5.990,00 TL 4.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.990,00 TL 6.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.515,00 TL 3.885,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
40.887,00 TL 34.755,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
27.458,00 TL 23.132,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
20.895,00 TL 18.375,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
17.693,00 TL 14.994,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
18.123,00 TL 15.330,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
9.377,00 TL 8.169,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
10.721,00 TL 9.314,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
5.355,00 TL 4.788,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Power Mikser

Günümüzde teknolojinin insanlığa kazandırmış olduğu en önemli konuların başında gelişen ses sistemleri gelmektedir. Aynı zamanda teknolojinin sağlamış olduğu gelişmiş ekipmanlar, artık eskisinden çok daha başarılı şekilde donanımlara eklenmektedir. Eskiden uzun süren mikser işlemleri, artık çok kısa sürelerde ve çok iyi sonuçlarda etkili olmaktadır. Birden fazla sesin sinyallerinin en kısa sürede karıştırılmasını sağlayan mikserler, aynı zamanda ses sistemlerinde de çok önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda ses yüksekliği ve ses tonlarıyla da rahatlıkla oynama imkanı oluşturulur. Büyük müzik stüdyoları ve toplu alanlarda ses mikserleri sıklıkla kullanılmaktadır. Ses mühendisleri tarafından yapılan değişiklik ve işlemlerle birlikte, artık seslerin belirli kurallara göre alçalma ve yükselmeleri de sağlanmaktadır. Ses ekipmanlarının olmazsa olmazlarından mikserler de, aynı zamanda birçok farklı türde hizmet vermektedir. İster yerli ister yabancı markalar olsun, tüm power mikser modelleri en güvenli şekilde Lastvoice sitemizde bulunmaktadır. Farklı teknik donanımlara sahip olan power mikser modelleri, aynı zamanda hızlı ve ücretsiz kargo ile en kısa sürede yeni sahiplerinin ellerinde olacaktır. Power mikser modellerinde birçok farklı parametre bulunmaktadır. Buna göre ise genel anlamda yoğunluk ayarlanması ve farklı frekanslara ulaşılması, tamamen power mikser modelinin teknik donanım şartlarına göre değişiklik gösterecektir.

Profesyonel Power Mikserler

Mikser modelleri, cihazın sahip olduğu ve ses üzerinde yapacakları farklı değişikliklere göre fiyat aralıklarında çeşitlilik göstermektedir. Buna göre en iyi ürünler her zaman Lastvoice kataloğunda olacaktır. Aynı zamanda marka tasarımları ile mükemmel bir dizayna sahip olan ses sistemlerinin tamamlanması ve doğru bir verime ulaşması için de power mikser modellerinin önemi çok büyüktür. Dijital sistemlerin ön plana çıktığı günümüzde, 7 gün 24 saat boyunca güvenli ödeme yöntemi teknikleri ile Lastvoice sitesinden alışveriş yapmak mümkündür.

Lastvoice Power Mikser Fiyatları

Lastvoice güvencesi ile satılan power mikser modellerinde, fiyatlar farklılık göstermektedir. Bunun nedeni ise opsiyon sayısının çok olması ve müşterilerin sahip oldukları ses sistemlerinin farklı power mikserlere ihtiyaç duymasıdır. Bu yüzden iyi bir power mikser sahibi olmak isteyen müşterilerin, öncelikle kendi ses sisteminin özelliklerini çok iyi bir şekilde bilmesi gerekir.

Power Mikser Hakkında Soru ve Cevaplar

Power mikser nedir?
Power mikser güç karıştırıcı olarak Türkçeye çevirdiğimiz bu ürünler ses sistemlerinin en kullanışlı ekipmanlarının başında yer almakla birlikte olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Power mikser modellerini en iyi şekilde anlamak için mikser ve devamında sizlere amfi ürünlerini kısaca anlatmak istiyorum. Öncelikle amfiden başlayalım, amfi diğer bir adıyla anfi veya yükselteç mevcut dijital ses verisinin gücünü arttırmak için kullanılan ekipmandır. Bildiğiniz üzere onbinlerce kişiye sesi aktarmak için mikrofon vasıtası ile alınan dijital ses verilerinin enerjisi oldukça düşük ve azdır. Hoparlör modellerine ses aktarılmadan önce ihtiyaca ve kapasiteye göre sesin gücü arttırılır. Mikser ise mikrofonlar, enstrümanlar ve çeşitli organlardan elde edilen sesleri tek vücut haline getirmek için kullanılır. Her bir üründen gelen sesi ayrı ayrı amfi ve hoparlöre iletmek yerine tek bir kanalda birleştirip aktarır. İşte bu iki ana unsuru da ayrı ayrı anladığımıza göre power mikser ise amfili mikser modelidir. Yani iki ana parçanın bir ekipman üzerinde birbiri ile koordine bir şekilde çalıştığı elektronik ses ekipmanıdır.

Power mikser nerelerde kullanılır?
Power mikser sahne, stüdyo ve benzeri alanlarda kullanılmakla birlikte sesin üst seviye icra edildiği birçok alanda oldukça verimli bir şekilde yer almakta ve kullanılmaktadır. Örneğin sahnelerde, stüdyolarda kullanım şekli ise tüm ses ekipmanları ile bir arada ve uyum içerisinde olmakta sonu olarak ise sanatçı ve enstrümanlardan çıkan sesleri çok daha geniş alanlara istenilen oran ve ayarda aktarmak için olmazsa olmaz ürünlerdir.

Power mikser satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Power mikser satın alırken benim sizlere tavsiyem ise mutlaka kullanım alanı ve amacınıza göre işinizi görebilecek ve sizlere uzun vadede hizmet sunabilecek ürünleri kapsamlı bir şekilde araştırmanızdır. Mutlaka güvenilir tedarik noktalarından ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünleri satın almalı, watt, bölge sayısı, duyarlılık ve benzeri ses ile ilgili tüm teknik özellikleri amaçlarınız doğrultusunda değerlendirerek satın alma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca mutlaka benim sizlere tavsiyem ise bu alanda profesyonel bir yardım almalı ve sizlere uzun soluklu hizmet sunabilecek geleceğe yönelik ürünleri doğru marka ve model tercihi yaparak satın almanızdır.

Power mikser kargo süresi nedir?
Power mikser satın alındığı andan itibaren 1 iş günü içerisinde güvenle paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünlerimizi satın aldığınızda olan yoğunluk ve tedarik kanallarımıza olan mesafeniz bu süreleri arttırıp azaltabilmektedir.

Power mikser ödeme yöntemleri nelerdir?
Power mikser modellerini 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile satın alabilir ya da mevcut tutarları belirtiğimiz banka hesaplarına havale veya eft şeklinde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.