299,00 TL 229,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Sepette %10 İndirim 206,10 TL
499,00 TL 449,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
798,00 TL 672,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
635,00 TL 520,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
704,00 TL 588,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.202,00 TL 1.029,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.670,00 TL 1.397,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.943,00 TL 1.638,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.330,00 TL 1.110,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Nota Sehpası

Nota Sehpası Çeşitleri?

Bu ürünler, genel olarak modülde üretimi sağlanan ve nota sehpası çeşitlerini şeflere sunan bir üründür. Genellikle şef tipi olarak da satışa sunulmaktadır. Ürün maddesi olarak ahşap bir şekilde tasarlanan ürünler, aynı zamanda metal olarak da imal edilebilmektedir. Bu seçenekler kişilerin tercihlerine göre şekillenebilmektedir. Tercihe göre ise kalemlikli çeşitleri de bulunan ürünlerin tasarımları ise toz boyalar ile renklendirilebilmektedir. Bu sehpaların kaliteli olması kullanıcılar için büyük önem taşımaktadır. En iyi markalar arasında en başta olan lastvoice markası indirimli ve kampanyalı fiyatlarla kullanıcılara bütçe kolaylığı sağlamaktadır. Her bütçeye uygun olarak ürün seçeneği sunan site aynı zamanda amatör olarak kullanımlar için de pratiktir. Amatör üretimlerin yanı sıra şeflerin tercih ettikleri profesyonel üretimler de bulunmaktadır. Genellikle markalar arasında, Osawa, Ctt, Yonka, Hercules stantlar en bilindik markalar arasında yerini almaktadır. Yüksek kalite ile şık tasarımları ile konforlu olarak çok sayıda ürün seçeneği ile ihtiyacı olanlara sunulmaktadır. Ekonomik olarak fiyat avantajları ile kaliteli olarak üretimi sağlanan nota sehpaları çeşitleri ile metal ve ahşap olarak değişebilmektedir. Ve bu da kullanıcıların inisiyatifi doğrultusunda seçilmektedir.

Nota Sehpası Ölçüleri

Genelde dünya standartlarında kullanılan nota sehpaları, benzer ölçülerde üretilmektedir. Tüm nota sehpası ölçülerini ve modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin notalar için tasarlanan ve nota koymaya yarayan pratik ve repertuar kullanıcılarının çok fazla ihtiyaç duydukları nota sehpası türlerinden olduğunu biliyoruz. Genellikle şeflerin ihtiyaç duyduğu bu sehpa türleri, şef tipi olarak da adlandırılabilmektedir. Ebat olarak ise 30- 50 cm olarak değişebilmektedir. Nota okuyan solistin şarkı söylemesini kolaylaştıran ve unutulan yerlerin buradan bakılarak uygun kolaylık sağlandığı bir sistem olarak belirtilebilir. Bu ürün notaları sabitleyen bir üründür. En uygun stant modellerini last voice sitesi üzerinden edinebilirsiniz. Bazı kişiler ve kullanıcılar tarafından bu ürünün ismi nota ayağı olarak bilinse de nota sehpası olarak satın alış ismi bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak birçok nota sehpası türü üretilmeye başlamıştır. Standart olarak imal edilen nota sehpalarının yanı sıra kullanıcıların mikrofonlu modelleri de tercih ettiği biliniyor. Bunun yanı sıra, şef standı veya nota sehpası olarak da nitelendirilebilmektedir.

Nota Sehpası Hakkında Soru ve Cevaplar

Nota sehpası nedir?

Nota sehpası, sahnede nota defterinizi sabi şekilde kullanmanızı sağlayan bir çeşit sehpadır. Kullanım avantajı olarak sahnede sizlere konfor sağlayan bu ürün, çeşitli modelleri sayesinde aynı anda mikrofonda kullanabilme imkanı sunmaktadır. Bir den fazla fırsatı tek bir üründe yaşayacağınızı düşünecek olursak, kullanması zorunlu olan bir üründür diyebiliriz. Orkestra yöneten kişilerin vazgeçilmezi olan bu ürünler, uzun eseler esnasında orkestrayı yönetenler için oldukça fazla konfor sağlamaktadır. Nedeniyse, iki eliyle durmaksızın komut veren sanatçılarımız için müzik akışının bozulmamasının en önemli şey olduğunu düşünecek olursak, bu ürün büyük senfoni orkestraları ve diğer sahne sanatçılarının vazgeçilmez ürünüdür diyebiliriz.

Nota sehpası nerelerde kullanılır?

Nota sehpası kullanım alanları sahnelerin var olduğu her yer diyebiliriz. Ekstra olarak şiir dinletileri ve söyleşilerde de oldukça aktif kullanılan bu ürünler, hayal gücünüz nereyi isterse orada kullanabilme imkanını sizlere tanımaktadır. Yine de isim olarak değinmek gerekirse, kafeler, tiyatro salonları, okullar, etkinlik alanları ve konser sahne ses sistemleri dahil olmak üzere sahnenin, müziğin, söyleşinin veya dinletinin var olduğu her yerde aktif olarak kullanılmaktadırlar.

Nota sehpası satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Nota sehpası alırken renk, hammadde, boyut ve donanımsal özellikler dikkat edilmesi gereken faktörlerdir. Biraz daha açmak gerekirse, sahne uyumu açısından ve göze güzel gelmemesi için renk seçimi önemli bir yer arz etmektedir. Daha sonra, hammaddesi hafif ve sağlam bir madde ile yapılmış olması demek, hem uzun ömürlü hem de kullanıcıya konforu yaşayacaktır diyebiliriz. Daha sonra ise, ayarlanabilir bir donanıma sahip olması, tüm boyut unsurlarını ortadan kaldıracaktır. Tüm bunlara dikkat ettikten sonra, satın alacağınız firmanın sizlere tanıdığı güvenceler ve modelin markası hakkında araştırmalar yapmanız, sizlere saymakla bitiremeyeceğimiz büyük avantajlar sağlayacaktır.

Nota sehpası ödeme yöntemleri nelerdir?

Nota sehpası modellerimizi oldukça eşsiz fiyat ve taksit imkanları dahil olarak 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi sayesinde kolayca ödeyebilirsiniz. Ayrıca nota standı modellerimizi banka hesaplarınız aracılığı ile eft veya havale biçimlerinde de ürün tutarlarını göndererek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Nota sehpası kargo süresi nedir?

Nota sehpası modelleri ödeme işlemi onaylandıktan hemen sonra 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek göndermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırmaktadır. Ayrıca mesafe ve yoğunluk gibi unsurlarla kaynaklı olarak ürünün teslimat süresi artı ve eksi yönde değişebilir.