956,00 TL 830,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.092,00 TL 956,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
914,00 TL 798,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
998,00 TL 840,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.071,00 TL 914,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
914,00 TL 798,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
3.822,00 TL 3.192,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Sis Likiti

Sis likitleri sis makinelerinin içerisinde kullanılan bir çeşit makine yakıtıdır. Özel esanslarla üretildikleri için makine ısındıktan sonra içerisindeki likiti yakmaya başlar ve ortaya çıkan sıcaklıktan doğan ısı enerjisi ile likiti buharlaştırarak ortaya sis çıkarır. Günümüzde bitmez ölmez denilen sektörlerden birisi haline gelen eğlence sektöründe önemli bir yer alan sis likitleri, ekseriyetler düğünlerde de kullanılır. Kullanıldıkları yerler bununla da sınırlı kalmayan sis likitlerinin çoğu film sektöründe dahi kullanılabilmektedirler. Genellikle eğlence merkezlerinin sahiplerinin yanı sıra fotoğrafçıların da efekt bağlamında tercih etmekte olduğu sis makinası likitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sis Makinası Likiti

Sis makinası likitlerinin sis makinalarında yakıt niyetinde kullanıldıklarını belirtmiştik. Belirli bir süre ısındıktan sonra likitleri yakarak ortaya sis çıkarmaya yarayan sis makinaları yakıt olarak sis makinası likitlerine ihtiyaç duyarlar. Kullanacağınız alanlara göre sis makinası likitlerinin yoğunlukları değişkenlik gösterebilmektedirler. Mesela bir fotoğrafçıysanız ve stüdyonuzda kullanacaksanız hafif yoğunlukta sis makinasını tercih edebilirsiniz. Orta yoğunluktaki sis likitlerini düğün salonlarında tercih edebilirsiniz. Ultra yoğunluktaki sis makinası likitlerini de film stüdyolarında ya da eğlence merkezlerinde kullanabilirsiniz. Üstelik sis makinası likitlerinin meyve aromalı çeşitleri de vardır. Bu ürünleri kullanacağınız yerlerin mis gibi kokmasını istiyorsanız muzlu ve çilekli meyve aromalı likitlerden tercihinizi yapabilirsiniz.

Baloncuk Likiti

Baloncuk likitleri baloncuk makinalarında yakıt olarak kullanılırlar. Genellikle çocukların oyun oynadığı alanlarda kullanılmalarıyla bilinen baloncuk makinalarının yakıtları olan baloncuk likitleri, özel esanslarla üretilmiş olup öncelikle ortaya çıkan sıcaklıktan ötürü likiti köpürtüp makinanın ağzına köpükleri üfleyerek sürekli baloncuk çıkarmaya yararlar. Baloncuk likitlerinin kullanıldıkları alanlara göre de yoğunluk bağlamında değişkenlik gösterebilirler.

Baloncuk Makinası Likiti

Baloncuk makinalarının yakıtı olarak kullanılan baloncuk makinası likitlerini inceliyoruz. Yoğunluklarına göre belirli yakım zamanları olan baloncuk likitlerinin balonlara dönüşebilmeleri için içerisine yerleştirildikleri makinanın belli bir ısıya ulaşmış olması gerekmektedir. Böylelikle baloncuk makinası likitinin içerisindeki esans tepkimeye uğrayarak köpürmeye başlar ve sürekli bir biçimde makinanın ağzına üflenerek baloncukları ortaya çıkarır. Baloncuk makinası likiti en fazla çocukların oyun oynadıkları alanlarda ve tiyatro sahnelerinde kullanılmaktadırlar. İsteğe göre aromaları seçilebilir ve meyve kokulu hale getirilebilirler.

Kar Likiti

Kar makinalarının yakıtları olarak kullanılan kar likitlerinin kullanıldıkları yerler efektlendirilme kullanılan yerler olarak bilinmektedir. Mesela bir kısa metraj film çekiyorsunuz ya da uzun metraj fark etmez, kar efekti yapmanız gereken bir yer var yani yerler beyaz görünmek zorunda, bu tip bir yerde kullanabilirsiniz.

Kar Makinası Likiti

Kar makinalarının yakıtı olarak kullanılmalarıyla bilirler. Genelde animasyoncular, eğlence dünyası ve düğün salonları tarafından kullanılmaktadırlar. Mesela gelin ve damat içeriye girdikleri zaman dans müziği eşliğinde dans ederken etraflarından kar yağıyormuş gibi bir efekt veren cihaz vardır ya işte onlar kar makinalarıdır ve yakıt olarak da kar makinası likiti kullanırlar. Böylelikle de ölümsüzleştireceğiniz anlarınızın daha da güzelleşmelerini sağlayabilirsiniz.

Sis Kar Baloncuk Likitleri Hakkında Soru ve Cevaplar

Sis likiti nedir?

Sis likiti, sadece sis makineleri için özel olarak üretilen ve sis makinelerinin filtrelerinden rahatça geçebilmesi için özel olarak ayarlanmış bir çeşit sıvıdır. Kendi aralarında aromaya ve yoğunluğa göre çeşitleri bulunana sis likitlerinde, dilediğiniz aromada veya yoğunlukta likiti bulabilirsiniz. Ek olarak, sis likiti normal likitlerden oldukça farklıdır. Moleküler olarak ve yoğunluk olarak özel olarak birçok kimyacının katkısıyla üretilen bu ürünler, satıcı firma dışında başka bir firmadan tam olarak güvenmeden almamanız gereken önemli bir üründür. Çünkü herhangi bir yanlış seçim yapar veya uyumlu olmayan bir likit kullandığınız taktirde, anlık olarak aktiviteye zarar değil, direk olarak sis makinasına ciddi zararlar verebilirsiniz.

Kar likiti nedir?

Kar likiti, diğer likitlerden moleküler olarak farklı yapıda ve yoğunlukta olan bir çeşit sıvıdır. Aroma ve renk açısından çok fazla çeşitlilik bulunmayan bu ürünlerde, yoğunluk yani çok püskürtmek için çeşitli seviyelerde likit modelleri mevcuttur. Diğer yandan ise tıpkı diğer modellerinde olduğu gibi, yanlış veya uyumsuz likit seçimlerinde, makinaya ciddi oranda zararlar verebilirsiniz. Bunların yanı sıra, kar makinesine kar likiti dışında herhangi bir sıvı koyduğunuz taktirde, ürünler direkt olarak kaliteden çıkar ve ciddi anlamda cihaza zararlar verebilirsiniz.

Baloncuk likiti nedir?

Baloncuk likiti, likitler arasında moleküler ve içeriğinde bulunan maddeler açısından farklı bir likittir. Marka ve modelleri yoğunluk olarak baz aldığınız zaman, ne kadar yoğun olursa o kadar az sıvı tüketimi ve daha çok verim alabilmektesinizdir. Makine filtresi açısında herhangi bir sıvı kullanımınız, cihaza ve sisteme zarar vermeniz için ortam hazırlamaktadır.

Efekt sistemlerinin likitlerini satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Efekt sistemleri hakkında önemli hususlara geçmeden önce, neler barındırdığına biraz dikkat çekmek isterim. İçerisinde sahne, eğlence salonları ve bunlara benzer alanlarda kullanılan baloncuk likiti, kar likiti ve sis likiti modellerinin mevcut olduğu kategori ismidir. Almadan önce kalite ve avantajlı kullanım açısından yoğunluk ve likit sıvısının kalitesine dikkat ederek alışveriş yapmanız gereken bu kategoride, elinizdeki mevcut olan sisteme zarar vermemeniz için önemli ölçüde araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Bu araştırmalar mekâna ve elinizdeki cihaza uyumlulukla ilgili olmalıdır. Ek olarak, yoğunluk için kullandığınız iş alanına ve mekâna göre değişiklikler gösterebileceğinden dolayı, en yoğunu almak her zaman iyi değildir. Bunun için doğru bir alışveriş için marka, satın alacağınız firma ve işinizi iyi tanımanızda yarar vardır.

Sis kar baloncuk likitleri ödeme yöntemleri nelerdir?

Sis kar baloncuk likiti ürünlerimiz sitemiz üzerinde taksit imkanları ile yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi sayesinde kolayca ödenebilir ya da mevcut ürün fiyatını banka hesaplarımıza havale veya eft şeklinde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sis kar baloncuk likitleri kargo süresi nedir?

Sis kar baloncuk likiti ürünlerimiz 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilmekte ve normal şartlar altında devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca mevcut yoğunluk, mesafe ve bizden kaynaklanmayan benzeri unsurlar bu sürelere etki edebilir.