13.965,00 TL 13.304,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
25.400,00 TL 24.192,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.502,00 TL 1.428,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
9.975,00 TL 9.503,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
2.720,00 TL 2.583,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.103,00 TL 1.050,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
36.288,00 TL 34.556,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
19.961,00 TL 19.005,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
2.268,00 TL 2.153,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
3.990,00 TL 3.801,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Multicore Kablolar

Günümüzde çok çeşitli niteliklere sahip kablo modelleri bulunmak ile birlikte her sektörde hemen hemen kullanılan ürünler, ses kalitesi ve ürün dayanıklılığı açısından kullanıcılarına benzersiz özellik sağlamaktadır. 

Kablo modelleri teknoloji ile birlikte çok büyük yol kat etmektedir. Bu kablo ürünlerinden en önemli olanlarından biride multicore kablolardır. Kablolar mekanik ve elektrik karakteristikleriyle rahat kullanım olanağı sağlamaktadır. Mükemmel esnek formda üretilen kablolar, çeşitli kalınlıklarda üretilmektedir.

Genel olarak çift iletkenli olarak tasarlanan modeller -20 dereceye kadar dayanabilmektedir.

Multicore Kablo Özellikleri

Multicore kablo özellikleri noktasında çok önemli nitelikler ile donatılmıştır. Teknik kapasitesi yüksek olan kablolar, -2 ile 48 kanal arasında opsiyon sunmak ile birlikte malzeme kaliteleriyle yüksek sıcaklık veya serinliklerde yapı bozulması göstermemektedir. Ayrıca da kısalma, erime yada esneme olmamaktadır. 

Multicore kablo çapraz bağlantılı olarak tasarlanan polyethylene izolasyon sistemiyle, esnek ve dayanıklı form sunmaktadır. Dahası iç kısımda bulunan her kablonun üzerinde kanal numaraları bulunmak ile birlikte, her iki uçtan da açılarak kullanılabilmektedir.

Diğer yandan dış koruma kapsamı, renk kodlama ile iç iletkenlerde de renk kodlaması ile tasarlanmaktadır. Bu üründe her kanala ait bir drenaj hattı mevcuttur. Spiral saf bakır olarak üretilen kablolar, ayrıca drenaj kablosu terminasyonlarıyla fonksiyonel kullanım sağlamaktadır. 

Profesyonel markaların dizaynları ile üretilen multicore ürünler, endüktans oranları, tensile güçleri,kaplama kalınlıkları ve toplam kalınlıklarına göre seçilmektedir. Kullanım sıcaklıklarına ve insülasyon dirençlerine göre çeşitli özellikler sunan kablo modelleri, farklı alanlarda da tercih edilebilmektedir. Bu arada insülasyon dirençleri genel olarak 100000 MW × m Minimum oranları sunmaktadır. Kullanım sıcaklıklarında multicore sistem ürünleri -20 dereceden +70 derece sıcaklığı ile kullanabilirsiniz. 

Kabloda 8 iletkenli sistem kullanılmaktadır. İletken çapları ve izolasyon çaplarına göre çeşitli oranlarda üretilen kablo modelleri, dış kaplamada 2.8Ø esnek PVC opsiyon sunmaktadır. Diğer yandan kaplama kalınlıklarında genel olarak 1,5 mm olan kablolar, toplam kalınlıklarda 15,2 mm yaklaşık ölçüler sunmaktadır. 

Multicore Kablo Kullanım Alanları

Multicore kablo kullanım alanlarında birçok platformda kullanılmaktadır. Bu modeller çoklu modül olarak dizayn edilen kablo sistemleri, stüdyolarda ve sahne performanslarında kullanılmaktadır. 

Multicore kablo tasarımları görüntü ve ses kablo sistemleri olarak kullanılmaktadır. Ayrıca video kayıt, kamera, tv ve görüntüleme sistemlerinde kullanılır.

Multicore Kablo Fiyatları

Multicore kablo fiyatları noktasında marka kalitesi, teknik özellikleri ve opsiyon seçenekleri belirlemektedir. Ayrıca multicore sistemler iç kalınlıklarına göre de belirlenmektedir. Diğer yandan 100 metre top olarak satışa sunulan multicore kablolar, genel olarak 8’li multicore kablo olarak sunulmaktadır. 

Kullanım sahalarına göre ve cihaz donanımlarına bağlı olarak ürün seçimleri yaparken bu noktalara dikkat edersiniz yararınıza olacaktır. Son olarak multicore kablo fiyatları iç kablo sayılarına ve iletkenlik özelliklerine göre de belirlenmektedir.

Multicore Kablolar Hakkında Soru ve Cevaplar

Multicore kablo nedir?
Birden fazla kanala sahip olarak tanımlanan kablo modellerine verilen isimdir. Bildiğiniz üzere bir kablo üzerinde farklı amaçlar doğrultusunda yer alan kanal ve hatlar yer alabilir. Multicore kablo modelleri ile üst düzey dayanıklılık, sıcak ve soğukta erime, esneme, kırılma ve benzeri unsurlara en üst seviye mukavemet gösterebilen ürünlerdir. Yani -2 ile 48 kanal arasında çeşitleri bulunan oldukça özel ses ekipman bağlantı ürünlerinden biridir. Üst düzey kanallar ve dış ortam ile teması kesebilecek izolasyon malzemesine sahip olan multicore kablo modelleri -20 dereceden +70 dereye kadar dayanabilmeleri için olarak tasarlanan kablo modelleridir. Günümüz için elektronik ses ve görüntüleme cihazları için olmazsa olmaz olarak kabul edilen multicore kabloların iç hat yapısı oldukça özel olarak tasarlanmakla birlikte farklı marka ve ürünler odağında kalitesi değişkenlik gösterebilmektedir.

Multicore kablo nerelerde kullanılır?
Günümüzde yer alan birçok ses ve görüntüleme sistemleri yani tv, kamera, ses sistemleri için sıklıkla başvurulan ürünlerdir. Birçok yeni nesil teknolojik ses ve görüntü sistemleri bu ürünleri verimli bir şekilde kullanarak kullanıcılara eşsiz hizmetler sunmaktadır.

Multicore kablo satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Multicore kablo modellerini satın alırken doğru uzunluk ve kanal sayısına göre tercih etmelisiniz. Sisteminizin ihtiyacına göre değerlendirip satın almanız gereken ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca her markanın ürününü almamanızı şiddetle uyarmak zorundayım. Çünkü sizlere temin edilmesi gereken özelliklere sahip ürünleri maalesef ki sayılı marka üretmekte ve üstün kaliteye sahip tedarik kanallarından bu markaların ürünleri tedarik edilebilmektedir. Bu yüzden doğru tedarik kanallarından sistemlerinize göre yardım alarak satın almanız gereken ürünlerin başında kablo ve konektör ürünleri gelmektedir. Ayrıca genellikle stage box ile değerlendirilen bu ürünleri mutlaka bu alanda üst seviye tecrübe ve bilgiye sahip kişilerden yardım alarak belirleyiniz.

Multicore kablo ödeme yöntemleri nelerdir?
Multicore kablo ürünlerimizi sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal pos yani kredi kartı ödeme yöntemi aracılığı ile taksitlerle kolayca satın alabilir ya da mevcut tutarları belirtilen banka hesaplarına eft veya havale şeklinde aktararak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Multicore kablo kargo süresi nedir?
Multicore kablo ürünlerimizi ödeme onaylandığı andan itibaren 1 iş günü içerisinde özenle paketleyerek kargoya vermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırmaktayız. Ayrıca ürün kargo aşamasına geçtiği andan itibaren yoğunluk ve mesafe gibi unsurlarla kaynaklı olarak multicore kabloların sizlere ulaşma süresine artı ve eksi yönde değişebilir.