1.190,00 TL 890,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
139,00 TL 79,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
199,00 TL 164,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
179,00 TL 139,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Gitar Ayaklığı

Gitar ayaklığı, telli müzik aletleri sınıfına dahil olan gitar çalgı aletlerinin daha verimli ve daha kullanışlı olmalarını sağlayarak kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmekte olup müzik aleti aksesuarları olarak yardımcı ve tamamlayıcı özellikleri sayesinde aerodinamik yapı ve teknik özellikleri ile sağlık yönünden de oldukça faydalı olmaktadırlar. Gitar müzik aletlerinin vazgeçilmez aksesuarları olmayı hedefleyen bu yardımcı ve tamamlayıcı enstrüman ekipmanları yenilikçi tasarımlarının yanında farklı marka ve model seçeneklerinde üretilmektedirler. Gitar ayaklıklarının gitar performanslarında ve icralarında kullanıcılara sağlamış oldukları kolaylıklar ile farklı deneyim ve tecrübeleri bizzat yakından birebir yaşayarak kullanımlarınıza yeni bir soluk getirebilir solo ve koro performans çalışmalarınızda keyifli bir şekilde icralarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Gitar ayaklıkları uzun süreli olan gitar icrası kullanımlarında kullanıcısına rahatlık ve kolaylık sağlamasının yanı sıra performansı ve verimliliği de arttırmakta olup farklı yapı ve teknik özellikler ile kullanışlı seçenekler sunan gitar ayaklığı aksesuarları portatif yapıları ile yükseklik ayar özellikleri olan kademe ayar aşamaları ve katlanabilir donanımları yanında kaymaz taban yüzeyi özellikleri ile de kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler. Kademe ayar özellikleri ile gitar ayaklıkları müzik aleti icrasını gerçekleştiren kullanıcının ayak pozisyona uyumlu hale getirilebilmekte olup müzik aleti performans icralarında sağladıkları kolaylıklar ile yine gitar müzik aletini yanı sıra çok yönlü olarak farklı müzik aletlerinde örneğin bağlama icralarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Gitar Ayaklığı Fiyatı

Gitar ayaklığı fiyatı, farklı yapı ve teknik özelliklerde tasarlanan gitar ayaklıklarının metal, ahşap ve plastik gibi ham madde seçeneklerine, tür ile marka ve model seçeneklerine göre değişmekte olup kullanım alanınıza ve beğeninize uygun olan gitar ayaklıklarını uygun fiyat ve performans seçenekleri doğrultusunda garanti desteği sağlayan güvenilir yerlerden temin ederek icralarınızda daha verimli ve rahat kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Gitar Ayaklığı Hakkında Soru ve Cevaplar

Gitar ayaklığı nedir?
Gitar ayaklığı performans ve icralarınızın kalitesini arttırmak için kullanılan gitar ek ekipmanıdır. Bildiğiniz üzere gitar telli tür müzik aleti olmakla birlikte, direkt olarak kullanan kişinin vücut sağlığı ile ilgili sesler elde edilmektedir. Günümüzde farklı düzeylerde birçok müzik aleti icrası yapılmakta ve hepsinden de öte bu performanslar alan ve amaçlar odağında ideal olabilir. Ayrıca keman ve gitar gibi telli tür müzik aletlerinin tutuş ve kullanış biçimleri bulunur. Yani en verimli şekilde ses üretmek için hem de fiziğinizin sağlığını en iyi şekilde koruyabilmek adına gitar ayaklığı modelleri kullanılır. Bir sehpa veya benzeri taburede, sandalyede otururken gitarı en işi şekilde kavrayıp vücudumuza konumlandırmak için ayaklarımızı doğru açı ile basmak amacı ile gitar ayaklığı ürünleri kullanılır.

Gitar ayaklığı nerelerde kullanılır?
Gitar ayaklığı modelleri evler, stüdyo ortamları, sahneler ve benzeri açık kapalı tüm alanlarda verimli bir şekilde kullanılabilir. Bildiğiniz üzere gitarlar için yardımcı olan oldukça kullanışlı bu ekipmanlar hem kendi sağlığınızı hem de icraların kalitesini arttırmak için çok önemli olduğu için gitar ürünlerinin tercih edildiği tüm alanlarda kullanılabilir. Oldukça kolay taşınma ve kurulum odağında geliştirilen bu ürünler genellikle sahne ve stüdyo ortamlarında oldukça verimli şekilde tercih edilir.

Gitar ayaklığı satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Gitar ayaklığı modellerini satın almadan önce uzun vadede kullanmak amacı ile kaliteli malzemeden üretilen gitar ayaklığı modellerini satın almaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kolay kullanıma sahip olan ürünleri taşıma kapasitesi ve kademelerini de göz önünde bulundurarak en kısa zamanda güvenilir tedarik kanallarından satın almaya özen gösteriniz.

Gitar ayaklığı ödeme yöntemleri nelerdir?
Gitar ayaklığı ürünleri sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal pos aracılığı ile kredi kartınız ile kolayca ödenebilir veya mevcut tutarları belirlenen banka hesaplarımıza havale veya eft şeklinde ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gitar ayaklığı kargo süresi nedir?
Gitar ayaklığı modellerini 1 iş günü içerisinde özenle paketleyerek kargoya vermekte ve normal şartlar altında devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırmayı planlıyoruz.