149,00 TL 99,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
88,00 TL 66,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
269,00 TL 219,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Ritim Çubuğu Nedir?

Ahşap malzemelerden yapılan ritim çubuğu çocukların ritim ile kendi iç dünyalarını dışarıya aktarmalarını sağlayan bir örf aletidir. Ritim çubuğu ritim becerilerini geliştirme yöntemlerinin en yalın hallerinden bir tanesidir. 2 adet ahşaptan yapılan çubuğun birbirine vurulmasıyla çıkardığı ritim, ses ve tınların oluşmasını sağlayan bir örf aletidir.

Ritim Çubuğunun Olumlu Yanları

Bir önceki başlığımızda siz değerli müzik severlere kısaca ritim çubuğundan bahsetmiştik. Şimdide sizlere bu başlık adı altında ritim çubuğunun olumlu yanlarından bahsedeceğiz.

Çok basit bir yapıdan oluşsa da becerilerin gelişmesinde çok büyük bir katkısı olan ritim çubuğu müziklere eşlik etmekte de kullanılabilir.

Ritim becerilerini geliştirmenin yanı sıra çocuğunuzun kendisini müziğin bir parçası olarak ritim ile ifade etmesini sağlar. Böylelikle çocuğunuz müzik ile gelişim göstermenin yanı sıra kendisini normal hayatta da etkili bir şekilde ifade etmiş olur. Bu da çocuğunuza yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan bir tanesidir.

Ritim Çubuğunu Nereden Satın Alabilirim?

Basit bir örf aleti olarak gözüküp kalitesine dikkat edilmese de aslında kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü Ritim çubuğu ahşap malzemeden üretildiği için iyi bir şekilde sunulmadığı takdirde çocuğunuzun eline zarar verebilir. Ama güvenilir, ilgili bir satıcıdan veya platformdan aldığınız takdir de bu problem ortadan kalkacaktır. Güvenilirliği, hizmet kalitesi ve yıllardır bu sektör de yer almamız sebebiyle lastvoice den rahatlıkla satın alabilirsiniz.