8.390,00 TL 7.991,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
27.458,00 TL 23.132,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
30.513,00 TL 25.578,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
38.451,00 TL 31.973,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
6.710,00 TL 6.395,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
12.086,00 TL 11.508,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
16.107,00 TL 15.341,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Power Anfi

Ses sistemlerinin en önemli unsurlarından bir tanesi de anfilerdir. Anfiler sayesinde kaynağından gelen seslerin çok daha iyi bir şekilde geliştirilmesi sağlanacaktır. Aynı zamanda kaliteli bir anfi sayesinde seslerin daha net ve berrak şekilde gelmesi konusunda herhangi bir sorun yaşanmaz. Kullanıcılar tarafından önerilen en iyi anfi modellerinden bir tanesi ise power anfiler olacaktır. Power amfilerin en iyi modelleri her zaman Lastvoice üzerinden satışa sunulmaktadır. Ayrıca yoğun bir güç gerektiren power anfilerde, ses sistemlerinin de önemli bir noktada yardımı dokunmaktadır. İkinci el alınan ses sistemi unsurlarında yaşanan sorunlar nedeniyle, artık power anfilerin sıfır şekilde alınması önemli bir konu haline gelmiştir. Elektronik ürünlerde yaşanan hassaslık ve denge konuları ise kendisini sıfır ürünlerde çok daha iyi bir şekilde göstermektedir. Power anfi seçecek olan kişilerin, öncelikle kendi ses sistemini çok iyi derecede bilmesi ve tanıması gerekir. Çünkü power anfilerin ses sisteminin en iyi verimi sağlayacağı ölçüde bir güce sahip olunarak satın alınması gerekecektir. Lastvoice firmamızın online satış kataloğu ise her türlü güç aralığındaki power anfileri bünyesinde barındırmakta ve bu sayede müşterilere çok geniş bir ürün yelpazesi vermektedir.

Power Anfi Nedir?

Ses sistemi kullanıcılarının en çok merak ettiği konuların başında, power anfinin ne olduğu ve hangi amaçla kullanıldığı gelir. Bakıldığı zaman güç kapasitesine göre ses sistemlerinin başarısında çok önemli bir yer edinen power anfiler, aynı zamanda güç üreten ve sisteme yardımcı olarak çalışan amplifikatör olarak bilinmektedir. En çok pasif hoparlör kullanan kişiler tarafından power anfiler tercih edilir. Bunun sebebi ise pasif hoparlörlerin ses sistemine katkı sağlaması ve çalışması için herhangi bir şekilde güce ihtiyacının olmasıdır.

Power Anfi Fiyatları

Ülkemizde bulunan power anfi markalarının yanında global ürünleri de bünyesinde barındıran Lastvoice müzik ürünleri, aynı zamanda fiyat ve kalite olarak da çok başarılı bir sonuç alınmasını sağlamaktadır. Bilindiği üzere Lastvoice içerisinde yer alan power anfiler, fiyat aralığında en iyi kalitenin sağlanması için gereken bütün özellikleri ve donanımları bünyesinde barındırmaktadır.

Power Anfiler Hakkında Soru ve Cevaplar

Power anfi nedir?
Power anfi modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilen ve soru sorulan elektronik ses ekipmanlarından biridir. Bu eşsiz ürünlerin kullanım amacını ve ses sistemlerinde ki yerini en iyi şekilde anlamak için öncelikle ses sistemlerinin yapısı ve çalışması hakkında bilgiye sahip olmalısınız. Öncelik bildiğiniz üzere ses sistemleri çeşitli ses verilerini farklı kaynaklardan ekipmanlar aracılığı ile alarak dijital ses verisine çevirmektedir. Ayrıca her ekipman farklı ürünlerden veya direkt olarak ihtiyaç duyduğu çalışması için gereken enerjiyi dahili ve harici olarak almalıdır. İşte bazı hoparlör modelleri var ki pasif hoparlör olarak geçen amfilerden gelen ses verisini yayımlarken aynı zamanda ihtiyaç duyduğu elektrik gücünü de aynı hat üzerinden alabilmektedir. Yani amfi ses sinyalinin gücünü yükseltip yani arttırıp hoparlöre verirken aynı zamanda hoparlör modelinin çalışması için gereken elektrik gücünü de aktarmaktadır. İşte bu eşsiz işlemi yapan elektronik ses ekipmanının adı power amfidir. Diğer bir adıyla güç yükselteci olarak bilinen güç amfileri oldukça kullanışlı elektronik cihazlardan biridir.

Power anfi nerelerde kullanılır?
Power anfi veya diğer bir değiş ile power anfi modelleri büyük ses sistemlerinin bulunduğu birçok alanda daha çok pasif hoparlör modellerinin en verimli şekilde icra edildiği ses sistemlerinde kullanılır. Hem amfi ve hem de ihtiyaç duyulan elektrik gücü en verimli şekilde aktarabilen bu eşsiz ürünler sahne, stüdyo, okul, cami ve benzeri birçok alanda sıklıkla karşımıza çıkabilecek ses ekipmanlarından biridir.

Power amfi satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Power amfi satın alırken öncelikle ses sisteminiz de yer alan pasif hoparlör güç kapasitesi ve sayıları göz önüne alınmalı ve devamında ses sisteminin kullanım alanına uygun olarak ihtiyaç duyulan özelliklere sahip olması istenmektedir. Benim bu konuda sizlere tavsiyem kanal sayısı, watt seçeneği, kontrol bantları, efekt ve benzeri ek özellik birimleri gibi birçok unsuru profesyonel yardım alarak ihtiyacınıza ve kullanım düzeyinize göre belirlemeli ve güvenilir tedarik noktalarından sizlerin ihtiyacına en uygun power anfi modellerini satın almalısınız.

Power amfi ödeme yöntemleri nelerdir?
Power amfi modellerini 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirlediğimiz banka hesaplarına eft ve havale şeklinde satın alabilirsiniz.

Power amfi kargo süresi nedir?
Power amfi modellerimizi 1 iş günü içerisinde güvenle paketleyerek kargoya vermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırmaktayız. Elbette power anfi ürünlerini satın aldığınız zaman zarfında ki mevcut yoğunluk başta olmak üzere tedarik kanallarımıza olan mesafeniz bu sürelere artı ve eksi yönde etki edebilir.