13.409,00 TL 11.487,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
22.008,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
6.990,00 TL 5.990,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
7.990,00 TL 6.990,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
21.305,00 TL 18.312,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
25.694,00 TL 22.008,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.092,00 TL 987,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Ses Mikseri


Ses mikseri, profesyonel bir ses sisteminin yönetim panelidir. Bu ürün farklı amaç ve gereksinimleri karşılayacak özellik de içerik ve çeşitli modelleri mevcuttur. Şimdi ürünü daha detaylı inceleyelim. Ürünün en önde gelen amaçlarından biri olan özellik sisteminizi farklı kanallardan ve her kanala öz yönetim panelinin olmasıdır. Ses mikseri kanal sayısına gelecek olur isek, 32 kanal e kadar rahatlık ile bulabilirsiniz ve 72 mono 8 stereo e kadar farklı kullanım için çıkışlar bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, ses mikseri modellerinde genellik ile olan özelliklerden biri, farklı teknolojik cihazlar ile kontrol edebilmenizdir. Örneğin, usb, bluetooth, aux, sd card ve mp3 gibi farklı alanlarda yayın niteliğini size sunmaktadır. Diğer yandan, ürün modellerinin bazılarında kondenser mikrofonları çalıştırabilmeniz için +48V phantom power özelliği mevcut kanal girişleri de mevcuttur. Yani, ürüne genel olarak baktığınız zaman, büyük bir ses sistemini volüm pot ve kızaklar sayesinde ayrı ayrı ton ayarları yapabilirsiniz. Bu ayarlar sizin mekanınızın her bir kanala bağladığınız sistemin sunum yaptığı metre karesine göre ve hangi cihaz ile ortak çalışmasını istediğiniz cihazların tek tek ton ve volüm ayarı yapabilme yetkisini size vermektedir. Hepsine ek olarak, ses mikseri modellerinin farklı kasaları da var demiştik. Bu konuya göz attığımız zaman, ses mikseri modellerinden sadece enstrüman mikseri modelleri de çok fazla ilgi görmektedir. Peki bu enstrüman mikseri ne işe yaramaktadır? Ses mikseri kategorisinin alt grubundan olan, enstrüman mikseri modeli bazı amaçlara göre sistemin enstrüman kanal sayısını arttırmak için de kullanılmaktadır. Son olarak, Ses mikseri modelleri ve ses mikser hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyor iseniz, www.lastvoice.com.tr ‘den hem uygun fiyata hem de uygun ödeme seçenekleri ve müşteri hizmetleri destek panelleri ile rahatlık ile satın alabilirsiniz.

Sesin temel özelliği ortaya çıkacak olan seslerin kontrol edilmesi ve yüksek seviyede verim sağlamasıdır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kullanıcıların işini kolaylaştıran bir o kadar da cihaz gelişmektedir. Genel olarak en çok önem arz eden faktörlerin başında ise mikserler gelmektedir. Mikserlerin ses kontrol opsiyonlarına göre pek çok değişik modelleri vardır. Bu modellerin başında ise amfi bulunmayan deck mikserler gelmektedir. Deck mikserlerdeki üst düzey kalite, aynı zamanda yumuşak potlarla birleşince harika bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sadece profesyoneller için değil amatör kullanıcılar için de harika bir mikser deneyimi sunacaktır. Küçük alanlarda yapılan ses kontrollerinde de ihtiyaca karşılık verecek olan deck mikser modelleri, tüm sesin ayarlanmasına ve kullanılmasına yardımcı olacaktır.

Deck Mikser Modelleri

Deck mikser modellerini üreten birçok firma bulunmaktadır. Teknik özellik, kapasitesi ve opsiyonları ile sizlere benzersiz özellikler sunmaktadır. Özellikle lastvoice deck mikser sizlere teknik özellikleri ile olağanüstü deneyimler sunacaktır. Ekstra ses donanımına sahip olan deck mikserler, pilleri ile birlikte de 12 saati aşkın bir kullanım süresine sahip olmaktadır. Ayrıca mikrofonlar ile kullanımındaki başarılı entegre işlemlerinde ön plana çıkmaktadır. 130 dB dinamik aralığın yanında 200 kHz değere kadar bir kullanıma izin verilmektedir.

Deck Mikser Fiyatları

Deck mikser fiyatları noktasında en önemli faktör, teknik kapasitesi, bol opsiyonlu olması ve çeşitli markaların olması fiyat belirlemede en önemli unsurdur. Teknik özelliklerinde lastvoice markası sizlerin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bu noktada kullanacağınız alan, kapasitesi en önemli etkendir. Çünkü faydalı bir verim alabilmek için bu noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Daha sonra markalara bakmak gerekmektedir.

Ses Mikseri Hakkında Soru ve Cevaplar

Ses mikseri nedir?
Ses mikseri ses sistemi ürünlerinin kontrol mekanizmasıdır. Gelen ses verilerini toplama ve sonrasında yönlendirme ve yönetme yetisine sahip olmakla birlikte olmazsa olmaz ses ekipmanıdır. Ses mikseri diğer bir ifade ile amfili mikser olarak kabul görmekte ve devamında ses ekipmanlarının işleyiş bakımından en önemli üyelerinden biridir. Ses mikserinin ses sistemlerinde yerini en iyi şekilde anlamak için sahne ve benzeri alanlarımızda kullanım amacını anlatmak istiyorum. Öncelikle ses sanatçı başta olmak üzere enstrüman ve çeşitli efekt organlarından üretilmekte dahili ve harici elektronik ekipmanlar aracılığı ile üretilen sesler ses mikserine aktarılmaktadır. Ses mikseri modelleri ise sese ihtiyaç duyulan yükselteç görevini yaptıktan ve tek vücut haline getirdikten sonra sesi uyumlu hoparlör modellerine aktarmaktadır. Böylece ses istenilen düzey, oran ve hassasiyetlere sahip olarak kaliteli bir şekilde yayımlanmakta veya kayıt altına alınmaktadır.

Ses mikseri nerelerde kullanılır?
Ses mikseri sahnelerde taşınabilir şekilde, stüdyolarda deck tipte kullanılabilmektedir. Ayrıca birden fazla önemli görevi oldukça başarılı bir şekilde icra ettiği için, ses mikserleri sesin üst düzey şekilde icra edildiği tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Ses mikseri satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Ses mikseri satın alırken öncelikle kullanım alan ve amaçlarınıza uygun özelliklere sahip olmasına dikkat edilmelidir. Bunun içinde kullanım düzeyiniz başta olmak üzere ses sisteminde yer alan mikrofon, enstrüman, efekt aygıtları ve benzeri ses üreten araçlar göz önünde bulundurmalı ve sonrasında alan ve kapasite göz önüne alınarak ihtiyaca uygun olan ses mikseri modelleri satın alınmalıdır. Benim bu konuda sizlere tavsiyem ise mutlaka profesyonel yardım alarak güvenilir tedarik noktalarından ihtiyacınıza uygun olan ses mikseri modellerini satın almanızdır.

Ses mikseri kargo süresi nedir?
Ses mikseri modellerini satın alma işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içerisinde güvenle paketleyerek kargoya vermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Elbette ürünleri satın aldığınız an ki yoğunluk ve tedarik noktalarımıza olan mesafeniz bu sürelere artı ve eksi yönde etki edebilir.

Ses mikseri ödeme yöntemleri nelerdir?
Ses mikseri modellerimizi taksit seçenekleri dahil sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile satın alabilir ya da mevcut tutarları sitemiz üzerinde yer alan banka hesaplarına havale veya eft şeklinde de ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.