189,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
189,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
199,00 TL 159,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
199,00 TL 159,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
199,00 TL 159,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Çocuk Askılı Davul Nedir?

Çocuk askılı davulu silindir şeklindeki ana parçanın üzerine iki taraflı deri gerilmesiyle oluşan bir müzik aletidir. Çocuklar için vazgeçilmez olan çocuk askılı davulu ritim duygusu kazandırarak çocukların gelişimine de katkı da bulunur. Çocuk askılı davulunun yanında yer alan bagetler ile davulun gergin yüzeyine vurularak çocukların ritim becerilerini ortaya koymasını sağlar.

Çocuk Asma Davulunun Çocuklar Üzerindeki Olumlu Etkisi

Çocuk asma davulu çocuklara özel boyutlarda olduğu için çocukların rahatlık ile kavrayabilmesini sağlar. Bu sayede çocuklar müzik aleti ile bütünleşmiş olur ve enstrümana daha çok aşina olur. Bu çocuklar açısından çok önemli bir özelliktir. Çünkü çocuklara bir beceri kazandırmak bazen zorlaşabilmektedir. Ancak bu zorluk lastvoice sayesinde çocuklarınıza çocuk asma davulunu sevdirerek ortadan kalkacaktır.

Çocuklara özel boyutlarda olup kullanımlarını kolaylaştırmanın yanı sıra çocuklara ritim becerisi kazandırmaktadır. Her bir enstrümanın ritimi farklı olduğu için ritim becerilerini kazandırmadaki rolü de farklıdır.

Çocuk askılı davulu zihin gelişiminde ve el, kol koordinasyonunda da çok önemli bir rol oynamaktadır. Çocuğunuzun kendisini daha iyi ifade edebilmesini, sesleri taklit edebilmesini sağlar. Böylelikle çocuğunuzda büyük oranda gelişim meydana gelir.

Çocuk Askılı Davulunu Nereden Alabilirim?

Çocuk askılı davulunu online müzik marketlerden, platformlardan ve müzik mağazalarından alabilirsiniz ancak çocuğunuza müzik konusunda beceri sağlamak istiyorsanız oyuncak davullar yerine gerçeğe yakın çocuk davullarını tercih edebilirsiniz. Çünkü oyuncak bir davul ile gerçek davul arasında büyük bir fark olacaktır. Aynı tını ve sesleri yakalayamayacağı için çocuklara çok bir katkısı olmayacaktır. Bunun için araştırmanızı yapıp öyle satın almanızı tavsiye ederiz.