3.750,00 TL 3.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
12.500,00 TL 10.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.590,00 TL 2.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.250,00 TL 4.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.990,00 TL 4.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
269,00 TL 219,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
299,00 TL 239,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.350,00 TL 1.090,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
129,00 TL 89,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
239,00 TL 210,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
239,00 TL 179,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
139,00 TL 99,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
265,00 TL 199,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
129,00 TL 89,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.990,00 TL 1.690,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
99,00 TL 79,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
99,00 TL 79,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
99,00 TL 79,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
221,00 TL 144,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
221,00 TL 144,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

En Popüler Bateri Setleri

Bateri, bir grup davul ve perküsyon aletinin bir araya geldiği, pedallar yardımıyla efekt verebildiğiniz bir enstrümandır. Özel stüdyolarda yer alabileceği gibi evlerinizin bir köşesinde de bateri köşesi oluşturabilirsiniz. İki adet baget yardımıyla belli bir ritim ve tempo kullanarak çalabileceğiniz bateri setleri, stres atmanıza da yardım eder. 

Bir orkestranın üyesi olarak bateri çalabileceğiniz gibi özel solo gösterilerde de yer alabilirsiniz. Henüz hiç bateri seti çalmadıysanız ve nasıl çalacağınızı bilmiyorsanız işi profesyonellere bırakın. Lastvoice bateri setleri, size başlangıç seviyesinde ileri seviyeye kadar her adımda en kaliteli performansı sergilemenizde yardım eder. 

Yeni Başlayanlar İçin Bateri Rehberi

Başlangıç seviyesi bateri setleri arasında küçük çocuklar için 5-14 yaşa uygun modeller ön plandadır. Bunlardan bir tanesi Midex CD300X-BL Akustik Junior Çocuk Baterisi modelidir. Zil, baget, yastıklı tabure/tabure, bas ayak pedalı setiyle satın alabileceğiniz bu modeli, çocuklarınızın ritim duygusunu geliştirmek için kullanabilirsiniz. 

En başta ihtiyacınız olacak detaylar arasında: yaşınıza uygun bir davul seti, bas ayak pedalı, ziller, baget bir de enstrümanı çalmak için oturmanız gereken tabure yer alır. Davulu doğru ritimle çalmak ve kendinizi geliştirmek için en başta işin profesyonellerinden ders alabilirsiniz. 

Yetişkinler için başlangıç seti olarak kullanabileceğiniz modellerden bir tanesi: Midex CD900X-BK 22 modelidir. Yetişkin bateri davul seti içinde: 22B-13T-12T-16F-14S 5 parça bass drum, floor drum, trampet, tom, ziller yer alır. Yeni başlayacaksanız ve daha önce hiç bateri çalmadıysanız online bateri dersleri aracılığıyla çalış tekniklerini öğrenebilirsiniz. 

Profesyonel Davul Setleri ve Özellikleri

Profesyonel davul setleri, sahne performansınızı iyileştirmeye yardımcı, kullanımı pratik seçeneklerden oluşur. Profesyonel bateri setlerinde akustik modellerde vuruş hassasiyeti, kullanım kolaylığı son derece önemlidir. 

Elektronik profesyonel bateri setleri de gerçeğe yakın ses performansı ve çok amaçlı kullanımıyla keyifli bir deneyim sunar. Bunlardan bir tanesi Midex DDX-105 Profesyonel Dijital Davul Şarjlı Elektronik Bateri setini bluetooth kulaklık hediye olarak satın alabilirsiniz. 

ABS + silikon olmak üzere çalması keyifli bu seti: 2 ayak pedalı, bir elektronik davul, iki adet davul çubuğu, 3,5 mm ses kablosu, kulaklık ve 2 kilo ağırlığıyla kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Seti USB bağlantısıyla 5V güçle kullanabilirsiniz. Harici kulaklığı ve hoparlörü destekler. 

Akustik ve Dijital Davul Setleri 

Akustik davul setleri Midex markasının kalitesini yansıtan, birbirini tamamlayan, ses ve tasarım açısından kaliteli modelleri kapsar. Akustik davul modelleri arasında Midex CD500X-BK Akustik Junior Çocuk Baterisi Davulu Seti son derece popülerdir. Çocuklarınızın reflekslerini ve müzik kulağını geliştirmeye yardımcı güzel bir enstrümandır. Özel yalıtılmış küçük ev stüdyolarında çocuklarınızın kendi müziklerini özgürce yapmasına olanak tanıyabilirsiniz. 

Dijital davul setleri yine Midex farkıyla unutulmaz deneyimler yaşamanızı sağlamak için var. Midex DDX-75 şarjlıdır. Dijital Davul 9 ped, 2 ayak pedalına sahiptir. Bluetooth, kulaklık, çubuklar, adaptör dahil şekilde ful set olmak üzere satın alabileceğiniz modeldir. Dijital davul sistemlerini midi bağlantıyla çalıştırabildiğiniz için farklı enstrüman seslerini de atayabilirsiniz. Özellikle stüdyo kayıtlarında çoklu ses oluşturmanıza yardım eder. Tek başına bateri olarak kullanmak için de son derece ideal ve gerçeğe yakın ses elde etmenize yardımcıdır. Akustik davulların sesini taklit ederek ses kalitesini iyileştirmeyi sağlar. 

Bateri Çalmak İçin Temel Teknikler

Bateri çalma teknikleri, acemilikten ustalığa doğru ilerlerken öğrenebileceğiniz farklı vuruş yöntemlerini kapsar. Burada ilk önce ihtiyacınız olan üç adet malzeme vardır. Bunlardan bir tanesi baget bir tanesi vuruş padi bir diğeri ise metronomdur. 5A ya da 5B baget alabilirsiniz. 5A baget daha ince 5B baget daha kalındır. İkisi de uzunluk açısından eşittir. Bateri çalma alıştırmalarını vuruş padi üzerine aşırı güç uygulamadan yapabilirsiniz. 

Sonrasında tam bir bateri seti üzerinde çalışarak metronom çalışması yapmaya geçebilirsiniz. 60 BPM hızla başlayıp sonra 80-100-120 BPM hıza çıkarak tek vuruş deneyebilirsiniz. Çalma tekniklerini iyi bir eğitmen eşliğinde öğrenmek 4’lük, 8’lik, 16’lık vuruşlar yapabilirsiniz. Bateri siparişi verdikten sonra online müzik dersi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu uygulamaları bir profesyonel gözetiminde ve desteğiyle yapmanız doğru tutuş ve vuruş tekniklerini öğrenmeniz açısından önemlidir. Bateriye aşırı güç uygulamadan doğru sesi elde etmeyi öğrenerek profesyonel performanslar sergileyebilirsiniz. 

En İyi Bateri Markaları

En iyi bateri markaları arasında fiyat performansı, profesyonel sahneye uygunluğu, acemilerin çalabileceği yapıda olmasıyla Midex öne çıkar. Midex bateri setleri, çocuklar ve yetişkinler için farklı şarkı ritimlerini çalabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Tuşe hassasiyeti yüksek, dayanıklı malzemeden üretilmiş, ses kalitesi ideal seviyede olan modellerle benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. 

Davul Seti Çeşitleri 

Midex davul seti, hem sizin hem de ailenizin günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için çalabileceği müzik aletleri arasındadır. Çocuklarınızın sanatsal yeteneklerini geliştirmek, kendi hobilerinizi ilerletmek için tercih edebileceğiniz çok sayıda davul seti bulunur. Baget, tabure gibi davul setini oluşturan diğer aksesuarlar da setinizi tamamlayan önemli parçalardır. Davullarınızın tuşe hassasiyeti son derece önemlidir. Bunun yanında bagetlerin dayanıklılığı ve taburenizin rahatlığı çalma sırasında performansınızı iyileştirmeye yardım eder. 

Bateri İçin Baget Seçimi ve Kullanımı

Bateri davul baget modelleri, çalma keyfinizi katlamaya yardımcı, hafif ve bir o kadar dayanıklı yapıdadır. 5A baget seçenekleri orta kalınlıktadır. Baterinizden ideal ses çıkarmak için tercih edebileceğiniz kaliteyi yansıtır. 7A bagetler daha ince ve tiz sesler almak için tercih edebileceğiniz baget türüdür. 2A ve 5B gibi bagetler ise en kalın ve ağır olan ve daha pes sesler elde etmek için kullanabileceğiniz baget modellerini kapsar. Bu bagetlerle tuşe hassasiyeti çok daha iyi duyulur. Bateri ve baget satın almadan önce bu konunun uzmanlarına danışarak çalma deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. 

Bateri Fiyatları

Bateri fiyatları, tercih ettiğiniz davul ve set içindeki ekipman sayısına göre değişir. Bateri setini komple satın alırsanız içine bagetler ve bas pedalları da dâhil olur. Bütçenize uygun bateri fiyatları için Lastvoice akustik ve elektronik bateri modellerini inceleyebilirsiniz. Çocuk ve yetişkin seçenekleri bulunan ve kaliteden ödün vermeyen Midex bateri modellerini şimdi satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Sadece bateri setlerini değil, davul ve bateriyle uyumlu olan perküsyon aletlerini de kategoride bulabilirsiniz. 

Bateri Hakkında Soru ve Cevaplar

Bateri türleri nelerdir?


Bateri akustik ve dijital olmak üzere iki ana sınıfta değerlendirilir. Fakat bildiğiniz üzere bateri adındaki müzik aleti davul, zil, pedal ve benzeri ekipmanlardan oluşturulduğu için kullanıldığı bölge ve müzik türüne göre farklı kısım ve bölümlere sahip olmaktadır. Ayrıca günümüzde oldukça özel tını ve ses özelliklerine sahip bir şekilde ek ekipmanlara ve enstrümanlara sahip bateri modelleri bulunur. Dijital bateri modellerinde ise mevcut ses üretme alanlarına özel olarak ses ve efekt atamaları yaparak da oldukça zengin ses ve tını özellikleri elde edilebilir. Günümüzde sahnelerden hiç eksik olmayan akustik ve dijital bateri modelleri birçok müzik türüne ve ses projesine eşsiz bir şekilde yön verme kabiliyeti ve potansiyeline sahiptir.

Hangi tür bateri modelinden başlamalıyım?


Bu tamamı ile bateri modelini kullanacağınız alan, amaç ve kullanım seviyeniz ile alakalı bir cevaptır. Yani bu alanda yeterli tecrübe ve bilginiz yok ise eğer, mutlaka profesyonel bir yardım almalı ve devamında ise icralarında yer alan müzik türü ve alanlara göre de bateri türü ve modelini tercih etmelisiniz. Stüdyo ve sahne ortamları için genellikle akustik bateri modelleri tercih edilmekte ya da çok üst seviye olan vuruş hassasiyetlerine sahip profesyonel dijital bateri modelleri tercih edilmektedir. Fakat bu ürünleri müstakil olmayan toplu yaşam alanlarında değerlendirmek isterseniz eğer ve hobi olarak da yapacaksanız mutlaka dijital bateri modellerini tecrübe etmeden karar vermeyiniz. Çünkü üzerinde kulaklık girişi sayesinde dış ortama sesi aktarmadan sadece size verecek şekilde istediğiniz saatte bu eşsiz ürünleri performans edebilirsiniz.

 

Elektronik bateri kullanım alanları nelerdir?


Günümüz gelişen ve çeşitlenen teknolojinin müzik aletlerine adapte olması ile birlikte elektronik bateri modelleri akustik modellerin icra edildiği birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. Fakat elbette bu profesyonel ürünlerin maddi yönden tutarları da yüksek olabilir. Bu yüzden kullanım alanı açısından eşsiz olsa da dijital bateri modelleri mutlaka maddi imkanlarınız ışığında değerlendirip ona göre kullanım alanlarınızı belirleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan elektronik bateri modellerini satın almalısınız.

Bateri kargo süresi nedir?


Bateri satın alındığı andan itibaren 1 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de en geç sizlere ulaştırılmaktadır. Fakat bateriyi satın aldığınız zaman yoğunluk ve mesafe gibi unsurlar bu süreyi azaltıp arttırabilir.

Bateri ödeme yöntemleri nelerdir?


Sitemiz üzerinde yer alan bateri modellerini taksit imkanları dahil olmak üzere satın almak için 3d güvenlikli kredi kartı ödeme biçimini kullanabilir ya da mevcut tutarları sitemiz üzerinde yer alan banka hesaplarına havale veya eft yaparak da ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.