7.690,00 TL 6.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.900,00 TL 8.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.900,00 TL 9.900,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Çanta Amfi

Çanta amfi, çeşitli niteliklerde üretilen donanımları, iletim faktörleri ile elektrik kaynağının olmadığı sahalar da profesyonellikle sürdürülmesi için üretilmektedir. Kullanıcılarına rahatlık sağlamak için bol opsiyon seçeneği ile üretilen ürünler farklı marka ve teknik özelliklerine göre sunulmaktadır. Gene olarak 120 watt gücünde üretilen portatif amfiler, kolay taşınabilir olması ile de tercih edilmektedir. Çanta tipi çeşitlerinde hafif ağırlıkları nedeni ile rahat şekilde taşıma ve spesifik kullanım opsiyonu sunan ses sistemidir. Özellikle gitar amfisi yenilenebilir bataryaları ve şarjlı olarak üretilen sistemleri ile rahat kullanım sağlayan cihazlardır. Mikrofonlu olarak dizayn edilen ekipmanları,tiz kontrol, bas kontrol ve volüme kontrol gibi niteliklerde tasarım edilmektedir.

Çanta Amfilerin Teknik Özellikleri

Çanta amfilerin teknik özelliklerinde birçok opsiyon ve seçenek bulunmaktadır. Özellikle amfi modellerinde gitar amfisi, saz amfisi, bağlama amfisi ve mevlüt amfisi gibi farklı seçeneklerde üretimi yapılmaktadır. Bazı markalar ise sektör lideri olarak piyasaya yön vermektedir. Dahası lastvoice, osawa gibi markalar öne çıkmaktadır. 6 inç woofer tweeterli olarak dizayn edilen seyyar amfi çeşitleri, 5.5 AH batarya kombinasyonları ile üretim yapılmaktadır. Rms Power özelliklerinde 30W, 120 W teknik opsiyon sağlayan çanta amfi sistemleri, bluetooth bağlantı, usb giriş özellikleri ve akıllı cihaz bağlantı opsiyonlarına göre değişkenlik göstermektedir. DC, AC sistemlerinde çeşitli özellikler göstermektedir, ayrıca Vhf ve Uhf mikrofon artıları, uzaktan kontrol sisteminin yanında mikrofon ile anons yapıldığında, arkada müziğin devamlılığını sağlama gibi özelliklere göre dizayn edilmektedir. Genel olarak 7 ile 15 kg ağırlığında üretilen çanta amfi modelleri, omuz askılı formda, el tutma aparatları kolay taşınabilir özelliklerde üretilmektedir.

Çanta Amfi Fiyatları

Çanta amfi fiyatları genel olarak farklı markaların üretmesi ile fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bazılarında teknik özellik ve bol opsiyon seçenekleri fazla olduğundan ötürü fiyat olarak yüksek olabilmektedir. Tabi bu noktada kalite de arttığından dolayı uzun ömürlü ve alacağınız verim çok fazla olacaktır. Özellikle lastvoice modellerinde teknik kapasitesi ve dayanıklılığı sayesinde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Genel olarak enstrümanlarında kullanabileceğiniz mikrofon girişli en ucuz gitar amfisi, saz anfisi, modelleri için kullanılmaktadır. Burada dikkat edeceğiniz nokta kalitesi ve kullanacağız cihaza göre ürün seçmektedir.

Çanta Amfiler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çanta Amfi Nedir?

Çanta amfi, taşınabilir yapıda olan ve akü yardımıyla kablosuz yani güç kablosu takılı olmadan çalışabilen bir çeşit amfi modelidir. Yönetim paneli yani amfi yapısına ek olarak güçlü bir hoparlör yardımıyla birden fazla iş başarmanıza olanak sağlayan bu cihazlar, her türlü watt yani güç aralığında kategorimizde satılmaktadır. Detaylı özelliklerine inecek olursak, her tülü iş için yani gerek mevlüt, gerek saz amfi veya gitar amfisi olarak da kullanılabilen bu cihazlar, çok yönlü kullanım yapısı sayesinde her türlü açık ya da kapalı alanda oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Özellikle, sokak sanatçıların çok sık satın aldığı bu taşınabilir amfi veya diğer bir adıyla bluetooth hoparlör modeli, ses de her türlü ayarlamalar yapabilmenize olanak sağlayan iyi bir yönetim paneline sahiptir. Ekstra, Bluetooth, AUX, SSD, USB ve buna benzer bağlantı seçeneklerinin mevcut olduğu bu çanta anfi kategorisinde, her türlü iş gereksinimini karşılayabilen bol çeşitli bir seyyar amfi kategorisidir.

Çanta Amfi Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çanta amfi satın alamadan önce ilk dikkat etmeniz gereken tabi ki watt yani ne kadar güçte performans sergileyebildiğidir. Daha sonra, bağlantı seçenekleri gibi kullanımı zenginleştiren ve kullanıcıya kolaylık sağlayan diğer özelliklere dikkat edilmelidir. Buna ek olarak, yönetim panelinin kolay kullanılabilir olması konfor açısından oldukça avantaj sağlayacaktır. Diğer yandan, taşınabilir yapısından dolayı ağırlığı ve nasıl taşındığına da dikkat ederseniz, konforu istediğiniz seviyede alabilirsiniz. Bu başlığa son olarak, enstrüman girişi veya ekstra mikrofon girişinin olup olmaması, sizlerin iş gereksinimi ve sizlerin seçimine kalmıştır.

Çanta Amfi İçin Ödeme Yöntemleri Nedir?

Çanta amfi için ödeme yöntemleri diğer her ürünümüzde olduğu gibi kredi kartına özel 6 ay vade farksız ve 12 aya kadar varabilen taksit seçenekleriyle oluşmaktadır. Ekstra olarak, sizlerin yapacağı indirimli alışverişlere ek, EFT veya Havale ödemeyi seçtiğiniz taktide sepette ekstra indirimler uygulanmaktadır.

Çanta Amfi İçin Kargo Süresi Nedir?

Çanta amfi ve diğer tüm ürünlerimiz için kargo süresi, çalışma saati içinde aynı gün kargoya verme ya da çalışma saatleri dışında yaptığınız alışverişler için ilk iş gününde kargoya verme garantisi vermekteyizdir.