149,00 TL 119,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
449,00 TL 349,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
125,00 TL 89,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
249,00 TL 199,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Ukulele Standı

Ukulele standı, telli müzik aletleri içerisinde yer alan ukulelelerin yer teminlerini ve korunmalarını sağlamak amacıyla taşınabilir ve sabit duvar tipi yapılarında üretimleri gerçekleştirilen teknik özellikleri bakımından sayılarına göre tekli ve çoklu stand seçeneklerinde tasarımları yapılarak ihtiyaçlara çözümler üreten stand modelleridir. Küçük bir gitarı andıran bu müzik aletinin muhafaza edilmesi noktasında fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan ukulele standlarının yön ayarlı seçenekleri, katlanabilir tarzda olan portatif seçenekleri ile sap donanımlarının kilitlenebildiği kilitli mandal boyun sistemleri ile farklı boyutta ve renk seçeneklerinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Ukulele çalgı aletinin stand üzerinde temas ettiği yüzey bölgeleri elastik yapıda olan malzeme donanımları kaplanmaktadır. Ukulele standlarının yapı bölümlerinin zemine gelen donanımları iki, üç ve dört ayaklı sistem tarzında üretilmektedir. Ukulele standlarının; ahşap, sert plastik, elastik malzemeler ile metal gibi ham madde bileşenleri seçeneklerinde üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Ukulele sehpası, ukulelelerin çizilme ve hasar görme gibi deforme olmalarını engelleyerek farklı ve yenilikçi tasarımlar doğrultusunda ihtiyaçlara çözümler üretirken sahne de icralarında öncesi ve sonrası durumlarında mikrofon sehpalarına veya nota sehpalarına demonte şeklinde olarak metal boru donanımlarına montajları gerçekleştirilebilen tür ve modelleri bulunmaktadır. Bireysel ve toplu kullanımlarda kullanım ihtiyaçlarına çözümler üreten ukulele sehpası türleri solo ve koro performanslarda yaygın olarak kullanılmakta iken yapı ve teknik özellikleri müzik aleti aksesuar ekipmanları olarak fonksiyonel özellikleri ile de oldukça kullanışlıdırlar. Ukulele müzik aletlerinin türlerine ve özelliklerine uygun olan sehpa modellerinin üretimleri gerçekleştirilmektedir. Farklı kullanım alanları olarak; ev, ses stüdyosu, işyeri, müzik kursları, müzik evleri, okul ve konservatuvar gibi yerlerde kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler

Ukulele Standı Fiyatı

Ukulele standı fiyatı, ham madde özellikleri arasında yer alan metal, ahşap ve plastik gibi madde bileşenlerine, sayıya göre kullanım imkanı veren tekli ve çoklu gibi teknik özelliklerine, marka ve model seçeneklerine göre değişmektedir. Her bütçeye uygun olarak üretilen kullanım alanlarınız ile beğeni ve isteklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz ukulele sehpalarını farklı marka ve model seçenekleri doğrultusunda garanti avantajları sağlayan güvenilir olan yerlerden uygun fiyat ve performans seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

Ukulele Standı Hakkında Soru ve Cevaplar

Ukulele standı nedir?
Ukulele standı, telli müzik aletlerinden olan 4 telli ukulele modellerinin sehpaları için verilen genel bir isimdir. Kullanım amacı olarak enstrümanın başına gelebilecek herhangi bir zarara karşı koruma sağlayan bu ürünler, sunum yani enstrümanlarınızı sergilemek içinde kullanabileceğiniz aparatlar diyebiliriz. Detaya inecek olursak, sergi ve koruma dışında sizlere ekstra avantajlar sağlayan bu ürünler, sahnede de yanınızda kullanabileceğiniz oldukça verimli ürünlerdir. Yararlarını sayacak olursak, durmaksızın akort yapma gereksinimini başınızdan atmanıza yarayan ve herhangi sorun karşısında kısmi bir şekilde kasayı koruyabilen bir aparat olan ukulele sehpası, müzik aleti satışı yapan işyerlerinde de ürünleri ön plana ve belli bir düzen içerisinde sergilemenizi sağlayan ürünlerdir.

Ukulele standı nerelerde kullanılır?
Ukulele standı evinizde, müzik aleti satana işyerlerinde, sahnelerde ve bunlara benzeyen her türlü alanlarda kullanılabilir. Genel olarak kullanım amacı olarak müzik aletini korumak, kısıtlı metrekareye sahip olduğunuz alanlarda en verimli ve güvenilir korumayı sağlayan bu ürünler, bu gereksinimlerin olduğu her türlü mekânda kolaylıkla kullanılabilir aparatlardır.

Ukulele standı satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Ukulele standı olarak adlandırılan bu ürünler, duvar ve yer olmak üzere iki farklı kullanıma sahip olduğundan dolayı, doğru kullanım alanı doğrultusunda doğru tercihler yapmak en dikkat etmeniz gereken unsurdur. Daha sonra ise, dış görünüş olarak renk ve kasa tercihi tamamen sizlerin ortam gereksinimine kalmaktadır. Ancak, hammadde kalitesi ve donanım olarak kapınıza tam gelmesi, sizlere önemli avantaj sağlayacağından dolayı dikkat etmeniz gereken diğer bir unsurdur. Son olarak ise, satın alacağınız firmanın garanti ve ürün satın alım sonrası sizlere sağladığı avantajlar, dikkat etmeniz gereken bir diğer hususlardan biridir.

Ukulele standı ödeme yöntemleri nelerdir?
Ukulele standı modellerimizi sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal pos aracılığı ile taksitler dahil kolayca ödeyebilir ya da belirtilen banka hesaplarımıza ürünlerin tutarlarını havale veya eft şeklinde de ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ukulele standı kargo süresi nedir?
Ukulele standı ürünlerimiz ödeme işlemi onaylandığı andan itibaren 1 iş günü içerisinde özenle paketlenip kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılmaktadır. Mutlaka ürün kargoya verildiği andan itibaren bizden kaynaklı olmayan unsurlardan dolayı aktarım süresi artı ve eksi yönde etkilenebilir.