199,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
299,00 TL 249,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
169,00 TL 99,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
179,00 TL 139,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
199,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
89,00 TL 29,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
99,00 TL 49,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
89,00 TL 29,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
99,00 TL 49,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
89,00 TL 29,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
99,00 TL 49,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
294,00 TL 221,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
294,00 TL 221,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
431,00 TL 368,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
139,00 TL 99,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
599,00 TL 549,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
339,00 TL 275,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
699,00 TL 599,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
229,00 TL 159,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
199,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Gitar Aksesuarları Nelerdir?

Seçtiğiniz gitarların modelleri, zevkinize hitap ederek çalış zevkinizi yükseltse de tek başına yeterli değildir. Stüdyoda, konserde, solo çalışmalarda işinize yarayan gitar aksesuarları ile müziğinizi özgürleştirebilirsiniz. Taşımayı kolaylaştıran gitar çantası ve kılıfı sayesinde onları güvenle saklayabilirsiniz. Gitar standı kullanarak gitarınızı sabit bir şekilde ve güvenle muhafaza edebilirsiniz. Enstrümanınızın ses kalitesini yükseltmeye yardım eden aksesuarlar ve stüdyo ekipmanlarını Lastvoice kalitesiyle satın almak için avantajlı fiyatları kaçırmayın. Gitar modelinize uygun yardımcı parçaları, gitar aksesuarları kategorimizden şimdi inceleyin. 

Gitar Teli

Gitardan ses çıkarmanızı sağlayan en temel parça teldir. Gitar telleri markaları da onlardan elde edeceğiniz sesin kalitesini büyük oranda etkiler. Piyasada kalitesini ispatlamış, güvenilir ve yüksek ses kalitesi elde etmenize yardımcı gitar telleri markaları: Maxword ve Midex’tir. 

Akustik gitar telleri, Lastvoice kalitesini yansıtan markalarla çalış keyfinizi büyük oranda artırır. Maxword gitar teli setiyle beraber gelen üç adet pena, gitarınızı daha kolay çalmanıza yardım eder. Maxword elektro gitar telleri de ihtiyacınız olması halinde güvenle satın alabileceğiniz kalitenin ürünüdür. Maxword GT-Elektrik-3X paket içeriğinde üç takım elektro gitar teline ilaveten on adet pena yer alır. 

Bas gitar telleri, Maxword kalitesinin iki farklı setinden oluşur. Bir set içinde tek altılı tel setiyle diğerinde üç tane altılı tel seti yer alır. Çoklu gitar teli setlerini satın alarak uzun vadeli kullanım kolaylığından yararlanabilirsiniz. 

Gitar Askısı ve Standı

Sahne performansları ya da gitarı sabitlemek için tercih edebileceğiniz gitar askısı çeşitleri arasında: gitar omuz askısı, gitar duvar askısı olmak üzere temelde iki model bulunur. Gitar askısını sağlam bir şekilde takmak için tercih edebileceğiniz omuz askısı için vida pim gibi yardımcı parçaları da unutmamalısınız.

Lastvoice GPR-652X 2’li set üst kalite gitar duvar askısı stand aparatını tercih edebilirsiniz. Gitarınızı burgu kısmından duvara asarak sabitleyebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz diğer duvar askısı modelleri, Lastvoice Gds-555, GPR-653, Gds-444 gibi farklı tasarımlara sahip aksesuarları içerir. Midex Gitar omuz askısı modellerinde Midex HG serisi, sade ve şık tasarımıyla hoş bir kullanım sunar. 

Gitar standı modelleri ise hem mağazalarda çalgı aletlerini sergilemek hem de evlerinizde sabit ve güvenilir şekilde saklamanız için kullanılır. Gitar askısı ve standı fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz gitar aksesuarları kategorimize göz atabilirsiniz. 

Gitar Kılıfı ve Çantası

Gitar taşıma çantası olarak da ifade edilen gitar kılıfı, özellikle dış mekânda taşıma sırasında gitarınızı korur. Hava koşullarından etkilenmeden, taşımanıza yardım eder. Evinizde de çanta içinde saklayabileceğiniz gitar modellerini, tozlanmaktan ve dış etkenlerden böylece koruyabilirsiniz. 

Gitar modelinize uygun olarak seçmeniz gereken kılıflar, Midex güvencesiyle evlerinize ulaşır. Midex gitar modellerinize uygun gitar kılıfı ve çantası fiyatları için buraya tıklayarak bilgi alabilir, sipariş oluşturabilirsiniz. 

Gitar Akort Cihazı

Gitar akort cihazı, gitarınızı kolaylıkla akort etmenize yardım eden cihazdır. Gitar akort cihazı nedir? Tellerin sesini tek tek kontrol ederek doğru ses ayarına getirmenize yardım eden cihazın adıdır. Bu işlem için öncelikle sakin bir ortama geçmeli, gitar akort cihazını masa gibi düz bir zemine yerleştirmelisiniz. 

Gitarı çalış pozisyonunda tutarak tek tek tellere vurup seslerini kontrol edebilirsiniz. Hangi tele vurursanız akort cihazı o teli algılayarak sesin durumu hakkında ipucu verir. Çıkan sese karşılık akort cihazı yeşil rengi gösteriyorsa telinizin sesi düzelmiştir. Bütün teller için bu kontrolü tek tek yaparak bütün hepsinin doğru tonda olduğundan emin olabilirsiniz. 

Pena

Gitar tellerine parmaklarınızla vurarak çalabilirsiniz. Arpej yapabilirsiniz. Bir de tellerden daha keyifli ses çıkarmak için pena kullanabilirsiniz. Pena nedir, ne işe yarar? Pena, tırnak yerine gitar tellerine vurarak ritim atmanıza yardım eden aparatın adıdır. 

Kapo

Kelepçe adı da verilen kapo nedir, ne işe yarar? Kapo, gitar perdesine takılarak kavranması zor gitar saplarında daha rahat akor basak için kullanacağınız aparatın adıdır. Tellere basmayı kolaylaştırmak için kapo kullanabilirsiniz. Satın alabileceğiniz kapo modelleri arasında Lastvoice, Maxword, Midex markalarının kaliteli ürünlerini görebilirsiniz. 

Gitar modelinize uygun olarak sipariş verebileceğiniz kapolar arasında elektro gitar kaposu, metal, çinko alaşımlı modeller yer alır. Kapolara ilaveten Midex F15 gitar çalmak için parmak güçlendirici sipariş edebilirsiniz. Böylece akor basma konusunda parmaklarınızı güçlendirebilirsiniz. 

Fretwrap

Türkçesi susturucu olan fretwrap nedir, ne işe yarar? Gitar tellerinin üzerine takılarak dize titreşimlerini kontrol altında tutmaya yarayan araçtır. Bu sayede gitardan çok daha temiz ses almanızı sağlar. Birçok farklı gitar modeli için tercih edebilirsiniz. Bas, klasik, akustik, elektro gitar modelleri için kullanabilirsiniz. 

Gitar Amfisi

Gitar amfisi nedir? Gitar amfisi, sesi yükseltmek için tercih edilen harici bir cihazdır. Gitar amfisi modelleri, gitarınızın sesini yükselterek elektrik sinyallerine dönüştürüp hoparlöre aktarmaya yarar. Midex MGA ve MGB serileri içinden gitarınızla uyumlu olan modelleri gitar amfisi kategorisinden inceleyebilirsiniz. Bazı modeller hem şarjlı hem de elektrik kaynağına bağlı olarak kullanabileceğiniz donanımdadır.  Tiz ve bas ayar düğmeleriyle gitar sesinizi istediğiniz gibi ayarlayabilmenize destek olur. Mikrofon ses ayarı, bluetooth girişi özellikleri sayesinde stüdyo ekipmanları ile bağlantı kurabilirsiniz. 

Gitar Ekolayzer

Gitar ekolayzer nedir, ne işe yarar? Ortamda bulunan tüm sesleri teker teker kısıp diğer kaynakların seslerini daha iyi duymaya olanak tanır. Ses kaynağında bulunan belli seslerin frekanslarını açıp kapatarak ayarlamaya yarayan cihazın adıdır. 

Gitar, güzel sesiyle ve çalış zevkiyle çok sayıda müzisyene hitap eden tuşlu bir çalgıdır. Gitar aksesuarları ise sesten daha yüksek bir kalite elde etmek ve farklı tatlar yakalamak için kullanacağınız stüdyo ekipmanlarını kapsar. Kendi müziğinizi özgürce yapabilmek ve gitar sesinizi, müzik tarzınıza uygun şekilde ayarlayabilmek için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz. Gitar aksesuarları kategorisin inceleyerek fiyat performans ürünlerini avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.