1.375,00 TL 1.175,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.184,00 TL 1.859,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
3.250,00 TL 2.790,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.390,00 TL 1.190,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.390,00 TL 1.190,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.390,00 TL 1.190,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
2.447,00 TL 2.048,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Stüdyo Kayıt Mikseri

Stüdyo kayıt mikseri; stüdyo ortamında ya da benzeri bir ortamda, ses kayıtlarında kullanılan bir cihazdır. Ekonomik fiyat koşulları, çalışma kapasitesi ve farklı özellikleri doğrultusunda değişmektedir. Kayıt mikseri, ses kayıtları için olmazsa olmaz bir üründür. Yüksek ses kalitesi ile nitelikli bir ses kayıt mikserini, hizmetinize sunmaktayız. Profesyonellik açısından oldukça, kapsamlı ve donanımlı olduğunu söyleyebiliriz. Stüdyo kayıt mikserleri ürünlerimiz, USB ve Ekho şeklinde farklı özelliklere sahiptir. Şık ve özel tasarımlı kayıt mikseri ürünlerimize, uygun fiyat koşulları doğrultusunda ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerini ve modellerini sitemiz üzerinden inceleme şansına sahipsiniz.

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Özellikleri

Teknolojik ürünlerimiz, her açıdan yüksek kalitede özel olarak tasarlanmaktadır. Stüdyo ortamları için gerekli tüm ekipmana, bizler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Teknik özellikleri ve ürün çeşitliği açısından, geniş yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Kayıt mikserleri farklı özelliklere sahiptir. Bilgisayara bağlanabilen, USB girişli ve 2 mono ve  1 stereo kanal özelliği mevcuttur. Ayrıca, 4 kanallı ve mikrofona bağlanabilen modeli de bulunur. Bluetooth özelliğine sahip, kayıt mikser modeli de bulunmaktadır. Stüdyo kayıt mikseri modelleri, özellikleri kapsamında farklılık göstermektedir. Sizlerde, kullanım alanınıza en uygun olan özelliğe sahip modeli tercih edebilirsiniz. Böylece, beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Kayıt mikser modellerini ve teknik özelliklerini, sayfamızdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her geçen gün, ürün yelpazemizi artırmaktayız. Böylece, her türlü stüdyo ses sistemleri ekipmanlarına bizler aracılığı ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Fiyatları

Lastvoice markamız ile kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Stüdyo kayıt mikseri ürünlerimizde de bu açıdan oldukça, titiz davrandığımızı söyleyebiliriz. Kayıt mikseri fiyatları, sayfamız üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürün özelliklerine göre, farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Sizin için en uygun olan, ödeme yöntemi doğrultusunda, kayıt mikseri ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Günün her saati online olarak, sipariş verebilir ve süreci takip edebilirsiniz. Pratik çözümlerimiz ile hiçbir aşamada sorun yaşamayacağınızı belirtebiliriz.  E-ticaret konusunda, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Kayıt mikseri ürünümüzü ve diğer ürünlerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerimiz  hakkında, bizlerden yardım alabilirsiniz.

 

Stüdyo Mikseri Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Nedir?

 

Stüdyo mikseri, stüdyo ekipmanlarında kalp görevi gören bu cihaz, tüm cihazların toplanıp bilgisayara aktarıldığı üründür. Ekstra olarak, ses kayıt etme özelliği de bulunan bu cihazlarda, çeşitli bağlantılar için gerekli girişler bulunmaktadır. Sesi yönetebilmenize ve kayıt öncesi yönetim paneli üzerinden volüm potlar yardımıyla ayarlamalar yapabileceğiniz bu cihazlarda, hayal edebileceğiniz tüm ayarlamaları yapabilmeniz için gerekli paneller mevcuttur. Ekstra olarak, mikrofon girişleri, enstrüman girişleri ve kulaklık girişleri mevcut olan stüdyo ses kayıt mikserinde, her girişin ayrı ayrı kontrol etmenize olanak sağlayan paneller mevcuttur. Son olarak ise, stüdyo mikseri kullanırken +48v girişi sayesinde tüm ekipmanları sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza olanak sağlarken, gereksiniminiz her ne olursa olsun uyumlu ve profesyonel cihazlar mevcuttur.

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Nasıl Kullanılır?

 

Stüdyo kayıt mikseri kullanımı tamamen doğru bağlantı yapımından geçmektedir. Geri kalan her şey panel üzerinde yaptığınız ayarlamalar olmaktadır. Doğru bağlantı için +48v gereksinimi olan mikrofonları doğru yere bağlamak, kulaklığı doğru yere bağlamak ve tüm bu sistemi doğru şekilde ana cihaza bağlamaktan oluşmaktadır. Daha sonra ise, kayıt esnasında gerekli tuşlara veya ses üzerinden ayarlamalar yapmak istiyorsanız volüm potları kullanarak tüm işlemleri kolayca halledebilirsiniz. Sonuç olarak, stüdyo kayıt mikseri kullanımı bağlantıya ve panel üzerindeki yaptığınız ayarlamalara bağlıdır.

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Almadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Stüdyo kayıt mikseri almadan önce sisteminizin gereksinimlerine iyi bakmanız gerekmektedir. Baktıktan sonra uyumlu olabilmesi için mikrofon ve diğer giriş sayılarını sapı, elinizdeki sistemi kaldırabilecek seviyedeyse almanız gerekmektedir. Daha sonra ise, kaliteli bir ayarlamalar yapmak istiyorsanız ekho mevcut olan ve kullanışlı bir panele sahip olan mikserleri tercih etmenizde yarar vardır. Buna ek olarak, Bluetooth, USB, AUX ve SD kart gibi özellikleri kullanıyorsanız, bu özellikler mevcut olan mikser modelleri seçmeniz gerekmektedir. Son olarak, condenser mikrofon kullanıyorsanız ya da kullanma ihtimaliniz var ise, +48v destekleyen girişler mikser bulunması zorunlu olduğu için ona göre seçim yapmanız gerekmektedir.

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Ödeme Yöntemleri Nedir?

 

Sütdyo kayıt mikser için ödeme seçenekleri kredi kartına özel vade farksız taksit, peşin ödemeye özel indirimli fiyata ek indirimler olmak üzere sepette mevcuttur.

 

Stüdyo Kayıt Mikseri Kargo Süresi Nedir?

 

Stüdyo kayıt mikseri için kargo süresi çalışma saatleri içerisinde yaptığınız alışverişler için aynı gün kargoya verme, çalışma saatleri dışında yaptığınız alışverişler için ilk iş günü kargoya verme garantisi şeklinde olmaktadır.