1.990,00 TL 1.690,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.590,00 TL 2.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
1.750,00 TL 1.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
2.290,00 TL 1.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
2.690,00 TL 2.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
4.704,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
3.490,00 TL 2.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
5.544,00 TL 4.725,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
3.850,00 TL 3.290,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
4.790,00 TL 3.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
7.350,00 TL 6.017,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
8.001,00 TL 6.941,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
6.132,00 TL 4.788,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
6.710,00 TL 5.712,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Sis Makinesi

Sis Makinesi Özellikleri

Sis makineleri aslında doğrudan bir ışık olmasa da ışıkların renklendirdiği bir sis şölenidir diyebiliriz. Genellikle profesyonel sahnelerde kullanılan bu şölen, sis sıvısı sayesinde sis makinesi efekt vermektedir. Bu ürün profesyonel sahnelerin olmazsa olmazlarındandır. En uygun olarak satın alabileceğiniz sis makinelerini last voice sitesinden edinebilirsiniz. Bu ürünlerin çalışması için sis likitlerinin var olması gerektiğini unutmamak gerekir. Genel olarak 5 litre olarak satışa sunulur. Sis makineleri ortalama olarak hiç durmadan çalışırsa 8 saat boyunca çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu saat watt özelliklerine göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Profesyonel ortamlarda tercih edilen bu ürün, farklı sistematiklerle çalışır. Yapay sis oluşumu sağlayan makine 3 farklı modül sistemi ile dizayn edilmiştir. Eğlence sektörlerinde en fazla tercih edilen efekt ürünlerinden olduğu bilinmektedir. Sis karışımı olarak glikol ve su karışımı ile elde edilen bir karışım kullanılmaktadır. Makine içinde sise dönüşümü sağlayan bir pompa ile dış alana sis efekti salgılar. Bu ürün büyük sahne showlarının ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Sis Makinesi

Bu ürünün giriş ve çıkışlarındaki delikler ile likit alınması ile karışım sise dönüşür. Dışa salınım işlemi bu şekilde sağlanarak sahne gösterilerinin sağlanmasına yardımcı olur. Bu ürünler ortalama olarak, 200 santigrat derecede ısıtma yaparak çalışır. Sıvıyı alır ve ısıtıcı ile modül sistemine iletir. Bu karışım, sistemin içinde buhara dönüşür. Daha sonra ön kısmından karışımın buhar hali salınım sağlanır. Salınan bu karışım, ortamdaki ısıyla temas durumunda yoğunlaşır ve sise dönüşür. Makine sisinin daha sıcak olması ise ortamın ısısını soğuk olmasına bağlıdır. Bu buhar tam olarak soğumasa da, havaya yükselir ve sis görüntüsünü oluşturur. Çeşit olarak bu ürünlerin çeşitleri ise şu şekildedir, ısı sistemi ile çalışan, su ve havanın gövdesine çekilmesi ile sağlanan sistemlerdir. Atomik yapı da dizayn edilen makineler, püskürtme ile çalışarak bu yönde hizmet sunar. Bu makinelerin bir çeşidi de ışık sistemini sunarak sağlanan türüdür. Isı yansıma sistemi ile çok güzel ve mükemmel sahne gösterileri sağlanır. Genellikle ısı tabanlı sis makineleri çok fazla tercih edilmemektedir.

Sis Makineleri Hakkında Soru ve Cevaplar

Sis makinesi nedir?

Sis makinesi günümüzde vazgeçilmez olan efekt sistemlerinden biridir. Oldukça eşsiz bir şekilde alana ve amaca renk katabilen bu ürünler likit ve benzeri ürünler yardımı ile farklı üretim kabiliyetlerinde meydana gelir. Fakat günümüzde elektronik aksamlara sahip oldukça basit bir şekilde kullanıma sahip olan tükenebilir likiti olan farklı güç kapasitelerinde bulunan sis makineleri modelleri bulunmaktadır. Sis makinesi iç yapısı ve ısınma yöntemleri sayesinde iç hattında yer alan likit yani yoğunlaştırılmış sis üretme sıvısı ile ısının tepkimeye girmesi sonucu eşsiz duman ve sis olarak adlandırılan sahne ve benzeri alanlara renk katan ürünler ortaya çıkmaktadır.

Sis makinesi nerelerde kullanılır?

Sis makineleri konser, tiyatro alanları, düğün salonu, açık ve kapalı birçok alanda oldukça verimli bir şekilde kullanılır. Ayrıca direkt olarak yerden veya ışık stantlarına monte edilerek kullanıla bilen bu ürünler her geçen gün daha üstün özellik ve çeşitlilik ile karşımıza çıktığı gibi birçok marka tarafından özenle geliştirilmektedir. Bu ürünleri sinema ve benzeri filmlerin icra edildiği alanda yapay ortam hazırlamak ve eşsiz sahneler yaratmak için dahi kullanılmaktadır. Tamamı ile hayal gücünüz ile alakalı kullanım alanlarına sahip olan bu ürünleri mutlaka tecrübe etmelisiniz.

Sis makinesi satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Günümüzde sis makinesi denildiğinde farklı özelliklere sahip modeller çok akla gelmez. Fakat farklı güç kapasitesi yani watt seçeneği olan uzaktan ve kablolu kumandası bulunabilen, mevcut likiti ile farklı kullanım sürelerine sahip ürünler bulunmaktadır. Bizler ise bu ürünleri kullanım alanı, amacı, alan kapasitesi gibi unsurları göz önünde bulundurarak mutlaka bütçelerimiz odağında güvenilir tedarik kanallarından satın almalıyız.

Sis makinesi modellerinin ödeme yöntemleri nelerdir?

Sis makinesi modellerini sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile kolayca ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirlenen banka hesaplarımıza havale veya eft şeklinde ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sis makinesi modellerinin kargo süresi nedir?

Sis makinesi modelleri sipariş verildiği andan itibaren normal şartlar altında en geç 1 iş günü içerisinde paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılmaktadır. Fakat yoğunluk başta olmak üzere mesafe gibi unsurlarla kaynaklı olarak bu süreler artıp azalabilmektedir.