7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
725,00 TL 578,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.590,00 TL 1.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.480,00 TL 9.570,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.900,00 TL 9.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.900,00 TL 9.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.900,00 TL 8.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.900,00 TL 8.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.590,00 TL 1.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.900,00 TL 9.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.900,00 TL 8.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.790,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.790,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.790,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.250,00 TL 5.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.250,00 TL 5.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.250,00 TL 5.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Taşınabilir Ses Sistemi Tavsiyeleri

Müziği her zaman her yere götürmek ister misiniz? Sesi en yüksek kalitede yakalamak ve eğlencenin dozunu arttırmak için daha ne bekliyorsunuz? Taşınabilir ses sistemi modelleri sayesinde bulunduğunuz mekânı parti alanına çevirebilirsiniz. Bluetooth özellikli, uygun fiyatlı, kablosuz hoparlörler ve ses sistemine dair her şeyi, özgürce kullanmayı çok seveceksiniz. Sahil partileri, piknik eğlenceleri, kamp etkinlikleri, özel ev ve bahçe partileri için taşınabilir ses sistemleri tam size göre… Dualar, mevlit organizasyonları dâhil ses sistemlerini daha birçok etkinlikte ve alanda kullanabilirsiniz. Dizi, film ve müzik sektörünün vazgeçilmezi, taşınabilir hoparlör sistemleriyle profesyonelliği keşfedin.

Lastvoice taşınabilir ses sistemi kategorisinden portatif hoparlör, mikrofon, ses yükseltici gibi bütün ekipmanları şimdi inceleyebilirsiniz.  

Taşınabilir Ses Sistemleri Neler Sunuyor?

Mobil hayatın popülerliği gittikçe artarken taşınabilir ses sistemleri, neden sizinle olmasın? Karavan hayatını sevenler, parti yapmaktan keyif alanlar, hayatın tadını çıkarmak isteyenler hazır mısınız? İşte taşınabilir ses sisteminin size vaat ettikleri: 

 • Ses sisteminizin etki alanı ne kadarsa o mesafe içinde yüksek ses kalitesi, 

 • Sabit güç kaynağına bağlı kalmadan hareket kabiliyeti,

 • Bluetooth özelliği sayesinde mobil özellikli cihazlara bağlanma kolaylığı, 

 • Birden çok mikrofon girişi,

 • Tüm mekân ve ortamlar için uygun taşınabilir ses sistemi modelleri,  

 • Uzun süreli şarj kapasitesi, 

 • Uzaktan kumanda, 

 • Eko özelliğiyle daha etkili sesler,

 • Dilerseniz ışık sistemi entegrasyonu,

 • Kolay taşınabilir yapı,

 • Hızlı şarj olma kapasitesi,

 • Ses kayıt özelliği ve daha fazlası…

Müziğinizi gittiğiniz her yere istediğiniz kolaylıkla götürmek için şimdi Lastvoice güvencesinden faydalanın!

Bluetooth Hoparlörler Sesinizi Taşımak İçin En İyi Yol Mu?

Kablosuz, ses kalitesi yüksek, şarjı uzun süre giden bluetooth hoparlörler, sesinizi yanınızda taşımayı kolaylaştırıyor. Farklı boyutlardaki tasarımları sayesinde dilerseniz FM radyo olarak dilerseniz parti müziğinin kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz bağlantı yöntemleri, USB seçenekleriyle cihazlarınız arasında kolayca bağlantı kurabilirsiniz. 

Taşınabilir Hoparlör Özellikleri Nelerdir? 

Taşınabilir hoparlör modellerinin çoğunda kablosuz özellik bulunur. Bazı modellerde baz ve tiz ses kontrolü, bir adet mikrofon girişi yer alır. Her modelde farklı olsa da çanta amfi gibi tekerlekli, kolayca taşıyabileceğiniz ses sistemlerine evlerinizde yer açabilirsiniz. Işıklı ses sistemleri, akşam organizasyonlarında ortalığı ışık efektleriyle şenlendirmenize yardım eder. 

Sadece parti ve eğlence organizasyonları için değil, önemli toplantılar için de taşınabilir ses sistemlerini kullanabilirsiniz. Organizasyonlar, seminerler, paneller, büyük toplantılar için Lastvoice RA-50 Taşınabilir Şarjlı ve Mikrofonlu Öğretmen Rehber Toplantı Anfisi BT FM modelini kullanabilirsiniz. Taşıma askısı ve 500 mAh lityum batarya, headset mikrofon, şarj kablosu, adaptör parçalarıyla birlikte satın alabileceğiniz küçük ve kullanışlı modeldir. Konuşma esnasında elinizde mikrofon taşımanıza gerek kalmadan, salon içinde ve sahnede rahatlıkla kullanabileceğiniz boyuttadır. 

Midex 100 Watt Taşınabilir Şarjlı Portatif Ses Sistemi Hoparlör Çift Mikrofonlu model, özel etkinliklerde, dualarda, organizasyonlarda sesi iletmek için kullanabileceğiniz donanımdır. Taşınabilir mevlüt anfisi olarak da geçen şarjlı portatif ses sistemi, tam dolumla 6-7 saat kadar çalışabilir. Ses sistemleri içinde SD kart, AUX, USB MP3 girişi bulunan bu modeli, uzun süreli performanslar için tercih edebilirsiniz. 

Taşınabilir Ses Sistemleri Gerçekten Her Yerde Çalışır mı?

Taşınabilir ses sistemleri donanımları, güç özellikleri, uzak ya da kısa menzilli olması gibi özellikleriyle farklı kalite seviyelerine sahiptir. Büyük bir mekânda taşınabilir ses sistemi kullanacaksanız ses kalitesi yüksek, uzak mesafelere ses iletebilen bir sistem almalısınız. Birden çok hoparlör ve amfi gibi ses gücünü yükseltecek çözümler de düşünebilirsiniz. 

Şarjı yeterli olduğu sürece, teknik özelliklerine uygun olarak ses sistemleri birçok ortamda çalışmaya uygundur. Tüm mekân ve ortamlar için uygun taşınabilir ses sistemi modelleri arasında: 1000 Watt gücünde Lastvoice Ls-1915E Portatif Mikrofonlu Ses Sistemi, Midex MRX 200 mini, Hepa Merz 300 Watt Şarjlı Seyyar Çift Mikrofonlu Mevlüt Amfisi ve daha fazlası yer alır.

Taşınabilir Ses Sistemleri: Hangi Modeli Seçmeli?

Taşınabilir ses sistemleri pil ömürleri açısından farklılık gösterir. Hem kısa süreli hem de uzun süreli kullanımda performansı etkileyen önemli faktörlerin başında güç kaynağı gelir. Bu nedenle tek seferde uzun süre kullanabileceğiniz ses sistemlerini tercih edebilirsiniz. Uzun eğlenceler için tercih edecekseniz şarj kapasitesi 5-7 saat aralıkta giden Midex 100 Watt Taşınabilir Şarjlı Portatif Ses Sistemi size uygun olabilir. 

Hoparlör Çift Mikrofonlu ses sistemini, yüksek ses performansı elde etmek için tercih edebilirsiniz. Ses sistemi ve hoparlör seçerken bütçeniz de önemli bir diğer kriterdir. Taşınabilir bluetooth hoparlör fiyatları, marka farklılıklarına, tasarıma, ses kalitesine, ekipmanın büyüklüğüne, mikrofon özelliğine göre değişir. Mikrofon girişli taşınabilir ses sistemlerinde kullanım alanı daha geniştir. Bu modellerle canlı performans sergileyebilirsiniz. 

Midex, Lastvoice ve Hepa Merz markalarının fiyat performans ürünlerini, kullanım alanınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Dış mekânlarda daha güçlü bir sese ihtiyaç duyacağınız için bu ortama uygun büyüklükte bir model tercih edebilirsiniz. Çanta amfi ses sistemleri genellikle size birçok ortamda kolay kullanım avantajı sağlar. 

 

Taşınabilir Ses Sistemleri En İyi Performansı Hangi Ortamlarda Gösterir?

Taşınabilir hoparlör modelleri kullanım alanları arasında: havuz başı partileri, bahçeler, düğün salonları, kır düğünü salonları, çay bahçeleri, kafeler, sahneler, stüdyolar yer alır. Ev içi ortamlarda ve özel iç mekânlarda, taşınabilir ses sistemlerini kullanabilirsiniz. En iyi hangi ortamda performans göstereceği satın alacağınız ses sisteminin gücüne bağlı olarak değişir. 

Kapalı mekânlarda ses daha dar bir alanda yayılacağı için kısıtlı alanda verimli ses elde etmeniz kolaylaşabilir. Daha yüksek ses gerekliliği olan düğün ve kına salonu gibi ortamlar için ses sistemleri, mikrofon, hoparlör, amfi ve hatta MİDİ klavye gibi ekipmanlarla bir araya gelir. Müzik, dua, ezan sesi, konuşma sesi gibi farklı ses türlerini kalabalığa iletmek için kullanacağınız ses sistemleri amaca yönelik olarak farklı şekillerdedir. Konuşma için tasarlanmış olan sistemler daha pratik ve küçük yapıdadır. Genellikle konuşmacının yakasına ve kafasına takılan iki parçalı bir yapı şeklinde olur. Hangi modeli satın alacağınız kullanmak istediğiniz mekana ve iletmek istediğiniz sesin büyüklüğüne göre değişir. 

Taşınabilir Bluetooth Hoparlörlerle Mobil Müzik Deneyimi

Mobil müzik deneyimi, gittiğiniz her yerde eğlenebilmenizi mümkün kılan seyyar ses sistemleriyle kolay hale gelmiştir. Kablosuz hoparlörler, şarj kapasitesine göre size dilediğinizce müzik keyfi sunar. FM özelliği bulunan hoparlörler aracılığıyla radyo dinleyerek gittiğiniz her yerde dünyadan haberiniz olabilir. Bluetooth hoparlörler, kablolarla bağlarınızı kopararak özgürce müzik dinlemenize yardım eder. Uygun fiyatlı hoparlörler, fiyat performansına sahip uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kaliteyi temsil eder. Lastvoice çatısı altında yer alan fiyat performans ve profesyonel ses sistemlerini inceleyerek kendinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. 

Taşınabilir Ses Sistemleri: Küçük Boy, Büyük Ses

Taşınabilir ses sistemleri küçük ve büyük boy olmak üzere farklı ebatlardadır. Küçük boy ses sistemi kullansanız da mikrofonlu seçeneklerde sesi daha uzağa ve gür bir şekilde iletebilirsiniz. Hoparlör sesi ne kadar gür çıksa da özellikle açık havada sesi kitlelere ulaştırmak için mikrofonlara ihtiyaç duyarsınız. Bazı sistemlerde çift mikrofon girişi bulunurken bazılarında tek mikrofon girişi yer alır. Enstrüman ve vokal seslerini bir arada iletebilmek için çift mikrofon girişli sistemleri kullanabilirsiniz. 

Hızlı şarj olma kapasitesine sahip olan taşınabilir ses sistemleri, sahne ışıkları ve özel ses efektleriyle birlikte kullanıldığında eğlenceniz katlanarak büyür. Mikrofonlu modeller ile daha yüksek ses çıkartma özelliği, üzerlerinde yer alan ton potansı sayesinde daha güçlü bir yapıya kavuşabilir. Ses kontrol özelliği bulunan mikrofonlarda özellikle tiz ve bas ses ayarı yaparak ortamın ambiyansına uygun farklı efektler yaratabilirsiniz. 

Mikrofonlu Hoparlör Kullanım Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

Portatif yapısı ve şarjlı kullanım kolaylığı yanında taşınabilir ses sistemleri daha birçok avantaja sahiptir. Mikrofonlu taşınabilir ses sistemi avantajları arasında şunlar yer alır: 

 • İstediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. 

 • Şarjlı çalıştığı için bulunduğunuz alanda güç kaynağı olmadan kullanabilirsiniz. 

 • Dış mekânlarda rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. 

 • Mikrofon uyumu sayesinde sesi daha kolay iletebilirsiniz. 

 • Bluetooth özelliği sayesinde kablonun çizdiği sınırlardan kurtulabilirsiniz. 

 • Kablolama işlemi ile uğraşmadan kolayca sahne düzenlemesi yapabilirsiniz. 

 • Yüksek kalite sayesinde pürüzsüz ses elde edebilirsiniz. 

Evinizde ya da stüdyonuzda kullanmak üzere Lastvoice taşınabilir ses sistemleri kategorimize şimdi göz atabilirsiniz.

Taşınabilir Ses Sistemleri

Ses fiziksel boyutta hava, gaz yada katı ortamlar oluşan mekanik düzensizliktir. Ayrıcada maddede moleküllerin titreşmesi sonucunda oluşmaktadır. Eski dönemlerde teknolojinin olmaması ile birlikte insanlar ses sistemleri için farklı yollar denemişlerdir. Hatta ilk flüt geyik kemiğinden yapılmış olmak ile birlikte çeşitli müzik aletleri ilkel yollar ile yapılmıştır. 

Gelişen teknoloji ile birlikte ses sistemleri çok ilerlemiştir.

Bununla birlikte ekipmanları olan hoparlörler de günümüzde yerini almıştır. Geçmişi 1800 yılına dayanan hoparlör ilk olarak elektriksel ses sinyallerini onunla uyumlu bir sese dönüştürebilen elektro akustik dönüştürücüdür. 1912 yılında daha da ilerledi ve hoparlörler daha kullanılabilir cihaz halini aldı.

1920 yılına kadar ise radyolar, genel anons sistemleri ve salon sistemlerinde kullanıldı. 1925 yılında ise dinamik hoparlör şeklini almıştır. 

Teknolojinin avantajlarını sonuna kadar kullanan taşınabilir ses sistemleri gittikçe de gelişmeye devam etmektedir. Özellikle son zamanlarda taşınabilir ses sistemleri ile de kullanıcılarına benzersiz deneyimler yaşatmaktadır. Teknik özelliklerinde bluetooth hoparlör olması, taşınabilir olması, elektriksiz çalışması, usb, aux gibi özellikleri barındırması her yere kolaylıkla sığması artık vazgeçilmez kılmaktadır. 

Kablosuz Ses Sistemi

Teknoloji ile birlikte gelişen ses sistemleri artık sizlere daha fazla özgürlük hakkı tanımaktadır.

Eskiden platformlarda, organizasyonlarda yada her hangi bir yere giderken kullanılan kablolu ses sistemleri kablolu olması sebebi ile adeta ayak bağı olmaktaydı. Şimdi ise gelişen teknoloji ile birlikte kablosuz ses sistemleri farklı bir boyut kazanmıştır.

Nerede olursanız olun istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz cihazlar kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle jbl bluetooth hoparlör, taşınabilir ses sistemleri vazgeçilmez ürünler arasında olmuştur. 

Bluetooth Ses Sistemi

Ses sistemleri neredeyse altın çağını yaşamaktadır. Genel olarak spesifik markaların piyasada kendini benimsetmesi sayesinde de herkesime yayılmıştır. Özel olarak bluetooth ses sistemi modelleri herkesin ilgisini uyandırmaktadır.

Çok kısa sürede istediğiniz müziği çalabilme hiç uğraşmadan ipod, akıllı cihazlardan yada diğer macbook modellerinde direk bluetooth ses sistemine bağlanarak kolayca istediğiniz müziği çalabilirsiniz. 

Jbl bluetooth hoparlör sistemlerinde farklı opsiyon seçenekleri ile de kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Teknik özelliklerinde kolayca bağlanabilirlik, wireless hoparlör olması, diğer cihazlar ile uyumluluğu sayesinde tercih edilmektedir. 

Kablosuz Hoparlör Fiyatları 

Kablosuz hoparlör modelleri tüm platformlarda kullanılan cihazlardır. Burada en önemli noktası teknik özellikleridir. Neredeyse her markanın kendine ait ürettiği cihazlar mevcuttur. Bu noktada jbl bluetooth hoparlör kablosuz hoparlör modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerdir.

Uzun süre elektriksiz çalışması, her cihaza kolayca bağlanabilir olması, dijital saatli olması, usb portlu olması, yüksek kaliteli ses üretmesi ile ilk tercihler arasındadır. 

Lastvoice Marka Ürünler

Lastvoice, taşınabilir ses sistemlerinde tarihi oldukça eskilere dayanan bir markadır. Ayrıca kalitesi tartışılmaz derecede olan marka, son dönemeçlerde ürün farklılığı ile ön plana çıkmıştır. Dahası ürettiği ürünler dizayn itibariyle farklı görünse de teknolojinin etkisi ağır basmaktadır.

Taşınabilir hoparlör modelleri yüksek ses kalitesine önem verenler için birebirdir. Bol seçeneği sayesinde marka genel olarak siyah ve beyaz tonlarında üretimler yapmaktadır.

Jbl Marka Ürünler 

Jbl ses sistemleri ve hoparlörlerde bir çok farklı modellere sahiptir. Geçmişten günümüze teknolojiyi yakından takip eden marka yapmış olduğu nitelikli çalışmalar ile piyasada kendini kabul ettirmiştir. 

Hepa Merz Marka Ürünler

Hepa merz, ses ürünlerinde çok geniş ürün yelpazesine sahip markadır. Dahası özel niteliklerde ürünler üreten marka taşınabilir hoparlör, yaka mikrofonu, kamera mikrofonu, yüksek güçlü ses sistemi gibi ürünlere sahiptir. Yüksek ses kalitesi veren hoparlör çeşitleri ofis, ev, kongreler, kültür merkezleri yada iş yeri fark etmeksizin kullanılabilir. Ayrıca müzik keyfinizi artıran ve çok büyük sınırsızlık çizen kullanıcılarına geniş dizayn ve renk yelpazesi sunmaktadır. 

Osawa Marka Ürünler 

Osawa, ses sistemlerinde geçmişi eskilere dayanan bir markadır. Kalitesi söz konusu olunca tartışılmaz olan marka son zamanlarda ürün farklılığı ile de ön plana çıkmıştır. Üretmiş olduğu ürünler dizayn itibari ile klasik tarzı andırsa da teknolojinin etkisi görülmektedir.

Taşınabilir hoparlör modelleri yüksek ses kalitesine önem verenler için birebirdir. Biraz daha soft ürünler üreten marka, çok daha pratik insanlar için idealdir. Sporda, yolda veya ofiste taşınabilirliği kolay ürünleri ile çok daha fazla tercih edilmektedir. Diğer yandan bluetooth hoparlör ile entegreli ürünler üretmesi ile dikkatlerini üstüne çekmektedir. 

Westa Marka Ürünler

Westa teknoloji ile uyumu ilerleyen teknolojiyle yakından irtibatlı olması ve kullanıcılarına pratik ürünler üretmesi ilk tercih sebebidir. Ayrıca bluetooth hoparlör veya speaker modellerinin eşleştirileceği diğer cihazlar ile entegreli olacak şekilde üretim yapması markayı ilk tercih sebebi yapmaktadır.

Ayrıca firma ubs anfi de, power mikser de, taşınabilir ses sistemlerinde, kabin hoparlörlerde kullanıcılarına benzersiz özellikler sağlamaktadır. 

Taşınabilir bluetooth hoparlör fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden biride başında cihazların spesifik nitelikleri yer almaktadır. Ayrıca su geçirmez özelliği ve dış etkenlere dayanıklı olması kırılgan olmasını ve çabuk kırılmasını engellemektedir.

Ayrıca bluetooth hoparlörün içinde ek olarak radyo olması dinleme faktörlerini artırmaktadır. Dahası bu markada cihazda telefon desteği olabilmektedir. Bunlarda elektriksiz çalışma özelliği olması tercihler arasında ilk sırada olmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar ise bluetooth hoparlörü ve şarjlı olmasından dolayı tercih etmektedirler. 

Ses Sistemleri Hakkında İlginç Bilgiler 

 • Hoparlör sesi büyütüp kulakla duyulabilir hale getirmeye yarayan araçtır. 
 • Fransızcada hautparleur yani ‘’yüksek konuşur’’ denilmektedir. 
 • İlk hoparlör, 1800 yılı sonunda telefon sistemlerinin geliştirilmesi sırasında icat edildi.
 • 1920 yılında hoparlörler, sesli filmlerin gösterildiği salonlarda ses sistemi olarak kullanıldı.
 • 1925 senesinde Edward W. Kellogg ve Chester W. Rice tarafından icat edilmiş olan dinamik hoparlör oldu. 
 • Dr. Erwin Gerlach , Walter H. Schottky ile birlikte ilk şerit hoparlörü icat etti.
 • 1930 senesinde ilk sabit mıknatıslı hoparlörü icat etti.
 • 2. Dünya Savaşından sonra icat edilen ve daha hafif olan Alnico mıknatısların yaygınlaşmasına kadar bobinli hoparlörler yaygın olarak kullanıldı.