Stoğu Tükenmiş Ürün
3.750,00 TL 3.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
7.623,00 TL 6.374,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
9.744,00 TL 8.117,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Mevlüt Anfisi

Ses sistemleri günlük yaşantımızda önemli yere sahiptir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ve gittikçe artan özellikleri sayesinde neredeyse her alanda kullanılabilir duruma gelmiştir. Evde, ofiste, kongre merkezlerinde, mevlütler de yani kısacası her yer kullanılmaya başlanmıştır. Tabi bunun temelinde ise ses sistemlerinin çok opsiyonlu olarak kullanıcılarına kolaylıklar sağlaması başta gelmektedir. 

Geçmişten günümüze bakıldığında hoparlörü evde, ofiste yada sabit bir yerde kullanabilir, bir yere götüremezdik. Şimdi ise teknoloji ile birlikte taşınabilir ses sistemleri, seyyar ses sistemleri olsun artık rahatlıkla istediğimiz yere taşıya bilmekteyiz.

Örneğin eskiden mevlüt hoparlörü kullanılmak istendiğinde türlü türlü kablolara ihtiyaç duyulmakta ve büyük hoparlörler gelmekte ve birde onların saatlerce kurulumu olmaktaydı. 

Bu noktada ise çeşitli özellikleri ile taşınabilir ses sistemleri devreye girmiş insanları bir çok iş yükünden kurtarmıştır. Ayrıca da taşınabilir hoparlörde inanılmaz opsiyonları ve özellikleri ile de kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Örneğin bluetooth hoparlör özelliği, yaklaşık 4-5 saate kadar şarjlı bir şekilde çalışması yani elektriğe ihtiyaç duymaması gibi özellikleri ile çok büyük avantajlar sağlamaktadır. 

Mevlüt Amfisi Genel Özellikleri

Seyyar ses sistemlerinde en çok kullanılan alanlardan biride mevlütlerdir. Mevlüt hoparlörü bazen binlerce kişiye hitap edeceğinden dolayı çok güçlü olması gerekmektedir. Ayrıca da ses çok net ve temiz çıkması gerekmektedir. Tabi bazı yerlerde elektrik sorunları da olmaktadır. Bir anda ses kesilip mağdur olunabilir. Bu noktada ise seyyar amfi devreye girip özellikleri ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. 

Mevlüt anfisi cihazları özelliklerinde trafosuz yada trafolu olmak üzere çeşitli özelliklerde üretimi yapılmaktadır. Hassasiyet, empedans, amplifikatör özelliklerine göre ürün niteliğini belirlenmektedir. Diğer yandan da frekans aralığı, aux bağlantı özellikleri, amfilerin kapasitesi, bol opsiyon seçenekleri performansını belirleyen faktörlerdir. 

Mevlüt amfileri volt özelliklerine ve watt güçlerine maksimum çıkış gücü olarak değerlendirilir. Ayrıca sd kart, bluetooth bağlantı özellikleri ve mmc kart fonksiyonları, mikrofon bağlantı özellikleri, bilgisayar yada akıllı cihazlardan bağlantılı olması ürünlerin teknik detayları çok önemlidir. 

Mevlüt Anfisi Tavsiye

Mevlüt anfisi genel olarak dini toplantılarda veya mezarlıklarda kullanılan ve en çok da taşınabilir şarjlı mevlüt anfileri tavsiye edilmektedir. Çünkü bu gibi yerlerde elektrik sıkıntısı olduğundan dolayı bu cihaz tercih edilmektedir. Teknik özelikleri noktasında 1000 Watt ile 50 Watt aralığında dizayn edilmektedir. 

Seyyar ses sistemlerinde kolay yayın yapılması ve her yerde rahat hareket olanağı sağlaması için üretilen cihazlar, ayrıcada tiz, bas, eko, volüm ayarlama opsiyonları da performans için birebirdir. 

Mevlüt Anfisi Fiyatları

Mevlüt anfisi fiyatları noktasında dikkat edilecek en önemli hususlar, teknik özellikleri, ürünün markası ve bol opsiyon seçenekleri olmasıdır. Örneğin mevlüt hoparlörü yanınızda ve kuran okumaktasınız ve hiç bir özelliği yoktur, bir anda elektrik gitti nasıl olacak!

İşte aslında anlatmaya çalıştığımız noktada tam da burasıdır.

Neden mi?

Seyyar amfi aldığınızda ve özellikleri de tam opsiyonlu ise, cihazı aldığınızda taşınabilir olması, bluetooth hoparlör olması ve elektrik gittiğinde tam 5 saate kadar çalışması işinizi çok rahatlıkla görecektir. Bu noktada artık çok opsiyonlu olması ve teknik özellikleri yüksek olan modelleri tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Mevlüt Anfileri Hakkında Soru ve Cevaplar

Mevlüt anfisi nedir?
Mevlüt anfisi, taşınabilir yapıda olmasının yanı sıra akülü çalışma prensibi sayesinde güce ihtiyaç duymadan kablosuz şekilde çalışabilen amfi modelleridir. Watt yani güç açısından istediğiniz değer aralığında bulabileceğiniz bu zengin kategorimizde, her türlü kullanım alanına özel üretilen amfi modelleri mevcuttur. İstediğiniz hatta dilediğiniz her özellikte taşınabilir amfi modeli olan bu kategoride, birbirinden kaliteli kasada ve çalışma prensibi açısından kullanıcıya üst derecede konfor sağlayan model ve markalardan dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Soruya daha detaylı dönecek olursak, istediğiniz açık veya kapalı alanda çalıştırmak için yanınızda kolayca taşıyıp götürebileceğiniz bu cihazlarda, kablosuz mikrofon ve ekstra kablolu mikrofon girişi mevcut olduğundan dolayı, dilediğinizce çalıştırmak tamamen sizlere kalmıştır.

Mevlüt amfisi satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Mevlüt amfisi satın alırken ilk önce watt yani güce dikkat etmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise, çalışma esnasında sizlere yaşatacağı konfor açısından yönetim panelinin kolay olması gerekmektedir. Ekstra olarak, ek bir enstrüman veya mikrofon veya hoparlör gibi cihaz bağlayabilme seçeneğinin mevcut olması, sisteminizi daha zengin ve güçlü yapacaktır. Bağlantı seçenekleri de bu konuda oldukça önemlidir. USB, AUX, SD kart ve Bluetooth gibi özelliklerinin olması sizlere oldukça fazla yarar sağlayacaktır. Son olarak ise, ekolayzer veya reverb gibi özelliklerinin olması hocalarımıza oldukça fazla yarar sağladığında dolayı, dikkat edilmesi gereken diğer bir unsurdur.

Mevlüt amfisinin diğer amfi modellerinden farkı nedir?
Mevlüt amfisinin diğer amfi modellerinden farkı, içerisinde bulunan woofer sayesinde hoparlör özelliğinin olması ve reverb ya da ekolayzer özelliklerinden dolayı ilahilerde ve dualarda sese oldukça fazla yarar sağladığından dolayı, daha fazla tercih edilmesidir. Ekstra amfinin kablosuz çalışabilme seçeneği, hocalarımızın en çok sevdiği yanıdır.

Mevlüt amfisinin kargo süresi nedir?
Mevlüt amfisi modellerimi sipariş verildiği andan itibaren 1 iş günü içerisinde güvenle paketleyerek sizlere ulaşması için kargoya vermekte ve devamın yer alan 2 iş günü içerisinde normal şartlarda sizlere ulaştırmaktayız. Elbette mevlüt anfisini aldığınız zaman zarfında ki mevcut yoğunluk ve bize olan mesafeniz belirtilen sürelere artı ve eksi yönde etki edebilir.

Mevlüt anfisi ödeme yöntemleri nelerdir?
Mevlüt anfisi modellerimizi sitemiz üzerinde yer alan oldukça avantajlı olan taksit seçeneklerini değerlendirerek 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile ödeyebilir ya da mevcut tutarları banka hesaplarımıza eft veya havale şeklinde ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.