525,00 TL 420,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
+1
483,00 TL 410,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Duvar Hoparlörü

Duvar hoparlörü dizaynları renk çeşitli watt seçenekleri ile kullanıcılarına olağanüstü kolaylıklar sağlamaktadır. Ürünün profesyonel ekipmanları ile müthiş ses sunumları yapabilirsiniz. Özellikle camilerde, okullarda kullanılmaktadır. Duvar hoparlörü dekoratif tasarımları, renk seçimleri ve teknik donanımları ile dikkat çekmektedir. Beyaz hoparlör, siyah hoparlör modelleri ile istediğiniz her mekanda dekoratiflik ve şıklık oluştururken çok yüksek ses performansı elde edebilirsiniz. 13 cm ve 16 cm hoparlör çeşitleri ile sağlam materyal, frekans aralıkları ve empedans oranlarıyla nitelikli ürünler sunmaktadır. Ayrıca teknik özelliklerinde 180 derece dönebilme özelliği sayesinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu arada hat trafolu sütun hoparlörler de yer almaktadır.

Duvar Hoparlörü Modelleri

Duvar hoparlör modellerinde birçok marka bulunmaktadır. Burada sektör lideri olan lastvoice duvar tipi sütun hoparlör 100 Watt 10 cm hat trafolu modeli ve könig smd4 duvar tipi hoparlör 8 ohm 10 cm 25 w modelleri en çok satılan ürünler arasındadır. Duvar hoparlörlerinde teknik özellikleri ve markaları çok önemlidir. Buradaki markalarda bir çok mekana girmeye başarmıştır.

Duvar Hoparlörü Fiyatları

Duvar hoparlörü 8 inç ve 4 inç gibi farklı tasarım, kasa olarak ergonomik, dekoratif ürün seçenekleri ile sizlere benzersiz ve spesifik özellikler sunacaktır. Konferanslarda, garlarda, kültür merkezlerinde oldukça çok kullanılan duvar hoparlörleri teknik özelliklerine göre fiyat açısından da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Sanal mağazalardan da siparişlerinizi verip duvar hoparlörlerini kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilecek nokta nerede ve nasıl kullanılacağına karar vermeniz sizin en fazla verimi almanıza olanak sağlayacaktır.

Duvar Hoparlörü Hakkında Soru ve Cevaplar

Duvar hoparlörü nedir?
Duvar hoparlörü kullanım alanına göre bu şekilde adlandırılmış olan mevcut alanlarda duvar üzerine sabitlenerek kullanılan elektronik ses ekipmanıdır. Konuyu daha kapsamlı anlamanız için farklı alanlar için özenle oluşturulan elektronik ses ekipmanlarının yapısını anlamanız gerekmektedir. Öncelikle ses sistemleri belirli alanlara göre özelleşen ve alanın büyüklüğüne göre de şekil alabilen farklı özelliklere sahip hoparlör, amfi, mikser, mikrofon ve benzeri unsurlardan oluşabilir. Örneğin mikser ve amfi sayesinde kayıt altında bulunan ses verisi bir alan içerisinde bulunan duvar hoparlörüne aktarılarak anons ve benzeri aktarma işlemleri yapılır. Ayrıca duvar hoparlör modelleri kendi içerisinde marka, model, özellik, renk ve benzeri unsurlar aracılığı ile ayrılmaktadır.

Duvar hoparlörü nerelerde kullanılır?
Duvar hoparlör modelleri günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Genellikle okul, toplantı salonu, cami, özel işletme, kamu alanları ve benzeri çatısı bulunan birçok alanların duvarlarında kullanılır. Fakat bu ürünler dış ortam ve iç ortam şartlarına göre özel kabinlere sahip olmakla birlikte kullanım alanlarının odağında özelleşmekte ve çeşitlenmektedir. Duvar hoparlörünü satın alırken ve sisteme dahil ederken dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlar bulunur. Örneğin sistemde yer alan amfi, hoparlöre aktarılan dijital ses verisinin aktarım kapasitesine direkt olarak etki eder. Böylece ürünlerin birbirleri arasındaki uyum ve özellik bakımından yeterliliği için ürünlerimiz bir araya gelir iken profesyonel bir yardım alınmalıdır.

Duvar hoparlörü duvara nasıl sabitlenir?
Duvar hoparlörü duvar hoparlör standı veya diğer bir adıyla duvar hoparlör sehpası adı verilen özel ek ekipmanlar aracılığı ile mevcut alanların duvarlarına sabitlenir. Ayrıca duvar hoparlörünün türüne göre taşıma kapasitesi, oynar eklem kısımları göz önüne alınarak satın alınması gereken en az duvar hoparlör modeliniz kadar değerli ürünlerdir. Duvar hoparlör sehpalarında herhangi bir kusur, hata ve yetersizlik olma durumda mevcut duvar hoparlörünüz yere düşebilir, darbe alabilir hatta kullanılmaz hale bile gelebilir. Bu yüzden hem duvar hoparlörünüzün alanlara yeterliliği hem de mevcut duvar hoparlör sehpalarınızın kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz.

Duvar hoparlörü kargo süresi nedir?
Duvar hoparlörü satın alma işlemi tamamlandıktan hemen sonra güvenle paketlenerek 1 iş günü içerisinde sizlere gönderilmek üzere kargoya verilir ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de normal şartlar altında sizlere ulaştırılmaktadır. Mutlaka satın alma işlemini yaptığınız an ki yoğunluk ve mevcut depolarımıza olan mesafeniz bu sürelere artı ve eksi yönde etki edebilmektedir.

Duvar hoparlörü ödeme yöntemi nelerdir?
Duvar hoparlörü modellerini sitemiz üzerinde yer alan taksit imkanları dahilinde ödemek için 3d güvenlikli kredi kartı ödeme biçimi sayesinde kolayca ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirttiğimiz banka hesaplarımıza havale veya eft şeklinde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.