179,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
399,00 TL 329,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
830,00 TL 714,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
179,00 TL 149,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
399,00 TL 329,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
630,00 TL 529,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
865,00 TL 720,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
305,00 TL 221,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
630,00 TL 536,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Pop Filter

 

Pop Filter

Pop Filter; stüdyo mikrofon filtresi olarak kullanılmaktadır. Stüdyo ortamında oluşturulan sesin, sünger yardımıyla filtre edilmesini sağlamaktadır. Üzerinde, filtre özelliği sağlayan, mikrofon filtreleri yer alır. Kullanım alanı oldukça esnektir. Çeşitli profesyonel stüdyo ortamlarında ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır. Ses kalitesi açısından, önem teşkil eden bir ürün olduğundan, stüdyo ortamları için önemlidir. Farklı sebepler ile de kullanılmaya açık bir üründür. Rüzgarı önleyici olarak da kullanılan filter modelleri, performansı da oldukça etkilemektedir. Stüdyo ortamı için, Lastvoice marka ürünlerimiz tavsiye edilen ürünler arasındadır. Ayaklı mikrofonun mevcut olduğu stüdyo ortamlarında, kolay bir şekilde stantlara monte edilebilir. Tasarımı açısından da, kullanılışlı ve her türlü stüdyo ortamına uygundur.

 

Pop Filter Kullanım Nedeni ve Tavsiye

Stüdyo ortamları ve benzeri uygulama alanları için ideal ve demirbaş bir üründür. Bazı ses sistemleri içeriğinde bulunmaktadır. Stüdyo ortamında, ses kaydının kaliteli ve yüksek performansa sahip olması için, pop filter kullanılması gerekir. Çevre etkenli gürültülerden, sesi ayrıştırır ve kaliteli bir kayıt süreci sağlar. Ayrıca, cızırtı vb. ses sorunlarından meydana gelen, hava basıncından kaynaklı, mikrofona ağırlığı da ortadan kaldırmaktadır. Sesin pürüzsüz ve kaliteli bir şekilde, kayıt cihazına akışını sağlamaktadır. Mikrofona göre, pop filter modeli de farklılık göstermektedir. Mikrofon doğrultusunda, doğru seçim yapmak gerekir. Masa mikrofonları, el mikrofonları ve stüdyo mikrofonları gibi alanlara göre, doğru filter tercihi yapmak gerekmektedir.

 

Pop Filter Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Profesyonel ses sistemleri ürünlerimizin her biri, kaliteli ve niteliklidir. Lastvoice marka ürünlerimiz ve marka çeşitliğimiz ile her daim sizlere hizmet etmekteyiz. Pop filter kullanımı, stüdyo ortamları ve benzeri alanları için önemlidir. Bu nedenle, kullanım alanı ve mikrofon modeline göre, doğru ürün seçilmelidir. Ürün modellerimizin, ödeme seçeneklerine ve uygun fiyat koşullarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, kampanya ürünlerimiz ve hazır paketlerimiz dahilinde, ihtiyacınız olan ürünleri tek paket halinde de alabilirsiniz. Uygun ve ekonomik fiyat seçeneklerimiz doğrultusunda, stüdyo ürünlerinizi karşılayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde online sipariş verebilir ve güvenli hizmetimiz sayesinde, ürününüzü kısa sürede teslim alabilirsiniz.

 

Pop Filter Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Pop Filtre Nedir?

 

Pop filtre, stüdyo ekipmanlarında yer alan bu ürün, sesin mikrofona doğru yaptığı yolculukta geçtiği ve süzgeç görevi gören bir üründür. Bu ürünün kullanımının önemine gelecek olursak, stüdyo ekipmanları bir arada çok iyi çalıştığını düşünecek olursak her birinin önemi vardır. Bunun için, stüdyo ekipmanları satın alıyorsanız, tam ve eksiksiz bir ekipman almanızda yarar vardır diyebilirim. Konumuza dönecek olursak, pop filtre kullanımı condenser mikrofonlar için oldukça önemlidir. Çünkü condenser mikrofonlar hassasiyeti yüksek ve frekans aralığı geniş olan ürünler olduklarından dolayı, sesi en net şekilde algılamaktadırlar. Bunun için ses ulaşmadan önce bir süzgeçten geçerse, o kadar kaliteli bir ses alırsınız.

 

Pop Filtre Nasıl Kullanılır?

 

Pop filtre bir cihaz olmadığı için kullanımı sizlerin bağlantı şekline bağlıdır. Bunun için direkt olarak masa mikrofon standına ya da shock mount aparatına kolayca bağlanan modelleri vardır. Kullanıma gelecek olursak, sesin pop filtreden geçeceği açıda ve yakınlıkta durmanız yeterli olacaktır. Buna ek olarak konforu ve avantaj arttırmak için stand kasasını veya pop filtreyi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

 

Pop Filtre Almadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Pop filtre almadan önce uyumluluk şartlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlar shock mount ile uyumlu olacak mı ya da masa mikrofonu sehpası ile uyumlu olacak mı şeklinde şartlardır. Buna ek olarak, sehpaya bağlayacaksanız spiralli boyuna sahip olmasına, shock mount ile bağlantı yapacaksanız olabildiğince mikrofon kadar bir çapta olmasına dikkat ediniz. Buna ek olarak, pop filter bezinin iki kat olmasına sesin kalitesini kaybetmeden süzebilmesi için yeterli bir özelliktir. Son olarak ise, satın alacağınız firma ve marka hakkında alışveriş yapmadan önce araştırma yapmanızda yarar vardır.

 

Pop Filtre Ödeme Yöntemleri Nedir?

 

Pop filtre ödeme yöntemleri herhangi bir ürün olmaksızın hepsinde aynıdır. Mesela, kredi kartı ile alışveriş yapan için vade farksız taksit imkanı ve peşin ödeme yani EFT veya havale ile işlem yapanlar için indirimli fiyata ek indirimler sepette mevcuttur.

 

Pop Filtre Kargo Süresi Nedir?

 

Pop filter için kargo süresi şehirlere göre değişiklik gösterdiğinden dolayı, kaç gün kargoya verdiğimiz hakkında bilgi vereceğim. Süreye gelecek olursak, iş saatleri içerisinde yaptığınız alışverişler için aynı gün kargoya verme, iş saatleri dışında yaptığınız siparişler için aynı gün kargoya verme sözü vermekteyiz.