830,00 TL 714,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
914,00 TL 798,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.218,00 TL 1.071,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.946,00 TL 4.148,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.164,00 TL 5.093,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
7.046,00 TL 5.996,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
9.114,00 TL 7.655,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
378,00 TL 294,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
279,00 TL 199,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.523,00 TL 1.271,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.953,00 TL 1.628,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.174,00 TL 1.827,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.869,00 TL 1.586,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.743,00 TL 1.460,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.869,00 TL 1.586,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.743,00 TL 1.460,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.074,00 TL 3.434,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
1.512,00 TL 1.260,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.100,00 TL 1.750,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
945,00 TL 819,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Hoparlör Modelleri

Müzik, gittiğiniz her yerde yanınızda olsun! Hoparlör modelleri, kullanacağınız alana göre farklı ebatlarda ve taşıma kolaylıklarıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerde! Hoparlör sistemleri teknolojik özellikleri, verdiği ses kalitesi, beklentileriniz doğrultusunda sevdiğiniz müzikleri her yerde dinleyebilmeniz için var. 

Su geçirmez özellikli, bluetooth hoparlör teknolojisiyle geliştirilmiş modeller, özellikle hem seyahatte hem evde işinizi kolaylaştırıyor. Ev sineması sistemlerinde konsol şeklinde kullanabileceğiniz yüksek ses kaliteli hoparlör modelleriyle eviniz artık sinema salonlarına dönüşüyor.  

Hoparlör bağlantı sistemi ise şu şekilde: Wi-fi bağlantısı yardımıyla mikrofonunuzu hoparlörünüze bağlıyorsunuz. Sonrasında gelsin müzik ve eğlence! Büyük olsa bile rahat taşıyabileceğiniz özel tasarımlı hoparlör sistemlerinin yanında küçük ebatlara sahip modeller de istediğiniz ses kalitesini sağlıyor. 

Kamplarda, yolculuklarda, pikniklerde size eşlik edecek mini ve taşınabilir modelleri de bir düşünün. Müziği gittiğiniz her yerde rahatlıkla taşıyın diye, araç hoparlörü ya da seyyar hoparlör modellerini kullanmaya ne dersiniz?

En İyi Hoparlör Markaları ve Modelleri

Sektörde farklı ihtiyaçları karşılayan teknolojilerin ve ses sistemlerinin adresi olan Yonka Müzik Market, güvenilir markaların ürün gamına sahip. Hoparlör teknolojisi denildiğinde hafif, ergonomik, basit tasarımlı, ihtiyaca yönelik farklı boyutlarda tasarlanan müzik aletlerini tek adreste bulabilirsiniz.

Bluetooth hoparlör modellerinde ön plana çıkan markalar arasında Maxword BT serisi küçük ve sevimli hoparlör modelleriyle yanınızda! Rengârenk hoparlör modelleri, küçük arkadaş grubunuzla müzik yapmak ve dinlemek için tercih edebileceğiniz diğer seçenekler arasında. Tasarım açısından da son derece zarif ve göz alıcı duruşa sahip bu modelleri kullanmaya doyamayacaksınız. Şarjlı olması, herhangi bir güç kaynağına bağlanmadan hoparlörü açık alanda da kullanmanıza olanak tanıyor. Harika değil mi? Bu hoparlörler aynı zamanda üzerlerinde yer alan FM radyo özelliğiyle size sevdiğiniz radyo programlarını ve müziklerini rahatlıkla dinleyebilme kolaylığı da sunuyor. USB bağlantı sayesinde hem bilgisayara hem de cep telefonuna bluetooth hoparlör modellerinizi bağlayarak dilediğiniz gibi kullanmanın keyfini çıkarın. 

Kablosuz hoparlör grubunda fiyat performansı açısından kalitesiyle ön plana çıkan diğer marka: Midex. Midex 500 amfi hoparlör, kayıt, bas ve tiz ses kontrol özellikleri sayesinde stüdyonuzda bulundurmak isteyeceğiniz modellerden bir tanesi... Parti ve karaoke için uygun ses kalitesine sahip olan bu hoparlörleri, doğum günlerinde, nişan törenlerinde, kutlama partilerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taşınabilir hoparlör modellerinde ön plana çıkan Maxword ve Midex kalitesi, müzik dünyasının pratik, ergonomik ve teknolojik cihazlarını denemeniz için var. Çanta amfi hoparlör modelleriyle partinizi istediğiniz yere götürün! 

Güçlü sesle ortalığı sallayan kabin hoparlör modelleri yine sektörün vazgeçilmez markalarından çıkıyor. Midex, Maxword, Lastvoice, Hepa Merz ses kalitesiyle dinleyenleri mest etmeye devam ediyor. Lastvoice ses kalitesinin en güzel örneklerinden biri olan Lastvoice LX serisi,  sahne performanslarınızda, düğün ve nişan törenlerinizde müziğin sesi olmaya hazır. Model, baby shower etkinliklerinizde, evlilik teklifi organizasyonlarınızda dilediğinizce eğlenmeniz için yüksek ses kalitesi sunuyor. Kabin hoparlörler daha yüksek ses istediğiniz ortamlarda size hoş zamanlar geçirmeniz için eşlik edecek gücüyle saz arkadaşlarına fark atıyor. 

Aktif hoparlör modelleriyle ortalığı sallamaya hazır mısınız? Hepa Merz HS serisi, bluetooth özellikli, USB bağlantısına sahip bas-tiz ses kontrollü hoparlör ile her yerde partileyin! Lastvoice LS serisi echo efekt özelliğiyle sesi daha etkili kullanın. 2 adet UHF Bant (uzak çekim) kablosuz el mikrofonu ile bu modeli festivallerde, gençlik partilerinde, konserlerde, bahçe partilerinde, açık hava etkinliklerinde kullanın! Tekerlekli çekçek sistemiyle dilediğiniz yere götürün. AUX girişi sayesinde akıllı cihazlarda müzik yayınını yönetin! Bu iş çok eğlenceli olacak. 

Pasif hoparlör modellerini yabana atmayın. Sesi daha gür almak için sadece bir amfiye ihtiyacınız var. Duvar askı aparatı ile birlikte alabileceğiniz pasif hoparlör modelleri, Lastvoice markasının ses kalitesiyle yine ortamların gözbebeği... Tam bir fiyat performans ürünü… Küçük ve partileriniz için yeterli ses kalitesiyle ön planda… 

Özellikle dış mekânlarda kullanılan açık hava hoparlörleri tamamen su geçirmez özellikte... Su geçirmez hoparlör modelleri, camilerde ezan hoparlörü olarak tercih edebileceğiniz kaliteye sahip. Okul bahçe hoparlörleri, tavan hoparlör modelleri de üzerlerine gelebilecek su ve sıvılara karşı dayanıklı. Su geçirmez hoparlörler Lastvoice güvencesiyle camilerinizde, okullarınızda, toplantı salonlarınızda yer almak için bekliyor. 

Bluetooth Hoparlörlerin Özellikleri ve Avantajları

Bluetooth hoparlör sistemleri günümüzde ev sinema sistemi hoparlörü olarak sıklıkla kullanabileceğiniz teknoloji ürünleridir. Kolon hoparlör modellerini bahçe partilerinde, telefonunuzla entegre şekilde kolayca kullanabilirsiniz. Özel etkinliklerde tercih edebileceğiniz akıllı hoparlör modelleri, cihazlarla kolay bağlantı kurmanızı sağlayan teknolojilere sahiptir. 

Kablosuz özellikte olanları şarj ettirdikten sonra 3-5 saat aralığında kullanabilirsiniz. Şarjda kullanmadığınız sürece batarya ömrü uzun süre dayanıklı olan bu hoparlörler, eğlencenizin başköşesinde yer alır. Kablolu bluetooth hoparlör modellerini, bulunduğunuz her yerde kolayca kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.  

Bas gücü yüksek olan hoparlör modelleri sayesinde sesi istediğiniz kadar yükseltin. Bluetooth modellerinde çift hoparlör bağlantısı, aynı anda iki mikrofonu hoparlöre bağlamanızı sağlar. Partinin en güzel tarafı karaoke yaparken yalnız olmayacak olmanız! Peki ya hem uzun hem kısa mesafede elde edeceğiniz ses kalitesine ne demeli? Bir etkinlikte olmasını istediğiniz ses kalitesine fazlasıyla sahip olmak için şimdi Yonka Müzik Market bluetooth kulaklık modellerine göz atın! Neden daha azıyla yetinmek zorundasınız ki?

Kablosuz Hoparlör Kurulumu ve Bağlantı Yöntemleri

Bu kadar gürültülü cihazlar olduklarına bakmayın. Kablosuz hoparlör kurulumu, son derece basittir. Hoparlörler kullanıma hazır halde elinize ulaşır. Hoparlör standı ile cihazın bağlantısını yapmanız gerekir. Dış mekân kullanımlarında stand üzerine yerleştirerek sabitleyebilirsiniz. Dış mekan etkinliklerinde hoparlör taşıma çantası ve yedek batarya gibi donanımları da yanınızda bulundurmalısınız. 

Hoparlörü taşıma çantası içinde güvenli bir şekilde götürmelisiniz. Bazı modellerde hiç kuruluma gerek kalmaksızın hoparlörü doğrudan kullanabilirsiniz. Kablolu hoparlör modellerinde cihazı fişe takarak teknolojik donanımına uygun şekilde USB ya da bluetooth bağlantısı yapabilirsiniz. XLR ve jak kablo yardımıyla enstrüman bağlantılarını sağlayabilirsiniz. 

USB bağlantı kablolu hoparlörler için bir adet TYPE-C kablo cihazla birlikte elinize ulaşır. Akıllı cihazlarla bağlantısını bu kablo yardımıyla yapabilirsiniz. Mikrofon bağlantısı için XLR kablo ya da bluetooth ve Wi-fi bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz hoparlör modeline uygun olarak bu özellikler değişiklik gösterir. Satın almadan önce hoparlör özellikleri kısmına göz atarak bu detayları görebilirsiniz. 

Hoparlör Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gideceği yönü bilmeyen gemiye yardım edemeyen rüzgar gibi amacını bilmeyen müzik severe de hiçbir marka yardım edemez. Hoparlör almadan önce onu hangi amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Hoparlör incelemeleri de size bu konuda yardımcı olacaktır. Yonka Müzik Market güvencesiyle tercih edebileceğiniz Hepa Merz çanta amfi hoparlör modeli, profesyonel ekipmanlar arasında yer almasını isteyeceğiniz özelliklere sahiptir. 

Saz ve gitar amfisiyle birlikte satın alabileceğiniz Hepa Merz HS-180 taşınabilir ses sistemi, karaoke hoparlör olarak geçer. Arkadaş partilerinde, evinizden başka bir ortama rahatlıkla taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Hem USB hem kablosuz mikrofon bağlayabileceğiniz bu hoparlör modeli, ses kalitesi açısından da güzel bir fiyat performans ürünüdür. 

Hoparlör tavsiyeleri arasında yer alabilecek diğer bir model, Maxword Maxi-12A olarak ön plana çıkar. Küçük, soundbar 40 Watt gücündeki bu ses cihazı, özellikle çocuklarınız için idealdir. Müzik dinlemekten keyif alan çocuklar için aşırı ses çıkarmadan keyifle eğlenebilecekleri bu ses sistemini hediye edebilirsiniz. USB ve bluetooth özellikleri sayesinde tablet ve telefon aracılığıyla müzik açarak ailecek güzel müzik deneyimleri yaşayabilirsiniz. 

Yonka Müzik Market çatısı altında yer alan Hepa Merz, Lastvoice, Midex, Maxword ürünlerinin tamamını zevkinize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Önemli olan hoparlörü nerede kullanacağınız ve ondan beklediğiniz ses kalitesidir. Küçük mekânlar ve ev ortamları için ses gücü daha düşük modelleri tercih edebilirsiniz. Daha profesyonel organizasyonlar için kullanacaksanız portatif, kurulumu kolay, ses kalitesi çok yüksek olan modelleri tercih etmelisiniz. 

En İyi Taşınabilir Hoparlör Tavsiyeleri

Güzellik görecelidir, bu müzik söz konusu olduğunda da doğru kabul edilebilir. En iyi taşınabilir hoparlör tavsiyeleri, yine sizin beklentinize göre oluşabilecek bir listeyi içerir. Sonrasında ne kadar bütçeniz olduğu, seçeceğiniz hoparlörün kalitesini belirlemede etkilidir. Ev kullanımı söz konusu olduğunda hoparlör modelleri soundbar ya da ev sinema sistemleri şeklinde tasarlanabilir. 

İç mekânda da olsa daha çok ses isteyenlerden ya da dış mekân kullanımı olarak bahçeyi tercih edenlerden misiniz? Sizin için çanta amfi hoparlör modelleri ideal ses sistemleri olabilir. Araba içinde de tavan hoparlör modellerini özel stüdyolarda, gece kulüplerinde, düğün salonlarında görebilirsiniz. Araç içi hoparlör modelleri, genel olarak portatif seçeneklerle daha uyumludur. 

Parti hoparlörleri ortamın ambiyansına uygun olarak iç ve dış mekânlarda tercih edilebilen farklı modellerden oluşur. Taşınabilir, bluetooth, kablolu, kabin, aktif ya da pasif hoparlör modellerini partilerde kullanmak üzere tercih edebilirsiniz. 

Hangi Hoparlör Sizin İçin Uygun?

Kullanılan ortama uygun hoparlör tercihi, sizin için belirleyici faktördür. Ofis kullanımı söz konusu olduğunda hoparlör çeşitleri, tavan hoparlör modellerinden seçilmelidir. İç mekan hoparlör konumlandırma hakkında bilgi almak, doğru hoparlörü tercih etmek için önceden hazırlanmış tavsiye videolarını inceleyebilirsiniz. Hoparlör performans değerlendirmeleri, sizin için güzel bir referans noktası oluşturabilir. Daha önce beğendiğiniz modeli satın almış ve deneme videosu çekmiş kişilerin tavsiyelerini izlemek, modeller konusunda daha fazla bilgi edinmenize yardım eder. 

Hoparlör Fiyatları 2024

Hoparlör fiyatları 2024 yılı için yeni teknolojik sistemler ve tasarımlarla birlikte güncellenmiştir.  Cihaz özellikleri, ses kalitesi, uzun süre dayanıklılık, su geçirmezlik hoparlör fiyatları konusunda etkilidir. Satın alacağınız modelin segmentine göre müşteri yorumları da size hoparlör seçimi konusunda fikir verebilir.  Hoparlör modellerinin zenginliği, fiyat yelpazesinin de değişkenlik göstermesine neden olur. Partilerin vazgeçilmezi bir hoparlör mü, karaoke sistemlerinin en güzel eşlikçisi mi? Restoranlarda, kafelerde eğlenceli müziklerin seslendiricisi tavan hoparlör modelleri mi? 

Sesi kaliteli tavan hoparlörleri işletmelerinize katma değer kazandırmayı sağlar. Horn hoparlörler sayesinde camilerinizde en güzel ezan sesini, hava durumundan ve dış faktörlerden etkilenmeden dinleyebilirsiniz. Kabin hoparlör modelleri, partilerinizde gür sesli müzikler dinlemeniz için tasarlanmıştır. 

Özel ortamlarda kullanabileceğiniz tiz tweeter, yatlarda, teknelerde kullanılmak üzere tasarlandığı gibi araba hoparlörü adıyla da anılır. Araç içi ve deniz taşıtlarında güzel bir ambiyans yaratmak için kullanabilirsiniz. Hoparlör modellerini, radyo, podcast, müzik dinlemek amacıyla tercih edebilirsiniz. Yüksek sesle müzik ve özel ses kayıtlarını dinlemekten keyif alıyorsanız evinizde ve aracınızda ortama uygun hoparlör modellerine yer açın. 

2024 hoparlör modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için şimdi hoparlör kategorimize göz atabilirsiniz.  

Hoparlör Hakkında Soru ve Cevaplar

 

Hoparlör Nedir?
Hoparlör, seste iletici rolünü üstlenen bu cihazlar, sesi aktarımda insanoğluna oldukça fazla konfor sağlayan cihazlardır. Giren ses şiddeti ile çıkan ses şiddeti arasında oldukça fazla farklılıklar görebileceğiniz bu cihazlarda, farklı kombinasyonlar sayesinde netlik ve performans problemi yaşamamanız için gerekli olan tüm sigorta ve güç sistemi mevcuttur. İçeriklerine bakacak olursak, woofer, tweeter, tiz, pes, amplifikatör, driver kombinasyonu ve benzer birçok cihaz göreceksinizdir. Bu noktada, şunu diyebilir ki, az önce saydığım ürün ve cihazların birleşimi sonucu ortaya çıkan ve insanlık tarihinin önemli buluşları arasında yer alan bir cihazdır diyebiliriz. Son olarak, Hoparlör çeşitleri ve diğer önemli özelliklere gelecek olursak, merak ettiğiniz tüm bilgiler alt yan başlıklarda mevcuttur.

 

Hoparlör Çeşitleri Nelerdir?
Hoparlör denilince farklı kullanım alanları ve iş gereksinimleri akla gelmektedir. İşte bunun için her bir kullanım alanına ve iş gereksinimine göre oldukça fazla hoparlör modeli mevcuttur. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak, hastane, okul, konser alanları, düğün salonları, konferans salonları, etkinlik alanları, teknolojik cihazlar, araçlar ve neredeyse teknolojinin bulunduğu her yerde mevcut olan cihazlardır diyebiliriz. Çeşitlerine gelecek olursak, genel başlıklar adı altında şu şekildedir;
Kabin Hoparlör (Aktif Hoparlör, Pasif Hoparlör, Subbass Hoparlör vb.)
Taşınabilir Hoparlör (Bluetooth Hoparlör)
Tavan Hoparlörü
Horn Hoparlör (Cami ve Okul Hoparlörü)
Referans Hoparlör (Stüdyo Monitörü)
Hoparlör Bileşenleri (Çıplak, tiz, tweeter, crossover vb.)

 

Hoparlör Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Hoparlör seçimi yaparken dikkat edeceğiniz özellikleri tek tek sıralamak gerekirse, en önde güç yani watt değeri gelmektedir. Daha sonra, hoparlör modelinin amfiniz ile uyumlu olabilmesi için trafolu veya trafosuz olması ve buna istinaden OHM değerleri de önemli rol oynamaktadır. Boyutlarda önemli olan bu kategoride, desibel yani hassasiyet, frekans aralığı ve hoparlörün kullanım alanına ve modeline göre değişen diğer özellikler yapacağınız işe göre önem sağlamaktadır. Sonra, hoparlörünüzün orijinalliği ya da uyumluluğu açısından kalitesini anlamanız için woofer, tweeter ve diğer tüm bileşenlerin kaç watt olduğu, kaç inç olduğu ve bunlara benzer hususlara dikkat edilmelidir. Son olarak, bu başlık adı altında tüm bilgileri özetlemek gerekirse, sisteminizle yani amfiniz veya mikserinizle uyumlu olan hoparlör modelleri eğer kullanım alanı ve sizleri iş gereksinimi karşılıyorsa, almanızda sakınca yoktur.

 

Hoparlör Kargo Süresi Nedir?
Herhangi bir hoparlör modelini bizden satın aldığınızda sistemimiz, sipariş verildiği andan itibaren bir iş günü içerisinde kargoya verilmek üzere güvenle paketlenen ürünlerimizi normal şartlar altında devamında yer alan iki iş günü içerisinde sizlere ulaştırmaktadır. Elbette hoparlörü satın aldığınız an ki yoğunluk ve bize olan mesafenizin bu süreye artı ve eksi yönde etki edebilir.

 

Hoparlör Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
Hoparlör için sitemiz üzerinde eşsiz taksit seçenekleri sunmakta ve sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak için ise oldukça pratik olan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Ayrıca mevcut tutarları belirlediğimiz hesaplara havale ve eft şeklinde de ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.