1.859,00 TL 1.638,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.859,00 TL 1.638,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.990,00 TL 1.743,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.184,00 TL 1.859,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.478,00 TL 2.079,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.375,00 TL 1.980,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
3.644,00 TL 3.119,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
7.749,00 TL 6.489,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Siyah keman

Siyah keman, yaylı müzik aletleri arasında yer alan ve derin bir tarihe sahip olan çalgılardan olan keman müzik aletinin, siyah renge çok fazla talep olduğundan dolayı açtığımız bir kategorisidir. Bu kategoriyi asıl açma amacımız ise, tamamen ürün bulma açısından daha kolay ve direkt olarak isabet atışı atmanızı sağlamaktır. Şimdi ise, sizler için keman modeli hakkında detaylı bilgi verip, daha sonra siyah keman hakkında detaylara değineceğim. Ancak, öncelikli olarak tarihine değinmek gerekirse, kemanın müzik aletlerinde yeri oldukça fazladır. Bunun nedeniyse, birçok sanatçı tarafından üzerinde profesyonel çalışmalar yapılması ve Antonio Vivaldi gibi büyük üstatların bu enstrüman sayesinde notalara ve çalma düzenlerine katkısı olması diyebiliriz. Siyah keman modellerinin detayına inecek olursak, normal kemanlardan hiçbir farkı olmayan bu çalgılarda, sadece renk seçimi olarak özel bir ayrım yapmadan sadece kategoriyi sadeleştirme amacıyla açtığımız bir başlıktır. İçerisinde siyah elektro keman ve siyah akustik keman modellerinin mevcut olduğu bu kategoride, renk veya başka bir şeyden kaynaklanan herhangi bir fark mevcut değildir.

Siyah keman tavsiye

Siyah keman tavsiye adı altında açtığımız bu başlık adı altında, sizler için keman hakkında kapsamlı bir araştırma sonucu edindiğim bilgileri yalın ve anlaşılabilir bir dille bir üst başlıkta aktardığımı düşünüyorum. Şimdi ise, bu bilgilerden yola çıkarak yani bu bilgileri kullanarak eleme yoluyla elde ettiğimiz bir adet siyah akustik keman bir adet siyah elektro keman önerisi yapacağım.

Midex RCZ-606B Elektro Keman
Strga Str-04 Black 4/4 Keman

Bu gördüğünüz iki siyah keman modeli, sizler için detaylı araştırma sonucu hem fiyat hem de performans adına emsallerine göre oldukça iyi olmasından dolayı gönül rahatlığı ile sizlere sunulmaktadır.

Siyah keman fiyatları

Siyah keman fiyatları için kısmi anlamda tavsiye ve fiyatı etki eden etkenlere bahsedeceğimiz bu başlık adı altında, sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle, normal diğer keman modellerinin nasıl bir gözle bakıyorsanız, siyah keman modellerine de bu gözle bakmanız gerekmektedir, çünkü aralarında tını veya kasa değeriyle ilgili hiçbir fark gözlemlenememektedir. Bunun için, sadece renk veya buna benzer dış görünüşten dolayı bir fark gözlemlenememektedir. Ancak, siyah keman satın alacaklar için benim tavsiyeme gelecek olursak, her ürün ve cihazda olduğu gibi satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız veya bir bilene danışarak işlem yapmanızda her zaman yarar vardır.