Stoğu Tükenmiş Ürün
2.951,00 TL 2.447,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
3.728,00 TL 3.182,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
5.796,00 TL 4.788,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
6.710,00 TL 5.712,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
4.841,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
5.796,00 TL 4.788,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Kar makinesi

Geçmişten günümüze ilerleyen teknoloji ile birlikte insanların hayatları çok kolaylaşmıştır. Özellikle insanların zevklerine hitap eden teknolojiler çok daha rağbet görmektedir. Bunlardan biride kar makinesi ürünleridir. Kar yağdırma makinesi teknik özelliklerinde 1200 watt güç kapasitesi, uzaktan kumandası, ve dış metal tasarımları ile kullanıcılarına güzel zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

Eğlence mekanlarında, otellerde, evlerde doğum günü partilerinde kullanılan suni kar makinesi özellikle yoğun aroma kokuları ile de özel anlar yaşamanızı sağlamaktadır.

Kar makinesi Özellikleri

Kar makinesi özellikleri noktasında pek çok özellikleri barındırmaktadır. Yapay kar püskürtme makinası kullanılacak ortam derecesi soğuk olması sizin avantajınıza olacaktır, çünkü ortam sıcak olursa hemen erimesi istediğiniz verimi almanızı engelleyebilir. Teknik özelliklerinde farklı watt seçenekleri, dizaynları ve farklı aromaları ile sizlere mükemmel anlar sunacaktır.

Kar yağdırma makinesi diğer bir özelliğe de her hangi bir yer ile sizleri sınırlı tutmamasıdır. İstediğiniz mekanda ürünü çalıştırabilir, dilediğiniz şekilde ayarlarını yapabilir ve yoğun aroma ile de anın tadını çıkarmanıza olanak sağlar.

Kar Makinası Fiyatları

Kar makinası fiyatları noktasında markası, teknik özellikleri ve bol opsiyon seçenekleri ile tercih edilmektedir. Özellikle kar yağmayan yerlerde karın tadını çıkarmak için eşsiz bir ürün olan kar makinesi insanlara zevkli vakit geçirme noktasında fırsatlar sunmaktadır. Diğer yandan ise eğlence mekanlarında da kullanılan suni kar makinesi özellikle püskürtme özelliği ile de müthiş anlar yaşatmaktadır.

Kar yağdırma makinesi alma noktasında belirleyici olan temel etken, teknik özellikleridir. Dahası yapay kar püskürtme makinası karı çok daha havaya ve uzağa atması önemlidir, bu yüzden makinenin gücüne bakmak önemlidir.

Kar Makinesi Hakkında İlginç Bilgiler

Yapay kar pek çok bilimsel çalışmalarda olduğu gibi, yapay karın ortaya çıkarılması da askeri maksatlar taşımaktaydı.

ABD’den Vincent Schaefer’in 2. Dünya Savaşı esnasında üzerinde çalıştığı, savaş gemilerini gizleyecek yapay sis, projesi, yapay karın da başlangıç noktasını oldu.

1936 senesinde Japon araştırmacılar ilk yapay karı laboratuarda elde ettiler. Bunun amacı savaş gemilerinin gizlenebilmesi içindi.

Kar Makineleri Hakkında Soru ve Cevaplar

Kar makinesi nedir?

Kar makinesi en köklü sahne efekt sistemlerinden biridir. Kar görünümünü andıran köpükler üreterek hem insan sağlığını tehlikeye atmadan hem de kıyafetlere zarar vermeden belirlenen ortamlarda insanların üzerine kar hissiyatı katan köpükler yağdırılmaktadır. Böylece bu ürünlerin havada asılı kalması yani insanların üzerinde yer alması gerektiğini anlayabilirsiniz. Bu ürünler genellikle ışık stantlarımıza monte edilerek kullanılmaktadır. Ayrıca sürekli olarak tükenebilir likit ürünlerine sahip olmakla birlikte ısı ve likitin tepkimeye girmesi sonucu kar benzeri köpükler meydana gelmektedir. Günümüzde bile halen popüler olarak tercih edilmesinden dolayı birçok marka tarafından üretilmekte ve özellik bakımından çeşitleri bulunmaktadır.

Kar makinesi nerelerde kullanılır?

Kar makineleri en çok eğlence mekanlarında karşımıza çıkar. Hatta birçok kişi bu ürünlere düğün, kına ve nişan için bir araya gelen toplumumuzun çok iyi bildiği açık ve kapalı ortamlarda tanıştığı elektronik efekt ürünleridir. Günümüzde ise halen açık ve kapalı tüm eğlence alanlarının yanı sıra birçok film ve benzeri projede kar havası katmak için dahi verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Elbette bu gibi durumlarda ise mutlaka profesyonel kişiler tarafından farklı çözeltilere sahip likit modelleri tercih edilebilir. Elbette insan cilt ve benzeri tüm önemli unsurlarını en ufak tehlikeye atmadan bu sistemler aktif edilir.

Kar makinesi satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Kar makinesi alırken benim sizlere tavsiyem bu alanda yüksek tecrübe ve yetkiye sahip tedarik firmalarını değerlendirmenizdir. Ayrıca bu firmalardan kullanım alan kapasitesi başta olmak üzere ihtiyaçlarınız odağında doğru ürünleri satın almak için kapsamlı bir inceleme yapmalısınız. Sonrasında ise sizlerin ihtiyaçlarına uzun vadede cevap verebilecek olan kar makinesi modellerini maddi imkanlarınız ışığında gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Kar makinesi modellerinin ödeme yöntemleri nelerdir?

Kar makinesi modellerini taksitler dahil satın almak için sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal pos imkânı ile kolayca satın alabilir ya da mevcut fiyatı belirlenen banka hesaplarına eft veya havale şeklinde işlem yaparak ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.