Stoğu Tükenmiş Ürün
14.847,00 TL 12.170,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
16.139,00 TL 13.398,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
16.002,00 TL 13.157,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
17.294,00 TL 14.385,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı

Aktif Hoparlör

Ses mekanlarda olmazsa olmazlardandır. Sesin kalitesi, sorunsuz çalışması ve ultra yüksek vermesi çok önemlidir. Bunun içinde hoparlörler gerekmektedir. Hoparlörler kendi içlerinde pasif ve aktif olarak 2 kısma ayrılmaktadır. Aktif hoparlörler ses konusunda bütün işlerinizi çözecek niteliklere sahiptir. Teknik özelliklerinde farklı opsiyon çeşitli donanımlara sahip olan cihazlar kullanıcılarına bu konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Aktif hoparlörler, ses dahili amfisi olması nedeni ve yüksek ses kalitesi ile en çok tercih edilen hoparlör modelidir. Büyük küçük mekanların çoğunda bu cihazlar mikrofonlu veya mikrofonsuz olabilmektedir.

Aktif Hoparlör Özellikleri

Aktif hoparlör iki yollu sistemler olarak dizayn edilmektedir. Woofer, ekolayzer gibi farklı özellikler ile uyumlu çalışabilen aktif hoparlörler, olağanüstü ses almak için tasarlanmaktadır. 300 watt da üretilen hoparlör modelleri, mic-line girişi özelikleri bulunmaktadır. Çoğu durumda, amplifikatör tamamen hoparlörlere göre ayarlanmıştır. Bu sayede sesi kaliteli olarak alabilirsiniz. D sınıfı amplifikatör teknolojisi sayesinde şık görüntü sağlamaktadır. Bir çok özellik barındıran cihazda bluetooth olması, aux giriş ve çıkış, sd kart bağlantılı olması sebebi ile birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca switch mod güç desteği, mod güç kaynağı anahtarı ve hoparlör soğutması ile kullanıcılarına konforlu kullanımlar sağlamaktadır.

Aktif Hoparlör Kullanım Alanları

Kafelerde karaoke etkinlikleri, canlı müziklerde gibi farklı mekanlarda kullanılan hoparlörler büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ses konusunda ise aktif hoparlörler bir numaradır. Kullanım amaçlarına göre ürün tercih etmek çok önemlidir, teknik ekipmanları ve ses çıkış kombinasyonları ile en etkin sesi yakalayabilirsiniz, ayrıca farklı marka ve modellerin seçimi de alacağınız ses kalitesinde önem teşkil etmektedir. Ses genel anlamda olmazsa olmaz faktörlerden biridir. Sesin net ve pürüzsüz olması da önemlidir. Özellikle bazı tatil yörelerinde, konser alanlarında veya büyük organizasyonlarda sesin profesyonel manada kaliteli olması çok önemlidir. Bu tür yerlerde yüksek volümde ses çalıştığından dolayı cihazların performans odaklı olması önemlidir. Aktif hoparlörler bu noktada işlevi ve opsiyonları ile sizlere gereken sunumu yapacaktır.

Aktif Hoparlör Fiyatları

Aktif hoparlörler tamamı ile performans odaklı olduğundan bilindik markaları tercih etmekte fayda vardır. Özellikle sektörün de lider olan könig, lastvoice, spekom gibi firmalar sizlerin ihtiyacınızı karşılamaktadır. Teknik özelliklerinde aux-usb-bluetooth, analog sınırlayıcı, uzaktan kumanda gibi özellikler sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Akıllı cihaz bağlantısı ve ses kartı ile seçenekler sunmaktadır. Aktif hoparlör fiyatlandırılması marka seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Teknik özellikleri de önem teşkil etmektedir. Aktif hoparlör çeşitlerinde lastvoice markası hem kalite hemde fiyat açısından tam bir bütçe dostudur.

Aktif Hoparlör Hakkında Soru ve Cevaplar

Aktif hoparlör nedir?
Aktif hoparlör, kendi amfisine sahip olan ve sadece güç gereksinimi ihtiyacı olan bir hoparlör modelidir. Ekstra pasif hoparlör bağlayabileceğiniz bu hoparlör modeli, sinyal kablosu ile bir ses sistemi kurabileceğiniz profesyonel hoparlör modelidir. Birden fazla marka tarafından üretilen bu ürünler, kategori olarak oldukça zengin olduğundan dolayı seçim yaparken işinize yarayan hoparlör rahatlıkla bulabileceğiniz kategori ismidir. Detayına inmek gerekirse, driver kombinasyonu, woofer, tweeter ve buna benzer cihazları içerisinde barındırmaktadır. Yani, son derece güçlü ve iş gücü açısından dilediğiniz işlerde kullanabileceğiniz bu hoparlör modelleri, düğün salonları, kafeler, okullar, konferans salonları, açık veya kapalı etkinlik alanları ve bunlara benzer tüm alanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Aktif hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyim?
Aktif hoparlör alırken dikkat edeceğiniz en önemli özellik watt yani güçtür. Bunun dışında, amplifikatör watt yani gücü ekstra hoparlör bağlama aşamasında uyumluluk ve sistemin kapasitesi açısından diğer önemli detaylardır. Buna ek olarak, bluetooth, aux, SD kart ve diğer bağlanma özelliği veren detaylar sizlere avantaj açısından oldukça pozitif yansıdığı için sizlerin dikkat etmesi gereken diğer özelliklerden biridir. Son olarak, ekolayzer, boyut yani inç, kasanın hammaddesi gibi özellikler sizlerin satın alım işleminde ürünlerin kaliteli, uzun ömürlü ve sisteminize uyumlu olup olmaması gibi önemli sorulara cevap bulabileceğiniz önemli özelliklerden bir diğerleridir.

Aktif Hoparlör Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
Belirlediğiniz aktif hoparlör modellerini sitemiz üzerinden oldukça pratik bir şekilde mevcut taksit imkanları ile birlikte 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirtiğimiz banka hesaplarına havale veya eft şeklinde de ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Aktif Hoparlör Kargo Süresi Nedir?
Aktif hoparlör modellerinde satın alma işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içerisinde güvenle paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de normal şartlar altında sizlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca aktif hoparlör modellerini satın aldığınız an ki yoğunluk ve bizim tedarik noktalarımıza olan mesafeniz belirttiğimiz bu süreleri arttırıp azaltabilmektedir.