2.174,00 TL 1.827,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
550,00 TL 450,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
546,00 TL 431,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
546,00 TL 431,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
546,00 TL 431,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
473,00 TL 357,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
473,00 TL 357,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
546,00 TL 431,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
861,00 TL 704,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
2.174,00 TL 1.827,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Tavan Hoparlörü

Tavan Hoparlörü Özellikleri

Tavan hoparlörleri hoparlör türleri arasında yer alan ve tavana monte edilerek kullanılan türler arasında gösterilebilmektedir. Genellikle boyut olarak küçük olan bu ürünler bir çok özelliğe sahip ve kaliteli ses düzeyi sağlayarak büyük alanlara yayılabilmektedir. Yuvarlak formda dizayn edilen bu türler genellikle ise beyaz renkte satışa sunulmaktadır. Uygun fiyat olanakları ve kampanyaları ile satışa sunulan site ise, last voice sitesi olarak tanımlanabilir. Bu hoparlör türleri kullanım alanına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin, tavan hoparlörleri alçıpan olarak geçen modeller vardır. Bunlar yine yuvarlak formda ve beyaz renkte olan ürünlerdir. Bu ürünler last voice sitesinde set olarak da satışa sunulmaktadır. Amfiler ile birlikte satışa sunulan bu ürünler,  büyük indirim olanaklarıyla satışa sunulmaktadır. Set halinde daha da ekonomik olarak site üzerinden satışı yapılır. Bizlerde öneri ve tavsiye olarak alacağınız hoparlör türünün paket halinde olmasını öneriyoruz. Çünkü ekipman desteği çok fazla olup çok kaliteli ses düzeneklerini oluşturabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

 

Tavan hoparlör türleri bir çok alandan oluşmaktadır. Bu hoparlörler, genel olarak teknik özellikleri sıralayacak olursak,  45/25 anma gücü ile tasarlanan ürünler 8 OHM empedans ve 13 cm ile 15 cm genişlikte üretimi sağlanıyor. 1w 1m hassasiyet oranı ile 90 DB olan tavan hoparlörler çeşit olarak genellikle 0,7 kg olarak bilinir. Her büyüklükteki alana kolaylıkla yayılan sesi kaliteli olarak sağlar. Montajı ise çok basittir. Bu ürünler, mağazalar, AVM’LER, konser alanları, tiyatro salonları, sinema salonları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Tavan hoparlör türleri amfili ya da trafolu gibi seçenekler ile kombin edilebilmektedir. Alçak veya yüksek tavanlar fark etmez istenilen tavan şeklinde kullanımı sağlanabilir.  Bu ürünler taşınabilir olması ve küçüklüğü ile portatif bir pratiklik sağlıyor. Bu nedenle çok büyük etkisi olduğunu belirtmek isteriz ve fiyat olarak da bir çok hoparlör türünden daha uygun bir ses cihazı niteliğinde olduğu için tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Tercih etme durumunuzda istediğiniz bir mekanın tavanında kullanabilirsiniz.

 

Tavan Hoparlörü Hakkında Soru ve Cevaplar

 

Tavan hoparlörü nedir?
Tavan hoparlörü kullanım alanına göre isim almış olan baktığımızda hoparlör ürünlerinin bir çeşididir. Bildiğiniz üzere günümüzde elektronik ses ekipmanları kullanıldığı alan ve amaç doğrultusunda değişkenlik gösteren yapı özelliklerine sahip olabilmektedir. Tavan hoparlör modelleri de mevcut alanların tavanlarında bulunan bölme, asma tavan ve benzeri alanlara monte edilerek kullanılan diğer ses ekipmanlarında olduğu gibi ek elektronik ses ekipmanları ile bir sistem halinde kullanılan ses birimleridir. Mevcut alanın yapı ve büyüklüğüne göre tavan hoparlör modellerinin güç ve adetleri belirlenerek alanında profesyonel kişilerce uyumlu ve yeterli tavan hoparlör ses sistemleri hazırlanır.

 

Tavan hoparlörü nerelerde kullanılır?
Tavan hoparlör modellerinin geliştirilmesi ve çeşitlenmesindeki asıl amaç görüntü kirliliği yapmaksızın mevcut alanlara yeterli seslendirme yapmaktır. Bu yüzden mevcut alanlarda tavan hoparlör modellerinin sabitlenebildiği yerler bulunur. Genellikle büyük alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, konferans salonlarında, toplantı alanlarında kapalı alanlarda sıklıkla tavan hoparlör modelleri kullanılır. Tavan hoparlör modellerini kullanıldığı alana göre birbiri ile uyumlu çalışabilecek şekilde yeterli özelliklere sahip ses sistemleri oluşturulmaktadır. Ayrıca tavan hoparlör modellerinin ses aktarmak için ihtiyaç duyduğu yükselteç yani amfi modellerinin seçimi de bu sistemlerin sağlıklı ve verimli bir şekilde kullanılmasında önemli unsurlardan biridir.

 

Tavan hoparlörü hakkında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Tavan hoparlör modellerini alırken öncelikle alana olan renk uyumu, sonrasında yeter özellik ve güç kapasitesine dikkat edilir. Fakat ne kadar güçlü ürünlere de sahip olsanız bu ekipmanlar bir sistem ortamında çalıştığı için yeterli amfi ve benzeri ürünleri de sisteme dahil etmeniz gerekir. İhtiyacınız, amacınız ve alanınızın ölçüsü odağında adet ve özellik belirleyerek satın almanız gereken ürünlerin başında tavan hoparlör modelleri gelmektedir.

 

Tavan hoparlörü kargo süresi nedir?
Tavan hoparlör modelleri 1 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve devamın yer alan iki iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca tavan hoparlör modelini satın aldığınız an ki yoğunluk ve bize olan mesafeniz bu sürelere artı ve eksi yönde etki etmektedir.

 

Tavan hoparlörü ödeme yöntemleri nelerdir?
Tavan hoparlör modellerini taksit imkanları dahil bizden satın almak için sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile satın alabilir ya da mevcut tutarları belirttiğimiz banka hesaplarına havale veya eft şeklinde de ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.