620,00 TL 536,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
620,00 TL 536,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Phantom Power

Phantom Power Fiyat

Lastvoice markamızın, stüdyo ortamı ve ses sistemleriyle alakalı, birbirinden farklı ürünü bulunmaktadır. Ürünlerimiz, özellikleri ve modeli doğrultusunda, değişken fiyat seçeneklerine sahiptir. Phantom power fiyat seçenekleri de bu kapsamda, farklılık gösterir. Phantom power kayıt cihazı, Bm 800 mikrofonları ve condenser mikrofonları ile çalışabilir. Stüdyo ortamında kullanılan, mikrofonlar ile uyum sağlayacaktır. USB güç girişi mevcuttur.  Phantom power, ürünümüzün fiyatları uygun ve ekonomiktir. Fakat, dilerseniz daha ekonomik bir şekilde, hazırlanan paket ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz. Paket içeriği, stüdyo ortamı için gerekli ekipmanlardan oluşmaktadır. Sitemiz üzerinden ürünlerimizi, detaylı olarak inceleyebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Phantom Power Özellikleri

Phantom power, stüdyo ortamında ses sistemleri kapsamında kullanılan bir tür kayıt ekipmanıdır. Mikrofon ve ek aksesuarlar dahilinde, işlevsellik kazanır. Phantom power fiyat seçenekleri, özellikleri  doğrultusunda farklılık gösterir. Ekonomik fiyatlar ile phantom power cihazına sahip olmak için, ürünlerimizi incelemeniz gerekir. Phantom power,usb girişi ile gücünü sağlar. Stüdyo ortamına uygun her türlü mikrofonla, uyum sağlamaktadır. 1 kanal olanı veya farklı özellikte olanı mevcuttur. Ayrıca, bazı phantom power ürünlerine, iki mikrofon bağlanabilmektedir. Ayrıca, pc ve telefona bağlanabilen özellikli, phantom power cihazımız mevcuttur. Phantom power cihazının özellikleri, modeline göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle, ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilir ve bu doğrultuda, online sipariş verebilirsiniz. Lastvoice marka, kayıt ekipmanından oluşan set ürünlerimiz de sizler için doğru bir tercih olabilir. Stüdyo ortamında gerekli olan, her türlü cihaz ve aksesuara bizler aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Phantom Power Fiyatları

Lastvoice marka, phantom power ürünlerimiz, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Kullanım ömrü uzun ve kullanılışlıdır. İhtiyacınız olan, her türlü özelliğe ve ayrıcalığa sahiptir. Phantom power fiyat seçenekleri, tabii ki ürünün model ve özelliğine göre değişebilir. Ayrıca, set halindeki ürünlerimiz sayesinde, birden fazla ürüne uygun fiyat koşuluyla ulaşabilirsiniz. Teslimat süresi, hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Lastvoice olarak, siparişlerinizde sorun yaşamamanız için, gerekli tüm alt yapıya sahibiz. Online sipariş verebilir ve süreci aktif bir şekilde takip edebilirsiniz.

Phantom Power Hakkında Soru ve Cevaplar

Phantom power nedir?

Phantom power, home stüdyo yani ev stüdyo ses sistemi ve diğer stüdyo ses sistemlerinde sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Farklı marka ve modellerle karşınıza çıkması olasıdır. Çalışma prensibi açısından çok fazla önemli bir yere sahip olduğundan dolayı, büyük ses sistemlerinde amfi veya ses mikseri cihazlarında mevcut olsa da uygun fiyata aynı iş prensibini yapan bu cihazlar oldukça revaçta olan ürünlerdir.

Phantom power ne işe yarar?

Phantom power ne işe yarar diye soracak olursanız, yukarıda özetine değinsek de, detayına indikçe ne kadar önemli bir cihaz olduğunu anlayacaksınızdır. Örneğin, stüdyo da yüksek performanslarda çalışan condenser mikrofonları için özellikle üretilen bu cihazlar, o yüksek kalitede çalışan cihazların yüksek enerji ihtiyacını karşılamak için üretilen bir çeşit cihazdır. Diğer yandan, girişlerdeki yetersiz enerjiden dolayı tam performansını gösteremeyen veya hiç çalışmayan cihazlar için üretilmiş olan +48v phantom power, bilgisayara normalde bağlanması imkânsız olan mikrofonları bağlamanıza yaramaktadır diyebiliriz.

Phantom power alırken nelere dikkat etmeliyim?

Phantom power alırken herkesin dikkat etmesi gereken ilk özellik giriş ve çıkışlardır. Daha sonra ise, +48v olması, birçok mikrofonu çalıştırabilmesi ve condenser mikrofonlar ile uyumlu olabilmesi açısından önemlidir. Bu cihazda uyumluluk ve özellik gibi detaylı özellikleri tanıdıktan sonra, en önemli diğer bir şey olan kablo kalitesine de dikkat etmemiz gerekmektedir. Nedeniyse, bu tür güç ve uyumluluk dengesini sağlayan cihazlarda, kablonun sistem ve cihazlar kadar önemli olmasından kaynaklanmaktadır.

Phantom power ödeme yöntemleri nedir?

Phantom power ürünlerimiz oldukça eşsiz taksit seçenekleri dahil olmak üzere site üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi sayesinde satın alınabilir ya da mevcut tutarlar belirttiğimiz banka hesaplarına eft veya havale biçiminde ödeme işlemi tamamlanabilir.

Phantom power kargo süresi nedir?

Phantom power modellerimizi 1 iş günü içerisinde özenle paketleyerek kargoya vermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde ülkemizin en uç noktalarına dahi ulaştırmayı planlıyoruz. Mutlaka phantom power modellerinizi satın aldığınız an ki yoğunluk ve tedarik kanallarımıza olan mesafenizden dolayı ürünler çok daha erken elinize ulaşabilir.