999,00 TL 849,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.890,00 TL 1.590,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.533,00 TL 1.292,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
690,00 TL 590,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.049,00 TL 899,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.565,00 TL 1.323,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.390,00 TL 1.190,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.749,00 TL 1.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.365,00 TL 987,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
2.135,00 TL 1.780,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.428,00 TL 1.187,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.090,00 TL 949,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.638,00 TL 1.376,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.190,00 TL 990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Ses Yalıtım Paneli

Ses yalıtım paneli birçok insan için fazla lüks gibi görünse de profesyonel stüdyo ses sistemlerinde pop filtre yani diğer bir adıyla pop filter modeline ek olarak avantajlar sağlamaktadır. Bunlara örnek olarak, toplu kayılar sırasında seslerin birbirine karışmasını ve mikrofona ulaşmadan önce temizlemesini örnek olarak gösterebiliriz. Ekstra olarak pop filtre ile kullanımı esnasında hem sesi temizleyebileceğiniz hem de ses den tam performans alabileceğiniz bir sistem kurmanıza sağlayan bu ürün, doğru kullanım alanında deneyimlendiği taktirde mükemmel konforlar yaratacak ürünlerdir. Ancak ihtiyaç olarak akrobat mikrofon standı yani çift girişli mikrofon sehpasına ihtiyaç duyan bu ürünler, lüks gibi gözükse de avantaj açısından kullanıcıya oldukça fazla uyum sağlamaktadırlar. Bu başlığa son olarak ses yalıtım panelleri farklı boyut ve hammadde de yapıldığından dolayı seçim esnasında dikkatli ve doğru kararlar almanız gerekmektedir. Bunun için makalemi okumaya devam ediniz.

Ses Yalıtım Paneli Kullanım Biçimi

Ses yalıtım paneli biçimi açılır kapanabilir metal ve süngerde oluşan bir yapı olarak özetlenebilir. Bu panelin kullanımı da oldukça basit gibi gözükse de hataya çok müsaittir. Bu paneli kurarken 180 derece açı yapmaktan kaçmanız gerekmektedir. Tahmini olarak bir derece vermek gerekirse 130 derece oldukça fazla bir genişliktir. Eğer bunun üzerine çıkarsanız, süngeri yırtma, hatta ürünü ikiye ayırma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bunun için gerektiği kadar bir açıda kullanmanız uzun ömürlü kullanım ve performans için yeterli olacaktır.

Ses Yalıtım Paneli Fiyatı

Ses yalıtım paneli fiyatı için piyasada sizler için bir araştırma yaptım. Ancak marka ve model çeşitliliğinden dolayı kesin bir fiyat aralığı vermek imkansızken, sürekli değişen kur olayından dolayı da makalenin geçerliliğinin bozulmaması adına örnek aralık vermeyeceğimi söylemek isterim. Araştırmama tekrar dönecek olursak, hammadde kalitesi ve büyüklüğe göre değişen bu ürünler, standı ile beraber alındığı zaman daha da uyguna gelebilmektedir. Bunun için eğer mümkünse tüm ses sistemini tek çatı altında alıp kâr etmeniz ya da hiç yoktan yalıtım paneli ile yalıtım paneli standını bir arada almanızda yarar vardır. Son olarak kişisel tavsiyeme gelecek olursanız, satış öncesi ve sonrası herhangi bir aksilik yaşamamanız için marka ve firma hakkında gerekli araştırmaları yapmakta her zaman yarar vardır.

Ses Yalıtım Paneli Hakkında Soru ve Cevaplar

Ses yalıtım paneli nedir?
Ses yalıtım paneli üst seviye ses stüdyo alanlarında tercih edilen ve sesin kalitesini en üst seviyelere ulaştırmak amacı ile geliştirilen ek ekipmanlardan biridir. Bildiğiniz üzere günümüzde büyüklü, küçüklü birçok stüdyo ortamı bulunur. Bu stüdyo ortamlarının yapısı ve amacına göre içerisinde değerlendirilen ekipmanlar da değişkenlik gösterir. Bu sayede birçok ses ve görüntüleme stüdyo ortamları farklı ürünler odağında gelişmektedir. İhtiyacınız ve amacınız üst seviye ses stüdyo ortamları sayesinde projeleriniz için ses ürünleri oluşturmak ise, ses yalıtım paneli, mikrofon, mikrofon standı, pop filter, mikrofon süngeri, shockt mount ve benzeri mikrofon yardımcı ekipmanlarını değerlendirmek zorundasınız. Ses hava tanecikleri aracılığı ile taşınan ve belirli yüzeylere temas ederek yön alabilen bir olgudur. Bu yüzden sesi kayıpsız bir şekilde mikrofona ulaştırmak amacı ile geliştirilen ses yalıtım panelleri mikrofona ek olarak kullanılır. Böylece sesi en verimli şekilde mikrofona taşıyan, sesin kaybını azaltmak için üretilen ek ekipmandır.

Ses yalıtım paneli nerelerde kullanılır?
Ses yalıtım panelleri ses stüdyo ortamlarında kullanılır. Mikrofon modellerinin kusursuz, kaliteli ve verimli ses yakalayabilmesi için kullanılan ekipmanlardır. Ayrıca birçok stüdyo ortamında direkt olarak duvarların izole edildiğini sıklıkla görebilirsiniz. İzolasyon padleri ise istenmeyen ses dalgalarının mikrofona ulaşılmasını engelleyerek elde edilen projenin kalitesini arttırmaktadır.

Ses yalıtım paneli satın alırken nerelerde kullanılır?
Ses yalıtım paneli ürünlerini satın alırken öncelikle mevcut ekipmanlarınızı göz önüne almalısınız. Mikrofon modeli, standınız ve diğer ekipmanları amaçladığınız projenin seviyesi odağında değerlendirerek sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olan ses yalıtım paneli modellerini satın almalısınız. Ayrıca ses yalıtım panellerini mutlaka güvenilir tedarik kanallarından satın almaya özen gösteriniz.

Ses yalıtım paneli ödeme yöntemleri nelerdir?
Ses yalıtım paneli modellerini site üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı sanal pos aracılığı ile basit bir şekilde satın alabilir ya da belirtilen banka hesaplarımıza ürünlerin tutarlarını eft veya havale ödeme biçimleri kullanarak bankalarınız aracılığı ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Ses yalıtım paneli kargo süresi nedir?
Ses yalıtım paneli 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilir. Sonrasında ise ses yalıtım panellerimizi kargo şirketleri genellikle devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırmaktadır. Fakat bizim etkimiz dışında yer alan kargo şirketlerinin yoğunluk ve mesafe gibi unsurları dolayısı ile ürünleriniz belirtilen sürelerden daha erken veya geç olarak elinize ulaşabilir.