5.174,00 TL 4.312,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.048,00 TL 1.701,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.667,00 TL 2.279,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.216,00 TL 1.901,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
3.066,00 TL 2.541,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.061,00 TL 4.290,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
3.036,00 TL 2.530,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.990,00 TL 2.494,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.437,00 TL 5.471,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.700,00 TL 6.465,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.160,00 TL 5.950,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.490,00 TL 5.430,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.708,00 TL 5.590,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
3.450,00 TL 2.870,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.897,00 TL 4.081,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.166,00 TL 4.368,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.690,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.127,00 TL 3.560,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.166,00 TL 4.368,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.830,00 TL 4.057,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Hazır Stüdyo Paketlerinde Hangi Ekipmanlar Bulunur?

Hazır stüdyo paketleri, satın aldığınız zaman içeriğindeki ekipmanlarla kendi stüdyonuzu kurabileceğiniz donanıma sahiptir. Mikrofon, hoparlör, kulaklık, ses kartı, stant/tripot, mikrofon süngeri gibi birçok ekipmanı tek paket içinde satın almanızı sağlar. İşinize ya da hobinize yatırım yapmak için Lastvoice çatısı altında birçok güvenilir stüdyo paketinden birini seçebilirsiniz. 

Hazır paketler aracılığıyla mini ev stüdyoları kurabileceğiniz gibi profesyonel stüdyonuzu da oluşturabilirsiniz. Paket içeriğinde yer alan mikrofon aksesuarları pop filtre ve shock mount sayesinde ses cihazınızın kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. Mikrofon süngeri ve pop filtre yardımıyla kayıt ve canlı yayın sırasında ses patlamalarının önüne geçebilirsiniz.  Mikrofon bağlantısı kurmanızı sağlayan iki ucu da XLR kabloyu hazır stüdyo paketiyle birlikte satın alabilirsiniz. 

Profesyoneller İçin Hazır Stüdyo Paketleri

Profesyoneller için hazır stüdyo ekipmanları, amatörlere oranla daha önemlidir. Profesyonel işlerin kusursuz olması, onların kalitesini büyük oranda etkiler. Profesyonel stüdyo ekipmanları arasında bu kaliteye yakışır ful paketleri bulabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlar arasında olmazsa olmazlardan biri olan MIDI klavye de yer alır. Birçok enstrümanın sesini taklit etmesiyle ünlü olan MIDI klavye bir aksesuar olmaktan çok stüdyo ekipmanı olarak değerlendirilir. 

Midex Midi Paket-3 Stüdyo Ekipmanları Setinde ses kartıyla birlikte MIDI klavye, mikrofon ve kulaklık da yer alır. Mikrofonu standa sabitlemek isterseniz bunun için kullanabileceğiniz 50 cm x 50 cm NB40 mikrofon standını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Daha birçok hazır stüdyo paketini kullanım amacınıza uygun olarak internet tabanlı yayınlarda, özel ses kayıtlarında kullanmak üzere temin edebilirsiniz. 

Stüdyo Ekipmanları Midi Live Paket-2 içinde ses kartlı mikser, MIDI klavye, MX-2020 mikrofon, Midex kulaklık cihazlarından oluşur. MIDI Klavye üzerine 25 tuş, 8 pad bulunur. Condenser mikrofon modelini, miksere bağlayarak istediğiniz miktarda sesi karıştırarak üstün kalitede kayıt oluşturabilirsiniz. Midex Midi Paket serisi ve Stüdyo Ekipmanları Midi Live Paket serisi içinde kendi stüdyonuzu oluşturmanızı sağlayan bütün cihazları bulabilirsiniz. 

Yeni Başlayanlar İçin Hazır Stüdyo Paketleri

Başlangıç seviyesi stüdyo ekipmanları arasında temel stüdyo cihazlarının yer aldığı temel paketler yer alır. Basit stüdyo paketleri içinde mikrofon, ses kartı, mikrofon aksesuarları ve bağlantı aparatları kalitesi yüksek yayınlar yapmanıza yardımcıdır. Bu setlerden bir tanesi ev stüdyosu kurmak isteyen kişiler için temel cihazları barındıran Midex GLX Paket-1 seçeneğidir. 

Ekonomik home stüdyo ekipmanları kayıt seti olarak geçen bu paket içeriğinde: Midex GLEX-500 PRO USB ses kartı, BM800 kondenser stüdyo mikrofonu, mikrofon ayağı, shock mount, pop filtre var. Evinde çekim yapmak isteyenler için son derece ideal olan bu başlangıç paketi sayesinde videolarınızın ve ses kayıtlarınızın kalitesi profesyonel bir seviyeye ulaşabilir. 

Lastvoice BM800 GLX Basic Set de başlangıç için temin etmenizin yeterli olacağı paketler arasında yer alır. Set içeriğine Lastvoice BM800 mikrofon, Midex GLX-500 PRO ses kartı dâhildir. Bunların dışında Lastvoice shock mount, Lastvoice PS-01 Pop filtre, Lastvoice NB39 mikrofon standı temel stüdyo sistemi kurmak için yeterli olan cihazlardır. Bağlantı kurmanızı sağlayacak iki ucu XLR mikrofon kablosunu da pakete dâhil olarak satın alabilirsiniz. Stüdyonuzu oluştururken size temel cihazları sağlayacak olan bu paketi, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Oyuncu ve yayıncı kayıtları oluşturmanızı sağlayan bu cihazlar, vokal ve enstrüman kayıtlarında da işinize yarar. 

Farklı Kullanım Alanlarına Göre Hazır Stüdyo Paketleri

Herkes ev stüdyo sistemlerini farklı bir amaçla kullanmak üzere hazırlayabilir. Sizin için müzik bir aşktır. Kendi ev stüdyonuzu vokal ve enstrüman kayıtlarınızı hazırlamak için stüdyo kurabilirsiniz. Sosyal medya pazarlaması yapanlar, influencerler ve fenomenler ise kendi sosyal medya hesaplarına içerik hazırlayabilirler. Video içerikler için size temel bir stüdyo paketi sunan Lastvoice, amatör ve profesyonel çalışmalar için gerekli cihazları almanızı sağlar. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli cihazlara sahip olmak için siz de kategorimizde yer alan profesyonel ekipmanlara göz atabilirsiniz. 

Stüdyo ekipmanları arasında amacınıza yönelik olarak tercih edebileceğiniz paketlerden biri: Midex markasının farklı bileşenlerinden oluşan CX1-C mikrofon, GLX-500 ses kartı, stant, pop filtre settir. Set içinde yer alan softcase sayesinde condenser mikrofonunuzu dış etkilerden kolayca koruyabilirsiniz. Midex CX1 mikrofon, Midex GLX-500 ses kartı, masa tipi mikrofon standı, pop filtre paket içeriğinde yer alan cihazlar ve aksesuarlardır. Mikrofonu standa bağlamak için bir adet shock mount setin önemli parçalarından biridir. İki ucu XLR kablo, bir ucu XLR diğeri jak kablo olmak üzere iki bağlantı aparatı, stüdyo paketiniz içinde yer alır. Ses kartı üzerinde iki giriş ve iki çıkış bulunur. Bu sayede hem vokal hem enstrüman sesini kaydetme olanağı sunar. 

Lastvoice kalitesini temsil eden güzel bir stüdyo paketi: BM800GP PAK condenser mikrofon, Phantom Power, tripot ve ses katından oluşan settir. Ses kartı PC ve tabletle uyumlu olduğu için kayıtlarınızı pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paket içeriğinden USB kablosu ve priz adaptörü de çıkar. Mini tripot, mikrofonunuzu etkili bir şekilde kullanmanıza yardım eder. Bir adet 7.1 ses kartı sayesinde mikrofonunuzdan güçlü bir ses elde edebilirsiniz. Çengel ses kartı sayesinde dilerseniz ses kartınızı ve mikrofonunuzu telefonla bağlantılı olarak kullanabilirsiniz. Mikrofonunuzun hassas kafasını korumak ve konuşurken ses patlaması yaşamamak için kullanabileceğiniz sünger, kayıt kalitenizi artırmaya yardımcıdır. Mikrofondan Phantom Power’e bağlamak için kullanılan XLR kablo, bir ucu XLR diğeri 3.5 mm jak bağlantı kablosu paketinizde yer alır. 

Ev stüdyosu sistemlerinizi en basit şekilde kurmanız için kullanımı son derece kolay olan stüdyo ekipmanlarımızı tercih edebilirsiniz. Daha birçok hazır stüdyo paketi hakkında bilgi almak ve cihazlarımızla yüksek ses kalitesi elde etmek için şimdi sipariş oluşturabilirsiniz. 

Bütçeye Göre Hazır Stüdyo Paketleri: Ekonomik ve Lüks Seçenekler

Bütçeye göre farklı hazır stüdyo paketi alternatiflerini Lastvoice çatısı altında bulabilirsiniz. Müzik yayınları için tercih edecekseniz joker eleman konumundaki MIDI klavyeyi paketinize dâhil edebilirsiniz. 

Ses kalitesini iyileştirmeyi sağlayan, ses kartı ve Phantom Power gibi cihazların paketinize dâhil olduğundan emin olmalısınız. Mikrofonunuz dinamik değilse mutlaka bir ses kartıyla çalışması gerekir. Ses almak için mikrofonu, ses kartını, bağlantı aparatlarını ayrı ayrı almak yerine hepsini tek pakette alabileceğiniz stüdyo ekipmanları daha uygun fiyatlara gelir. 

Ekonomik olduğu kadar lüks bir stüdyo kalitesi yansıtan paketler arasında: Midex Midi Paket-1 ve Paket-2 yer alır. Midex Midi Paket-1 Stüdyo ekipmanları seti içinde ses kartı, MIDI klavye, mikrofon ve kulaklık yer alır. Kayıt stüdyonuzda, radyo stüdyonuzda, müzik stüdyonuzda kullanabilirsiniz. Profesyonel stüdyo paketi içinde mikrofon standından Midex GLX-600 ses kartına her türlü aparat ve cihaz yer alır. Midex RS-20 kulaklık, bireysel dinleme ve etrafı rahatsız etmeme açısından ses kayıtlarınızı ve performansınızı kolaylaştıran bir aksesuardır. 

Mikrofon kullanırken ses patlamalarını engellemek adına kullanabileceğiniz pop filtre, ses kalitenizi yükseltmenize yardımcıdır. Midex Midi Paket-1, müzisyenlerin performans kayıtlarını kolaylaştırmayı sağlayan cihazların yer aldığı stüdyo setini kapsar. Amatör ve profesyonel performanslar için tercih edebileceğiniz paketler arasında yer alır. Ses kartı bağlantısı için USB kablosu bulunan ve her türlü bağlantı aparatı paket içinde yer alan bu seti, uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Bazı stüdyo paketleri içinde kulaklığın da dâhil olduğunu görebilirsiniz. Bireysel kayıt stüdyonuzda sesleri daha dikkatle dinlemek ve etrafı rahatsız etmemek için kulaklığı etkili şeklide kullanabilirsiniz. Midex Special Paket-2 içinde yer alan stüdyo ekipmanları, GLX-700RD ses kartı modeliyle yüksek kalitesi sesler elde edebilirsiniz. İki adet giriş, gain potans, +48V gibi kullanışlı özelliklere sahip ses kartı sayesinde condenser mikrofonunuzdan etkili bir ses alabilirsiniz. 

Ses kartı üzerinde yer alan kulaklık girişi sayesinde seslerinizi daha etkili bir şekilde duyabilirsiniz. Referans monitörünüzün ses seviyesini de ses kartı üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Bilgisayara bağlantı yaparak ses kartınızı kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kanalların bağlantı kablolarıyla uyumuna dikkat ederek bağlantılarını doğru şekilde yapabilirsiniz. Ses seviyenizi doğru şekilde ayarlamak için ses kartı aracılığıyla ses seviyenizi doğru ayara getirebilirsiniz. Ses kartı kullanarak kaydettiğiniz sesin çok daha temiz ve yüksek olduğunu fark edebilirsiniz. 

CX1 condenser mikrofon, üst segment bir mikrofon türüdür. Paket içeriğinde yer alan softcase sayesinde kullanmadığınız zamanlarda onu her türlü darbeden ve tozlardan koruyabilirsiniz. Mikrofon bağlantılarını doğru şekilde yaptıktan sonra ses kartı bağlantısını da yaparak, süngeri mikrofon kafasına yerleştirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 

Stüdyo ekipmanları fiyatları açısından uygun ve performans açısından üstün özelliklere sahip bu hazır stüdyo paketiyle profesyonel kayıtlar oluşturabilirsiniz. Piyasa standartlarına göre oldukça uygun rakamlara sahip olan bu profesyonel stüdyo seti sayesinde yüksek kaliteli kayıtlar oluşturabilirsiniz. 

Hazır Stüdyo Paketleri ile Yüksek Kaliteli Kayıtlar Yapmak

Hazır stüdyo paketleri içinde olmazsa olmaz cihazlardan biri olan ses kartı, kayıtlarınızda önemli bir yere sahiptir. Bilgisayar bağlantısı sayesinde ayrı bir ses kayıt cihazı kullanmadan vokal ve enstrüman seslerini rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Ses kayıt cihazları arasında en başta diyafram hassasiyetiyle mikrofonlar gelir. 

Condenser mikrofonlar duyarlı diyafram özelliklerine sahip oldukları için hazır stüdyo paketlerinde önemli bir yere sahiptir. Pasif yapıda oldukları için bir ses kaydıyla desteklenerek yüksek ses elde ederler. Ses kartları hem yüksek hem de doğru bir volüm elde etmenizi sağlar. Aşırı yüksek kaydedilen ses, kalite açısından bozulmaya sebep olur. Bu nedenle hazır stüdyo paketleri içinde +48 V ses kartları yer alır. Bu ses özelliğini aştığınızda üzerindeki volüm potansı size olması gerekenin üzerinde bir ses yüksekliği bulunduğunu gösterir. 

Ses kartı üzerinden doğru yüksekliği ayarlayarak otomatik olarak ideal kaliteyi yakalayabilirsiniz. Lastvoice çatısı altında yer alan birçok ses kartı size istediğiniz ses kalitesini elde etmenizi sağlayan bir kullanım olanağı sunar.  Lastvoice çatısı altında yer alan hazır stüdyo paketleri sayesinde sesinizi çok daha kaliteli, yayınlarınızı çok daha profesyonel hale getirebilirsiniz. 

Hazır Stüdyo Paketleri ile Mobil Kayıt: Taşınabilir Stüdyo Çözümleri

Hazır stüdyo paketleri, mobil kayıt oluşturmanıza yardım eden, taşınabilir cihazlardan oluşur. Taşınabilir ses sistemi, içeriğinde kablosuz mikrofon seçenekleri, bluetooth bağlantıları, PC ve tablet bağlantısı kurabileceğiniz ses kartları yer alır. Bu ekipmanların birbiriyle bağlantı kurmasını sağlayacak XLR ve jak kablo seçenekleriyle stüdyonuzu gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Araç içi yayın stüdyosu, karavan içi kullanım, yazlık mekanlarda stüdyo tasarımı için mobil kayıt ekipmanlarını tercih edebilirsiniz. 

Mobil kayıt için kullanabileceğiniz seçenekler arasında özellikle priz adaptörü ve USB kablosu dâhil olan Phantom Power kullanışlı bir cihazdır. BM800 mikrofon serisi de yüksek ses kalitesi elde etmenize yardım eder. Uygun fiyatlı portatif hazır stüdyo paketleri sayesinde telefon aracılığıyla kayıt yapabilirsiniz. 

Hazır Stüdyo Paketleri arasında: Lastvoice BM800GP PAK condenser mikrofon Phantom Power mini tripot ve ses kartı seti önemli bir yere sahiptir. Lastvoice BM800YP Youtube Yayıncı Mikrofonu, Phantom Stant, Filtre, 7.1 Ses Kartı seti kullanışlı mobil kayıt stüdyosu cihazlarını kapsar. Lastvoice hazır stüdyo paketleri kategorimize şimdi göz atarak kendi profesyonel stüdyonuzu kurabilirsiniz. 

Kendi Hazır Stüdyo Paketinizi Oluşturun: İhtiyacınıza Göre Ekipman Seçim

Müzik stüdyosu ya da yayıncı stüdyosu kurmak isteyebilirsiniz. Bir müzisyen olabilir, ses kayıtlarınızı profesyonel şekilde almak istiyor olabilirsiniz. İhtiyacınıza özel hazır stüdyo paketleri sayesinde kayıtlarınızı istediğiniz kalitede oluşturabilirsiniz. Evinizde ya da özel stüdyonuzda keyifli yayınlar oluşturmak için Youtube kayıt ekipman seti mix paket-1 modelini tercih edebilirsiniz. 

Lastvoice Rec Paket seçeneklerini profesyonel kayıt stüdyolarınızda kullanmak üzere sipariş verebilirsiniz. Lastvoice BM800 mikrofon, Midex MDX-04FXU Stüdyo kayıt mikseri, Lastvoice shock mount, mikrofon süngeri bu paketler içinde yer alan temel cihazlar arasındadır. Kulaklık, mikrofon süngeri, pop filtre, masa tipi mikrofon standı, kulaklık gibi aksesuarlar paketin içeriğinde değişiklik gösterebilir. Stant türleri mikrofon tiplerine göre değişebilir. 

Hazır stüdyo paketleri arasında yer alan profesyonel seçeneklerden biri olan Midex Vokal Paket setleri kaliteyi önemli ölçüde etkiler. 6 kanal stüdyo mikseri, kulaklık, mikrofon, shock mount, XLR + 3.5 mm kablo paket içeriğinde bulunur. Ses kalitesini etkileyen ve temel stüdyonuz için elzem olan aksesuarlar arasında mikser için XLR kablo, BN39 mikrofon standı, RCA kablo yer alır. Ses kalitesini üstün seviyede tutmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz her cihazı bu paket içinde bulabilirsiniz. Temel stüdyo ekipmanları arasında özellikle profesyonel kayıtlarınızda işinizi kolaylaştıracak ses mikseriniz farklı enstrümanları kaydedebilirsiniz. 

Popüler Hazır Stüdyo Paketlerimiz

Profesyonel hazır stüdyo paketleri arasında en popüler olanlar: Midex Central-RD pack-1, 2, 3 serisi, Midex Central-GR Pack-1, 2, 3 serisi, Midex Superior Pack-1,2,3 serisi gibi farklı paket seçeneklerini kapsar. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipmanı kapsayan stüdyo paketlerinden bir tanesi ise Stüdyo Ekipmanları Exclusive Paket-2’dir. Set içinde ses kalitesiyle ön plana çıkan Midex CX2 mikrofon ve GLX700RD ses kartı yer alır. Lastvoice kalitesinin ürünü olan NB40 masa tipi mikrofon standı, Lastvoice Ps-01 pop filtre yer alır. Bunların dışında shock mount, XLR + XLR kablo, XLR + 3.5 mm jak kablo paket içinde yer alan aksesuarlar arasındadır. 

Hazır stüdyo paketlerinin detaylı incelemeleri kapsamında hangisini alacağınıza daha iyi karar verebilirsiniz. Bunun için her paketin altında yer alan ürün inceleme videoları size yol gösterici olabilir. 

Lastvoice çatısı altında yer alan çok sayıdaki paketten bir tanesi Stüdyo Ekipmanları Style Paket-1 olarak ön plana çıkar. Sektörün en çok tercih edilen markalarından ve modellerinden biri olan Lastvoice BM800 mikrofon modeli önemli bir yere sahiptir. Condenser mikrofon, Midex GLX-500 PRO ses kartı ile entegre olarak çalışır. Stüdyonuzda üstün kaliteye sahip sesler kaydetmenize yardımcıdır. 

Style paket-1 içinde yer alan ses kartı sayesinde mini ya da profesyonel stüdyolarınızda vokal kayıtlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Ev stüdyosu kullanıyorsanız ses dışarı gitmesin diye Midex RS-20 kulaklık modelini kullanabilirsiniz. Bir adet 3 metre mikrofon kablosu sayesinde mikrofonunuzu bilgisayarınıza ve enstrümanınıza bağlayabilirsiniz. 

Midex Wizard Paket, Midex CX1 Mikser Set, Lastvoice BM800 Functional Paket gibi daha birçok hazır stüdyo paketini, kategorimizden inceleyebilirsiniz.