756,00 TL 630,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
935,00 TL 819,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
872,00 TL 767,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.523,00 TL 1.218,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
2.793,00 TL 2.310,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.691,00 TL 1.376,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
935,00 TL 819,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.785,00 TL 1.491,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.082,00 TL 914,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
2.058,00 TL 1.722,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Hoparlör Sehpası

Hoparlörler ses sistemlerinde vazgeçilmez ürünler arasındadır. Bu ürünler büyük organizasyonlarda çok fazla kullanılmaktadır. Tabi bu büyük hoparlör de ekipmanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Dahası hoparlör ayağı kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü hoparlörün doğru açıda durması ses açısından çok faydalı olacaktır. Hoparlör ayakları teknik opsiyon olarak 80 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Hoparlör standı farklı markalar tarafından üretilmektedir. Teknik özelliklerine göre imal edilmektedir. Özellikle mitinglerde, konferanslarda ve büyük eğlence merkezlerinde kullanılmaktadır.

Hoparlör Standı Modelleri

Hoparlör standı modellerinde teknik kapasite ve bol opsiyon seçenekleri ile hoparlör çeşitlerine göre üretimi yapılmaktadır. Bu arada hoparlör standları, akrobat ayak sistemiyle çalışan profesyonel ürünlerdir. Piyasa da ctt, lastvoice gibi firmaların başı çektiği ürün çeşitlerinde kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardır. Genel olarak da büyük organizelerde kullanılan stantlar teknik olarak çok iş görmektedir.

Hoparlör Standı Fiyatları

Bazı ürünler geri planda olsa da aslında yaptığı iş çok büyüktür. Bunlardan biride hoparlör standı modelleridir. Kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamak ile birlikte performansı artırmak ve sesi doğru yöne vermek gibi özelliklere sahiptir. Bu ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken nokta hoparlör modeline göre doğru hoparlör ayaklığı seçmenizde fayda vardır. Hoparlör sehpası fiyatları noktasında markası, teknik özelliği ve taşıma kapasiteler dikkate alınmalı, cihazlarınızın özelliğine göre ürün seçimi yapmalısınız.

Hoparlör Sehpası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hoparlör Sehpası Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?
Hoparlör sehpası almadan önce nelere dikkat edeceğini kısa ve açıklamalı örneklerle anlatmaya çalışacağım. Öncelikle, hoparlör sehpası seçimi sırasında duvardan yararlanarak mı kullanacağınız veya ayaklı hoparlör standı ile hareket ettirilebilir konforlu bir kullanım isteği size ve işinizin gereksinimine kalmıştır. Ancak, bunun dışında, hoparlör standının hammaddesinin hafif ve sağlam olması hem konfor hem de dayanıklılık için önemlidir. Buna ek olarak, dış görünüş ve dengenin iyi olması için onaylanabilir bir kasaya sahip olması gerekmektedir. Daha sonraysa, standın hoparlör ile uyumu ve tabla genişliği gibi önemli hususların doğru seçilmesi gerekmektedir. Örneği, stüdyo hoparlörü aldıysanız, tabla ile hoparlörün inç uyumu olmalıdır. Diğer bir örnekse, kabin hoparlör satın aldıysanız ve modelinize uygun bir ürün arıyorsanız, maksimum kaldırılabilir ağırlığı iyi bilmeniz gerekmektedir. Ek olarak, herhangi bir aksilik yaşandığı taktirde, garanti koşulları ve diğer açılardan güvenilir bir firma seçimi yapmanız önemli bir husustur.

Hoparlör Sehpası Kullanım Alanı Nerelerdir?
Hoparlör sehpası kullanım alanları tamamen sizin tercihinize ve iş gereksinimlerinize kalmıştır dersek yeri olacaktır. Ancak, sizlere tavsiyeler niteliğinde örnekler verecek olursak, daha çok yardımcı olacağımızı düşünüyorum. Örneğin, kuracağınız ses sisteminin sabit bir yeri olmayacaksa, ayaklı hoparlör standı satın almanız mantıklı olacaktır. Ancak, diğer bir örneğe bakacak olursak, eğer kurulu ve hiç değişmeyecek bir ses sistemi kuruyorsanız kapalı mekân ses sistemleri gibi, duvar hoparlör standı seçmeniz sizler için daha verimli olacaktır. Neden mi? Çünkü kurulu bir ses sistemini doğru açılarda, doğru adetlerde ve doğru şekilde sabitlemeniz kalıcı bir konfor etkisi yaratacaktır. Ancak, tüm bu saydıklarımın kişisel ihtiyaç, kullanım alanına göre ve sistemin gereksinimlerine göre değişebilmektedir. Onun için, bir bilenden ya da satın alacağınız firmadan projenizi paylaşarak yardım almanız, daha doğru seçimlere olanak sağlayacaktır.

Ucuz Hoparlör Sehpası İçin Ödeme Seçenekleri ve Kargo Süresi Nedir?
Ucuz hoparlör sehpası için ödeme seçenekleri ve kargo süresi hakkında detaylı bilgiler bulabileceğiniz bu başlık adı altında, siz müşterilerimize sunduğumuz tüm imkanları aktarmaya çalışacağım. Mesela, toplu alışverişlerde ekstra indirimler ve EFT veya havale siparişlere özel sistemiz de indirimler mevcuttur. Buna ek olarak, 6 ay vade farksız ve 12 aya kadar taksit imkanlarından yararlanmakta siz müşterilerimize kalmış bir seçim şansıdır. Tüm makaleye son olarak, çalışma saatleri içerisinde aynı gün kargoya verme ve kategorimizde bulunan birçok üründe ücretsiz kargo imkânı hizmeti vermekteyiz. Ancak, özel günler ve hafta sonu dışında kargoya verme garantisi geçerlidir.

 

Hoparlör Sehpaları Hakkında Soru ve Cevaplar

 

Hoparlör sehpası nedir?

 

Hoparlör modelleri günümüzde en yaygın olarak tercih edilen ve her sistem için olmazsa olmaz ses ekipmanlarından biridir. Ayrıca bu ürünleri güvenli, sağlıklı kullanmak için geliştirilen hoparlör ek ekipmanları bulunur. Bu ürünlerin başında ise hoparlör standı ve sehpası modelleri yer alır. Bu ürünler hoparlörü farklı yüzey ve alanlara konumlandırmak amacı ile geliştirilen yardımcı yani ek ekipmanlardır. Hoparlör sehpası modelleri her geçen gün daha geniş alanda kullanılmaktadır. Bunun ise en büyük sebebi ise sese verilen önemin artması ve sesin projeler üzerindeki etkisidir.

 

Hoparlör sehpası nerelerde kullanılır?

 

Hoparlör sehpası modelleri kullanım alanlarına göre çeşitlenen ürünler olmakla birlikte birçok alanda tercih edilmektedir. Okul, cami, sahne, stüdyo, evlerimiz ve benzeri açık ve kapalı birçok alanda kullanılır. Genellikle duvar hoparlör modelleri için karşımıza çıktığını düşünsek te birçok hoparlör modeli için geliştirilen hoparlör ayağı olarak adlandırılan kabin hoparlör modelleri için olan ürünlerde bulunur. Bu arada bu ürünler sahnelerde ışık stantları yani sahnenin ana iskeletine doğru bir şekilde bağlantı oluşturularak dahi tercih edilebilmektedir. Yani kullanım alanına göre özelleşen ürünleri mutlaka kapsamlı bir şekilde ele almanız gerekmektedir.

 

Hoparlör sehpası satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

 

Hoparlör sehpası yani hoparlör ayağı ya da hoparlör standı modellerini satın alır iken hoparlör ile uyumu başta olmak üzere, taşıma kapasitesi, görünümü, kullanım alanına olan uyumu ve dayanıklılığı gibi unsurlara dikkat edilir. Ayrıca bütçenize uygun ürünler olmasının yanı sıra sizlere uzun vadede üstün performans sağlayacak olan hoparlör sehpası modellerini tercih edip güvenilir tedarik kanallarından satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Hoparlör sehpası ödeme yöntemleri nelerdir?

 

Hoparlör sehpası modellerimizi oldukça kolay bir şekilde sitemiz üzerinde yer alan sanal pos ödeme biçimi olan kredi kartı ödeme yöntemi ile ödeyebilir ya da mevcut ürün fiyatını belirlenen banka hesaplarına havale veya eft şeklinde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hoparlör sehpası kargo süresi nedir?

 

Hoparlör sehpası modelleri sipariş onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere gönderilmektedir. Ayrıca bu ve benzeri tüm ürünlerimiz yoğunluk ve mesafe gibi unsurlar dolayısı ile ulaşım bakımından artı ve eksi yönde etkilenebilir.