4.505,00 TL 3.560,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
14.175,00 TL 12.075,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Strobe Işık

Bu yazımızda sizlerle beraber eğlence dünyasının olmazsa olmazlarından birisi olan ışıklandırma sistemi seçeneği strobe efekti bulunan çakar ışıklardan söz edecek ve haklarında bilgi vermeye çalışacağız. Bildiğiniz üzere ölmez denilen bir sektör daha dünyamıza son senelerde katıldı, bu sektör eğlence sektörüdür. Eğlence sektöründe olmazsa olmaz birçok etken olmakla birlikte bunlardan birisi de ışıklandırma sistemleridir. Çakar ışıklar bir değer adıyla strobe efektli ışıklar da bu etkenlerden bir tanesidir. Barlarda, clublerde, düğün salonlarında, kına ve nişan gibi eğlencelerde kullanılmalarıyla ve hatta podyumlarda dahi kullanımlarıyla bilinirler. Öyleyse gelin bu ürünlerin bizlere ne gibi özellikleri sunduklarına göz atalım.

Amerikan DJ, Bluestar, Eclips, Sti Işık gibi alanında öncü firmaların başını çektiği strobe ışık modellerinin kullanıcılarına sundukları özelliklere bakacak olursak eğer; Strobe ışık yani yanıp sönme efektri hepsinde varsayılan olarak kullanılmaktadır. Parlaklık ayarını kendiniz yapabilir, müzik ve ses kontrolünü sağlayabilir ve hatta ışık kontrol mikserleri yani DMX ile birlikte de bu kontrolleri manuel olarak da otomatik olarak da sağlayabilirsiniz. Desen dönüşü ile de farklı şekilde ışıklandırmalar elde edebileceğiniz bu ışık sistemlerinin 1000 wattan başlayarak 3000 watta kadar değişkenlik gösterebilen güç çıkışlarına sahiplerdir. Üstelik strobe çakar ışıkların içerlerine lambaları da dahil olarak gelmektedir. Sizler de yukarıda saymış olduğumuz özelliklere sahip strobe çakar ışıklara sitemizden 382 TL ila 3.204 TL aralığında değişkenlik gösteren fiyatlarla ulaşabilir, strobe ışıklarla alakalı en detaylı bilgiye uzman teknik ve temsilci kadromuzdan erişebilir, en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ürünleri sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Strobe Çakar Işıklar Hakkında Soru ve Cevaplar

Strobe çakar ışık nedir?

Strobe çakar ışık, sahnelerde flaş patlamasını yapmanızı sağlayan cihazlardır. Yüksek watt ve güç gereksinimiyle çalışan bu cihazlar, çok kısa saniyelerde bir den fazla ışık patlamasını yapmanızı olanak sağlamaktadır. Kullanımı için gereksinimleri ise ışık standıdır. Işık standı çakar ışıkların vazgeçilmezi olmasıyla beraber açısı ve yükseklik ayarının büyük ölçüde önemli olduğu bir konudur. Bu konuda bir bilenden yardım almanızda büyük bir önem vardır. Nedeniyse, bu önemli efekt sistemleri yanlış kurulum sonucu büyük bir olumsuzluğa dönüşmeye çok müsait sistemlerdir.

Strobe çakar ışıklar nerelerde kullanılır?

Strobe çakar ışıklar kapalı alan ve açık alanlar olarak her yerde kullanılabilir diyebiliriz. Ancak, sahne ışık sistemlerinin vazgeçilmezi olan bu ürünler, sahnenin var olduğu her yerde kullanımı mevcuttur. Nedeniyse, duvar veya tavan dışında kendi ışık standına bağlanan bu ürünler, ışık standının uyumlu olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilme imkanı sunmaktadır.

Strobe çakar ışıkları satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Diğer her internet alışverişinizde olduğu gibi strobe çakar ışıklarda da, marka ve firma güvenilirliği en başta dikkat etmeniz gereken hususlar arasında gelmektedir. Daha sonra ise, watt yani gücün çok değerli olduğu bu ışık sisteminde, gereksinimleriniz doğrultusunda watt seçimi yapmanızda yarar vardır. Son olarak ise, tüm bu detayları göz önünde bulundurduktan sonra, dilediğiniz gibi alışveriş yapmak sizlerin elindedir.

Strobe çakar ışıkların ödeme yönteleri nelerdir?

Strobe çakar ışık modellerimizi sitemiz üzerinde ki 3d güvenlikli sanal pos yani kredi kartı ödeme yöntemi sayesinde ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirtilen banka hesaplarına havale veya eft şeklinde ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Strobe çakar ışıkların kargo süresi nedir?

Strobe çakar ışık ürünlerimiz taşınması oldukça güç ve hassas yapıdaki ürünler olduğu için özenle paketlenerek 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Sonrasında ise en geç devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılmaktadır. Fakat ürünlerin sizlere ulaşmasında geçen zamana yoğunluk ve mesafe gibi önemli unsular artı ve eksi yönde etki edebilmektedir.