Kategoriler

Toplam 28 blog | 1. Sayfa
En İyi Keman Modelleri Ve Markaları Hakkında Öneriler
05.05.2021
En iyi keman modelleri ve sizlerin uzun soluklu güvenle kullanabileceğiniz en iyi keman markaları hakkında hazırladığımız yazımız sayesinde aklınızdaki birçok soru işaretine güvenle cevap alabileceksiniz.
Kalimba Hakkında Detaylı Bilgiler
19.04.2021
Kalimba satın almayı düşünen kişiler için oldukça kapsamlı olan bu yazımızda aklınıza gelebilecek birçok soru işaretine özenle cevap verilmiştir.
Hangi Tür Ukulele Modelinden Başlamalıyım?
13.03.2021
Ukulele merakı olan başlangıç düzeyinde olan kişiler için kılavuz niteliğinde ki yazımızda soprano, concert ve tenör modeller hakkında bilgiler yer almaktadır.
Podcast Yayın Ekipmanları
22.02.2021
Podcast yayın ekipmanları başta olmak üzere podcast nedir, podcasting nedir ve benzeri tüm detayları alanında uzman kişiler tarafından özenle kaleme alındığı yazımızdır.
Clubhouse Ekipmanları
17.02.2021
Clubhouse adındaki popüler İOS tabanlı uygulama kullanıcıları için yararlı olacağını düşündüğümüz bilgiler ve daha kaliteli konuşma yapabilmeleri adına uygun gördüğümüz ses ekipmanları hakkında bilgiler yer almaktadır.
Başlangıç İçin Akustik Gitar
12.02.2021
Akustik gitar farkı ve bilinmesi gereken birçok önemli detayın yer aldığı kapsamlı ve detaylı olan yazımızda özellikle başlangıç düzeyinde olan akustik gitar kullanıcıları için oldukça önemli bilgiler yer almaktadır.
Gitar Nedir?
08.02.2021
Gitar nedir başta olmak üzere gitarımızın bölümleri ve türleri hakkında bilinmesi gereken unsurların yer aldığı bu yazımız sayesinde ihtiyacınız olan birçok önemli noktaya ulaşabilirsiniz.
Klarnet Merakınızı Bir Adım Öteye Taşıyın!
06.02.2021
Klarnet meraklılarının bu eşsiz serüvende yardımcısı olabilmek adına çeşitleri, yapısı ve ilgili kişilerin tecrübelerinin yer aldığı içeriğimizle sizlerleyiz.
Perdesiz Gitar Özellikleri
23.11.2020
Gitar ve eşsiz bir türü olan perdesiz gitar hakkında bilinmesi gereken artı ve eksileri gibi önemli bilgilerin yer aldığı bu yazımızda oldukça kapsamlı ve akıcı bir şekilde sizlere sunmaktayız.
Tenör Ukulele ? Hangi Modeli Almalıyım ?
17.11.2020
Son yıllarda oldukça popüler olan ukulele ailesinin en çok tercih edilen üyesinden olan tenör ukulele modelini yapı, ses ve kullanım bakımından kapsamlı bir şekilde kaleme aldığımız bu yazımız özellikle başlangıç düzeyinde olan kullanıcılar için oldukça verimli bilgiler içermektedir.