599,00 TL 494,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
599,00 TL 494,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
830,00 TL 672,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı

Twitch Yayıncı Mikrofonu
Twitch mikrofonu diğer bir adıyla yayıncı mikrofonu sıklıkla araştırılan ve kullanılan kondenser yapılı mikrofonlardır. Bu eşsiz mikrofon türünü oldukça anlaşılır ve kapsamlı bir şekilde sizlere anlatacağım. Öncelikle genel bilgilerden başlamak istiyorum. Mikrofon doğada farklı kaynaklardan üretilen ses dalgalarını üzerinde yer alan donanım sayesinde dijital ses verilerine dönüştüren elektronik ses aygıtıdır. Tüm ses projeleri için oldukça önemli bir parçadır. Çünkü sisteminizde yer alan amfi, hoparlör ve benzeri elektronik ses aygıtlarına aktarılan seslerin ilk uğradığı nokta mikrofonlardır. Bu yüzden mikrofonlar direkt olarak ses projelerinizin kalitesini ve seviyesini belirlemektedir. Mikrofonlar kullanıldığı alan ve amaca göre çeşitlenmektedir. Ayrıca bu alanda birçok markanın ürün geliştirmesi ve üretmesi ile birlikte farklı alanlarda özel olarak kullanılmak üzere mikrofon modelleri ortaya çıkmaktadır. 
Asıl konumuz olan twitch yayıncı mikrofonu da son yıllarda ortaya çıkan bir unsurdur. Sosyal medya uygulama ve alanlarının artması ve daha kolay ulaşılabilir seviyelere geldiği için, bu alanda kullanılan ürünler özel olarak geliştirilmekte ve üretilmektedir. Twitch ve benzeri ağlarda yayın yapan kişiler için ses oldukça önemli bir unsurdur. Bu yüzden sesin oldukça üst düzey şekilde depolamak, yayınlamak yada projelerinde kullanmak için özel ses mikrofon modelleri kullanırlar. Bu mikrofon türü kondenser yapılı olmasının sebebi ise odak nokta olarak seçilen kaynaktan sesi en verimli ve net şekilde alabilmektedir.

Twitch Yayıncı Mikrofonu Fiyatı
Twitch Yayıncı mikrofonu fiyatı çeşitli marka ve modelleri göz önüne aldığımız takdirde oldukça geniş ve kapsamlı bir konudur. Fakat bu alanda belirli standartlarda kabul gören ve birçok kişi tarafından kullanılan kondenser yapılı bm300 mikrofonları bulunmaktadır. Bu eşsiz ürünleri satın almadan önce bu mikrofonları kullanabilmek için 48 volt kapasiteye sahip phantom power modellerine de ihtiyaç duyacaksınız. Bu söylediğim ek elektronik cihazın yanı sıra ise stant, sünger, shock mount ve benzeri sesin kalitesine direkt olarak etki edebilecek olan eşsiz ürünlerde satın almanız gerekebilecektir. Bu yüzden bu tip bir ürün satın almadan önce bu alanda doğru odak noktasından konuyu ele alarak kapsamlı bir araştırma yapmalısınız.


Twitch Yayıncı Mikrofonu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Twitch Yayıncı Mikrofonu Nedir ve Diğer Mikrofonlarla Farkı Nedir?

Twitch yayıncı mikrofonu nedir ve diğer mikrofonlar ile farklarını anlatacağımız bu soru başlığı adı altında, sizlere doğru ve olabildiğince sağlıklı bir seçim yapmanız için gereken bilgileri vermeye çalışacağım. Öncelikle, twitch yayıncı mikrofonun ne olduğunu açıklayarak konuya girmek isterim. Twitch yayıncı mikrofonu olarak adlandırılan ve yayıncıların canlı kayıt veya diğer her türlü kayıt gerektiren ortamlarda kolaylıkla kullanabileceği mikrofon modelleridir. Ek olarak, bu kategorideki mikrofon modelleri bilgisayarlarla uyumlu ya da ek bir cihaz yardımıyla bilgisayarlarla çalışabilir hale gelen ürünlerdir. Örneğin, ses kartı, amfi, mikser veya phantom power yardımıyla gerekli olan +48v güç dengesini sağlamanız için kullanılan cihazlardır. Ekstra, bu cihazların diğer bir avantajıysa, bildiğiniz üzere bilgisayarların ses kartı ile profesyonel yayıncı mikrofonları arasında uyuşmazlık mevcuttur, bu yüzden alacağınız ürünler bu dengeyi de sağlamaktadır. Ancak, usb bilgisayar mikrofonu olarak geçen mikrofonlar, direkt olarak üretiminde uyumlu üretildiği için basit bir şekilde tak çalıştır mantığıyla çalıştırılabilmektedir. Diğer sorumuza gelecek olursak, normal mikrofon ile yayıncı mikrofonu arasındaki fark uyumluluktur. Yani, bilgisayarın ses kartının mikrofonu tanımasıdır veya çalıştırabilmesidir. İşte bu noktada, yayıncı mikrofonu olarak satışa sunulan ürün ve paketlerde tamamen uyumlu ve tam performans şeklinde çalışabilmesi için gerekli aparat ya da cihazlarla beraber satıştadır.


Twitch Yayıncı Mikrofonu Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Twitch yayıncı mikrofonu alacaksanız, yukarıda değindiğim önemli hususlara dikkat ederek işe başlayabilirsiniz. Ancak, bunların yanı sıra tüm iş uyumlulukla bitmemektedir. Örneğin, iyi bir yayıncı mikrofonu için frekans aralığı, desibel ve bunlara benzer diğer tüm özelliklerde bilinmesi gereken önemli detaylar arasında yer almaktadırlar. Ancak, bu başlık için bu konuyu kısa ve detaylı bir şekilde tüm bilgilerle özetlemek gerekirse, twitch yayıncı mikrofonu satın alırken, mikrofonun gereksinimlerine ve hangi cihaz ya da aparatlara ihtiyaç duyduğuna iyi bakmanız gerekmektedir. Bunun nedeniyse, tam performans ve çalışabilmesi için önemli faktörlerdir. Daha sonra, özelliklerine de göz attıktan sonra, mikrofonun kapsül yapısını da iyice araştırıp, işinize göre profesyonellik seviyesini ölçüp bu cevaba göre satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir.


Twitch Yayıncı Mikrofonu Fiyatları İçin Uygun Ödeme Yöntemleri ve Kargo Süresi Nedir?

Twitch yayıncı mikrofonu fiyatları için uygun ödeme yöntemleri bu işe yeni atılım yapanlar için oldukça çok önemlidir, çünkü birden fazla ekipman satın alan müşterilerimiz, ödeme konusunda biraz esnek olmak istemektedir. İşte tam olarak bunun için, sizlere özel kredi kartıyla alışverişe 6 ay vade farksız ve 12 aya kadar varan taksit imkanları sizleri beklemektedir. Ek olarak, eğer peşin alışveriş yapmak istiyorsanız EFT veya havale gibi, indirimli fiyata ek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm makaleye son olarak, 30 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve çalışma saatleri içerisinde yaptığınız tüm alışverişlerde aynı gün kargolama garantisi vermekteyiz.