439,00 TL 379,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
299,00 TL 249,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
299,00 TL 249,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
349,00 TL 289,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
399,00 TL 329,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
499,00 TL 439,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
499,00 TL 429,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
949,00 TL 799,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
599,00 TL 499,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
990,00 TL 749,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.390,00 TL 1.190,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.590,00 TL 1.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
305,00 TL 221,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
410,00 TL 315,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Gitar Sehpası

Gitar sehpası, telli müzik aletleri arasında yer alan gitarların yer temini ve korunma gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı yapı ve teknik özelliklerde tasarlanarak üretimleri gerçekleştirilen müzik aleti aksesuarı ekipmanlarından olup taşınabilir hareketli yapıda ve teknik özellik olarak tekli gitar sehpası, çiftli gitar sehpası ve çoklu gitar sehpası şeklinde kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler. Farklı boyut ve renk seçenekleri bulunan gitar standları portatif özellikleri ile de oldukça kullanışlı olurken metal, ahşap ve plastik gibi ham madde bileşenlerinden üretilmektedirler. Gitar sehpaları yapılarının zemine teması yönünden iki ayaklı, üç ayaklı ve dört ayaklı yapı özellikleri olmak üzere destekli yapı çeşitlerine sahip olup bireysel ve toplu kullanımlar için ihtiyaçları karşılamaktadırlar.

Gitar standları olarak da adlandırılan gitar sehpaları gitarların çizilerek veya hasar görerek deforme olmalarını engelleyerek kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Fonksiyonel özellikleri ile portatif seçenekler sunan sehpalar yön ayarlı yapıları ile sap klavye bölümlerini boyun tutucu denilen sabitleyici kilitli mandal sistemleri ile kitleyerek üst düzey koruma sağlamakta olup söküp takılabilen özellikleri ile de kolay kurulum imkanı vermektedirler. Gitarların türleri ve şekil özelliklerine göre farklı model tasarımlarında üretimleri gerçekleştirilen gitar sehpalarının gitarlara temas eden dış yüzeyleri hassas elastiki malzemeler ile kaplanmaktadır. Kullanışlı özellikleri ile öne çıkan bu aksesuar ekipmanı; ev, konservatuvar, okul, sahne, ses stüdyosu ve müzik kursları gibi vb. yerlerde kullanımlara çözümler üretmektedir.

Gitar Sehpası Fiyatı

Gitar sehpası fiyatı, farklı yapı ve teknik özelliklerde üretimleri sağlanan sehpaların metal, ahşap ve plastik gibi ham madde seçeneklerine, el işçiliği faaliyetlerine, teknik özellikleri arasında yer alan tekli, çiftli ve çoklu yapıları ile farklı marka ve model seçeneklerine göre değişmekte olup her bütçeye uygun makul fiyat aralıkları da bulunmaktadır. Kullanım alanınıza ve beğeninize uygun olan gitar sehpası ürünlerine uygun fiyat ve performans seçenekleri doğrultusunda farklı marka ve modeller ile ulaşarak güvenilir yerlerden garanti avantajları ile temin edebilir ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

Gitar Sehpası Hakkında Soru ve Cevaplar

Gitar sehpası nedir?

Gitar modellerinin günümüzde yaygın olarak tercih edilmesi ile birlikte kullanım alan ve amaçlarına özel olarak tasarlanan gitar yardımcı ek ekipmanı üretilmektedir. Bu aksesuar ve ek ekipmanlarının başında ise gitar sehpası modelleri gelmektedir. Gitar modellerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde konumlandırmak, korumak ve sergilemek amacı ile gitar sehpası modelleri tercih edilir. Gitar sehpası modelleri her geçen gün daha kapsamlı bir şekilde üretilmekte sağlam, şık tasarıma sahip, kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gitar sehpası çeşitleri ve kullanım alanları nelerdir?

Gitar türleri başta olmak üzere gitar modellerine göre özelleşen yapı özelliklerine sahip gitar sehpası modelleri bulunur. Ayrıca gitar ayaklığı, gitar duvar askısı ve çoklu gitar sehpası modelleri de bulunur. Genellikle stüdyo ortamlarında tekli gitar sehpası tercih edilir iken satış alanlarında ise gitar duvar askısı ya da çoklu gitar sehpası modelleri kullanılır.

Gitar sehpası satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Gitar sehpası modelleri günümüzde genellikle fiyat odaklı satın alınmaktadır. Fakat benim tavsiyem yapılan en büyük hatalardan biride ürünlere fiyat endeksi ile yaklaşmaktır. Çünkü maddi ve manevi gitar müzik aletlerine verdiğiniz önem ve özeni direkt olarak etkileyen ürünler olduğunu göz ardı etmektesiniz. Sizler için oldukça önemli olan gitar modelleriniz ile temas yüzeyi kaliteli ve zarar vermeyecek olan gitar sehpası modellerini tercih etmeli ve mutlaka şık ve dayanıklı yani kaliteli ürünler olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca elbette bütçenize uygun gitar standı modellerini güvenilir tedarik noktalarından satın almalısınız.

Gitar sehpası ödeme yöntemleri nelerdir?

Gitar sehpası modellerimizi taksit seçenekleri dahil sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal kredi kartı ödeme yöntemi sayesinde kolayca satın alabilir ya da mevcut ürün fiyatlarımızı belirttiğimiz banka hesaplarına havale veya eft biçiminde göndererek te ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gitar sehpası modellerinin kargo süresi nedir?

Gitar sehpası modellerimiz sipariş onaylandığı andan itibaren yer alan 1 iş günü içerisinde özenle paketlenip kargoya verilmektedir. Ayrıca gitar sehpası veya gitar duvar askısı modellerinin sizlere ulaşması ise devamında yer alan 2 iş günü içerisinde gerçekleşir. Ürün kargoya verildiği andan itibaren bizden çıktığı için sonrasında geçen süre direkt olarak kargo şirketleri, yoğunluk ve mesafe gibi unsurlardan etkilenebilmektedir.