669,00 TL 599,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.190,00 TL 1.890,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.590,00 TL 1.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.900,00 TL 8.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.900,00 TL 9.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.590,00 TL 1.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.900,00 TL 8.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
3.690,00 TL 3.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.900,00 TL 9.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
7.623,00 TL 6.374,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Bluetooth Mikrofon

Günümüzde sıklıkla gelişen teknolojik ürünler bulunmaktadır. Bu eşsiz ürünler kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak ve üretilen kaliteyi arttırmak amacı ile yapılır. Bildiğiniz üzere yeni nesil elektronik ürünlerde ortak olarak ele alınan nokta ise ürünlerin daha pratik ve kullanışlı olmasıdır. Bu yüzden kablosuz ürünlerin geliştirilmesi hem kullanım açısından hem de kablo kirliliğini ortadan kaldırmak açısından oldukça önemlidir. Bu konuyu en iyi şekilde anlamanız amacı ile bluetooth teknolojisini ve mikrofon unsurunu ayrı ayrı ele almak istiyorum. Bildiğiniz üzere ses sistemlerinde mikrofon adı verilen ses dalgalarını yakalayarak dijital ortamlara ses kartı ile aktaran bir aygıt bulunur. Bu aygıt kullanım alan ve amaçlarına göre şekillenir. Böylece ses ve yapı özellikleri de mikrofon türü ve modelleri odağında değişir. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile birlikte telsiz mikrofonların yerini bluetooth mikrofon modelleri almaktadır.

Bluetooth kısa mesafe güvenli radyo frekansı iletişim biçimine verilen isimdir. Bu kablosuz bağlantı biçimi günümüzde sıklıkla geliştirilen birçok elektronik ürüne adapte edilen unsurdur. Bluetooth mikrofon, hoparlör ve benzeri elektronik ses ekipmanları birçok marka tarafından üretilmekte ve geliştirilmektedir. Bluetooth teknolojisi ile donatılan birçok mikrofon modeli kullanıcılara özgür ve belli mesafelerde hareket imkânı sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünleri satın alırken dikkat etmeniz başlıca unsurlar bulunur. Bu unsurların başında ise çekim mesafesi, şarjlı veya pilli kullanım süresi, mikrofon türü gibi önemli unsurlar göz önüne alınarak satın alınması gereken önemli ses ekipmanlarının başında gelmektedir.

Bluetooth Mikrofon Fiyatı

Blueooth mikrofon fiyatı ürünlerin sıklıkla talep edilmesi ile birlikte sıkça sorulan ve merak edilen unsurlardan biri haline dönüşmüştür. Bluetooth mikrofon modelleri türü, marka ve modeli odağında çeşitlenmekle birlikte eskiye nazaran daha uygun fiyatlıdır. Çünkü teknolojinin gelişmesi ve üretimin artması ile birlikte birçok bluetooth mikrofon modeli hayatımıza girmiş ve böylece blueooth mikrofon fiyatı azalmaktadır. Bluetooth mikrofon modellerini benim sizlere tavsiyem güvenilir tedarik kanallarından ihtiyacınız, amacınız ve bütçeniz odağında değerlendirerek profesyonel yardım alarak satın almalısınız.

Bluetooth Mikrofon Hakkında Soru ve Cevaplar

Bluetooth mikrofon nedir?

Bluetooth mikrofon teknolojinin gelişip elektronik ses birimlerine adapte edilmesi ile birlikte hayatımıza giren yeni nesil elektronik ürünlerdir. Öncelikle kablolu modellere alternatif olarak geliştirilen bu ürünler, her geçen gün daha geniş alanda tercih edilmektedir. Telsiz mikrofonlara göre daha güvenli, kayıpsız ve verimli seslere gebe bu ürünler hemen hemen tüm ses sistemlerinde kullanılmaktadır. Fakat bildiğiniz üzere kablosuz ekipmanların iletişimini sağlayan bağlantı biçimleri dış ortam şartlarından etkilenebilmektedir. Bu yüzden bluetooth mikrofon türlerini değerlendirirken mutlaka güvenilir modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünleri cihazlarınızda kullanmak için belirli düzeyde akıllı cihaz tecrübesine sahip olmasınız. Çünkü bluetooth bağlantı biçimi başlı başına öğrenilmesi gereken unsurlardan biridir. Bluetooth cihazları akıllı sistemlerle kullanmak için çift taraflı blueooth erişim protokolüne sahip ekipmanlara ihtiyaç duyacaksınız. Bu yüzden bluetooth mikrofon modellerini kullanacağınız bilgisayar, telefon ve benzeri ekipmanlarda bluetooth eşleşmesi yaparak bağlantıyı sağlamanız gerekir.

Bluetooth mikrofon nerelerde kullanılır?

Bluetooth mikrofon modelleri home stüdyolar başta olmak üzere günümüzde çok üst seviye ses projelerinin üretildiği alanlarda dahi kullanılmaktadır. Bluetooth mikrofon modelleri bilgisayar, telefon ve benzeri ekipmanlarda kullanılmakla birlikte açık, kapalı tüm alanlarda kullanılabilir. Yalnız özellikle kullanım alanlarında sinyallere zarar verecek unsurların olmamasına dikkat edilmelidir. Bu yüzden bluetooth mikrofon modellerini kablolu mikrofonların kullanıldığı tüm alanlarda kullanabilir fakat gerekli incelemeyi yaparak sinyallere zarar verecek unsurları ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Bluetooth mikrofon satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bluetooth mikrofon modellerini güvenilir tedarik kanallarından ihtiyaçlarınıza cevap verecek çekim mesafesi, şarjlı veya pilli kullanım süresi ve benzeri önemli unsurları göz önünde bulundurarak satın almaya özen göstermelisiniz. Öncelikle benim size tavsiyem bütçenize uygun ürünleri güvenilir tedarik kanallarından profesyonel yardım alarak satın almaya özen göstermeniz gerekte bu yüzden lütfen yardım almaktan çekinmeyiniz.

Bluetooth mikrofon ödeme yöntemleri nelerdir?

Bluetooth mikrofon modellerimizi 3d güvenlikli ve taksit imkânı bulunan sitemiz üzerinde yer alan kredi kartı ödeme yöntemi aracılığı ile kolayca satın alabilir ya da mevcut tutarları belirtilen banka hesaplarımıza eft veya havale ödeme yöntemlerini kullanarak ta ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bluetooth mikrofon kargo süresi nedir?

Ödeme işlemi onaylanan bluetooth mikrofonlar 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilir ve sonrasında ise kargo şirketleri genellikle 2 iş günü içerisinde de ürünleri sizlere ulaştırmaktadır.