139,00 TL 89,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
139,00 TL 89,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
139,00 TL 89,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
139,00 TL 99,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
139,00 TL 99,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
179,00 TL 119,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
139,00 TL 89,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
154,00 TL 88,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
188,00 TL 100,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Mikrofon Süngeri

Mikrofonlarını genellikle dış çekimlerde kullanan kullanıcılar çevre faktörleri olarak da toprak, toz ve aşırı rüzgar sesi ile kayıt yaparken negatif etkiler oluşturmaktadır. İşte bu noktada mikrofon süngeri ne işe yarar kısmında tüm bu olumsuzlukları gidermek için yapılmıştır. Dahası daha çok dışarıda kullanılan mikrofon süngerleri, mikrofonları neme, ısıya, ışığa, toza, rüzgara ve çiziklere karşı korumaya yaramaktadır. Tabi bazı markalar kendi markasını bastırarak süngere o arada da reklamını yapmaktadır.

Mikrofon Süngeri Yapımı

Mikrofon süngeri için kullanılan kauçuk malzeme ile fark şekillerde üretilmektedir. Mikrofon süngeri yapımı esnasında çeşitli zevklere göre de üretimi yapılmaktadır. Özellikle en çok tercih edilen yuvarlak ve uzun süngerler 1.sınıf kauçuk malzemeden oluşmaktadır. Ayrıca logolu mikrofon süngeri markalar daha çok tercih etmektedir. Diğer modellerde üçgen mikrofon süngeri tercih edilmektedir.

 • Mikrofon Logo
 • Trt Logo
 • Atv Logo
 • Habertürk Logo
 • İha Logo
 • Fox Logo
 • Bloomberg Logo

gibi markalar mikrofonlara logo olarak kendi markalarını bastırmaktadırlar. Mikrofon süngeri baskı şekilleri değişik şekillerde olmaktadır.

Mikrofon Süngerleri Modelleri

 • Yuvarlak süngerler
 • Uzun süngerler
 • Üçgen süngerler
 • Dörtgen süngerler

modeller olmak üzere çeşitli sünger modelleri bulunmaktadır. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile de kullanıcılarına farklı renk avantajları sunmaktadır. Özellikle ana renkler siyah ve başta olmak üzere, sarı, kırmızı, mavi renkleri bulunmaktadır.

Mikrofon Süngeri Nerede Bulunur?

Mikrofon süngeri genel olarak online mağazalarda satılmaktadır. Genellikle daha çok röportaj işi yapanların kullandığı süngerler logolu şekilde tercih edilmektedir. Online olarak farklı platformlarda çokça satılan mikrofon süngerlerine ulaşabilirsiniz.

Mikrofon Süngeri Baskı Fiyatları

Mikrofon süngerleri fiyat noktasında markası ve kullanılan malzemesi dikkat çekmektedir. Önemli olan süngerlerin kullanıldığı tüm noktalarda işlevini tam anlamıyla yapması çok önemlidir. Rüzgara ve karşı pürüzsüz ve net ses alınması, kayıt işleminde arka sesin olmaması gibi ayrıca birde kirden tozdan koruyan yapısı ile mikrofonların çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Kamera mikrofonları ile de birebir uyumludur. Burada dikkat edilmesi gereken noktada mikrona göre uyumlu sünger seçmek olacaktır.

 

Mikrofon Süngeri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Mikrofon Süngeri Önemli Mi?
Mikrofon süngeri için birçok insan için hafife alınan bir konu olduğunu düşünüyoruz. Bunun nedeniyse, bazı mikrofon modellerinin mikrofon süngeri kullanılmıyormuş hissiyatı verdiğinden dolayı olduğunu düşünüyoruz. Ancak, her mikrofonda mikrofon süngeri bir şekilde kullanılmaktadır bilgisini vererek bu konuyu noktalamak istiyoruz. Peki nasıl mı? Öncelikle mikrofon süngerini açıklamak istiyorum. Kullanıldığı zamanda birçok avantaj sağlayan bu ürün, gözle görülmeyecek türden avantaj sağladığından dolayı, yeni başlayanların göz ardı edeceği bir ürün gibi gözükmektedir. Ancak, her bir kayıt ve ses programı kullandıktan sonra avantajlarını anlayacaksınızdır. İşte bu noktada, önemi ön plana çıkmaktadır. Kullanım amacı olarak, arka plan gürültüyü emebilme, havadaki paraziti yok etme ve ses deki oynamaları bir nebze düzelten bir kullanım avantajı sunmaktadır. Ekstra olarak, açık alanda özellikle kullanılan bu ürünler, her ortamda sesinizi daha doğal ve daha pürüzsüz iletilmesini sağlayan bir ara aparattır. Yukarıda sorduğumuz soruya gelecek olursak, her mikrofonun kapsül alt kısmında süngere benzeyen ve sünger ile aynı görevi gören süzgece benzeyen bir madde ile kaplıdır. Bu her çeşit mikrofon modelinde böyle olduğundan dolayı, sizlere yokmuş gibi görünse de iç dizaynda ses kalitesini arttırmak için kullanılmaktadır.

Mikrofon Süngeri Almadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Mikrofon süngeri almadan önce en dikkat etmeniz gereken özellik uyumlu olup olmamasıdır. Bunun dışında, mikrofonun sağlam bir kargo ile gelmesi şekil bozukluğunu önleyecektir. Bu da hem göze hitap etme hem de tutunabilir olmasını arttıracaktır. Son olarak, renk veya marka seçimi tamamen sizlere kalan bu kategoride, mikrofon modelinizi satıcıyla paylaşarak alışveriş yapmanızda her açıdan yarar vardır.

Ucuz Mikrofon Süngeri Fiyatları İçin Ödeme Yöntemleri ve Kargo Süresi Nedir?
Ucuz mikrofon süngeri fiyatı araştırması içindeyseniz, paket halinde satın alım sizlere ekstra fiyatta indirim sağlayacaktır. Ek olarak, toplu ses sistemi alımında direkt olarak sepette uyguladığımız 6 ay vade farksız taksit ve 12 aya kadar fark eden taksit seçenekleri de mevcuttur. Sonrasında, peşin ödemeye özel ekstra indirimlerde sizleri yani değerli müşterilerimizi beklemektedir. Son olarak, çalışma saatleri içinde yaptığınız tüm siparişler aynı dakika göz önüne alınıp kargoya verilerek yola çıkartılmaktadır.