29.295,00 TL 25.095,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
14.175,00 TL 12.075,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Moving Head Robot Işık

Geçmişten günümüze ışık sistemleri teknoloji ile birlikte çok gelişme kaydetmiştir.

İlk olarak lazer ışıkları ile gelişme gösteren sistemler daha sonraları ise birbirinden farklı cihazlar ile görsel şova dönüşmüştür. İnsanların kullanım amacına göre de tasarlanan cihazlar neredeyse her mekanda kullanılmaya başlanmıştır. Bu ürünler teknik özellikleri ile de muhteşem performans göstermektedir. Bu ürünlerin başında ise moving head robot ışık gelmektedir. 

Günümüzde en çok kullanılan bu cihaz eğlence mekanlarının da adeta göz bebeğidir. Hareketli başlığı, renkli sunum, istenilebilir şekilde ayarlama gibi teknik özelikleri sayesinde en çok tercih edilen cihaz olmaktadır. 

Robot Boyama Işık

Robot boyama ışık sistemleri pek çok çeşit ve modellere de ayrılmaktadır. Işıklandırma sistemleri çeşitli renklerde olmaktadır. Işıklandırma sistemleri değişik renklerde üretilmektedir. Ayrıca bu renkler yeşil, mavi, kırmızı gibi birçok renge ayrılmaktadır. Bu arada cihazlar sahne ışıklandırılması konusunda sahnelerin vazgeçilmez ekipmanlarıdır. 

Robot Boyama Işık Özellikleri

Günümüzde en çok kullanılan bu cihazlar birbirinden farklı teknik özelliklere sahiptir. 360 derece dönme, renk ayarlama, zoom özelliği, renklendirme, ışık olarak beyaz renkte ışık, yedi renkte özellikli ışık sistemleri ile teknik özelliklere sahiptir. Ayrıca hareketli kafa beam, piksel, ledler, ışın açısı ve fazla motor özelliği ile de kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. 

Eğlence mekanlarında, otellerde ve canlı sahne performanslarında kullanılan robot boyama ışık sistemleri gösterilere gelenlere mükemmel renk sunumu sağlamaktadır. 

Robot Boyama Işık Fiyat

Robot boyama ışık fiyatları noktasında bol opsiyon seçeneği ve markası belirlemektedir. Teknik özelliği fiyat noktasında belirleyici olmaktadır. Cihazların birbirinden farklı özellikleri de mevcuttur.

Burada en ufak bir özellik bile cihazın yüksek olmasını sağlamaktadır. Dahası birde marka olması noktasında ise çok yüksek fiyatlar olabilmektedir. Bu noktada nerede kullanacağınız ve hangi özelliklerde ürün belirlemeniz sizlerin yararına olacaktır.

Moving Head Hakkında Soru ve Cevaplar

Moving head ışık nedir?

Moving head ışık, robot ışık olarak da anılan bu cihazlar, hareket edebilen profesyonel ışık modelleridir. Her türlü renk ayarı yapabileceğiniz bu ışıklarda, ürünün profesyonelliğine göre donanımsal ve fiziksel özellikler artmaktadır. Ancak, genel olarak bahsetmek gerekirse, ıiık mikseri ile uzaktan kontrolünü yapabileceğiniz bu cihazlarda, modele göre değişen dönme açısı ve ışık gücü veya renk çeşitliliği gibi özellikler mevcuttur. Bu bilgilerin dışında, bir den fazla tempo diğer ayarlar sayesinde, profesyonelliği en iyi tadacağınız cihazlardır.

Moving head modelleri nerelerde kullanılır?

Moving head modelleri kapalı alan ve açık alan ol ak üzere sahnenin var olduğu her yerde kullanımı özgürdür. Yani tamamen sizlerin hayal gücüne kalmış bir kullanımı mevcuttur diyebiliriz. Ancak, açık alan kullanımlar için daha güçlü ve zengin özellikli cihazlar seçmenizde yarar vardır. Buna ek olarak, kapalı alanlar için genellikle tavandan asma özelliği olan robot ışık modelleri seçmeniz sizlere avantaj sağlayacaktır.

Moving head ışık sistemi satın alırken nelere dikkat edilir?

Moving head ışık sistemleri kategorisinde alışveriş yaparken tıpkı diğer cihazlarda da olduğu gibi renk seçenekleri ve diğer donanımsal özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bu kategoriye ek olarak dönüş açısı ve buna benzer özellikler ekstra avantaj sağladığından dolayı, bu noktalara konfor ve daha iyi bir performans açısından daha dazla dikkat etmenizde yarar vardır. Tüm konuya ve bu başlığa son olarak, satın alacağınız firmanın sizlere sağladığı güvence ve seçtiğiniz markanın tanınmışlığı, satış sonrasında yaşayacağınız herhangi bir sorunu kolay atlatabilmeniz için önem taşımaktadır.

Moving head ışık sisteminin ödeme yöntemi nelerdir?

Moving head ışık sistemini site üzerinde ki 3d güvenlikli kredi kartı sayesinde taksitler dahil satın alabilir ya da tutarı belirttiğimiz banka hesaplarına eft veya havale şeklinde ödeme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.