Disko Topu

Eğlence sektörünün olmazsa olmaz ışıklandırma sistemleri arasında yer alan disko topları, istenilen eğlence ortamının oluşturulabilmesi adına kullanılan ışık sistemlerinin bir parçası olarak tabir edilebilmektedir. Genellikle çok renkli olarak satışa sunulan bu ürünler, bir çok rengi de içinde barındırmaktadır. Sarı, kırmızı, mavi, mor, beyaz gibi renklerin dansıyla eğlence mekanlarını süslemektedir. Disko topları müziğin türüne göre ayarlanabilir yani slow bir müzikte ki ışık gösteri ise canlı bir müzikte ki ışık gösterisi aynı olmayacaktır. Disko toplarının ayarlanmasıyla sağlanmaktadır.

Disko Topu Modelleri

Disko topu modellerinde bir çok farklı markanın ürünü bulunmaktadır. Teknik özellikleri ise kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. SD kart ve USB girişli olması, kumanda sistemi ile kontrol özelliği olması müthiş bir sistemdir. Bunun yanı sıra akıllı cep telefonları için uyumlu olarak satışa sunulan ürünlerde vardır. Girdiği ortamı renklendiren bu ürünler bir çok kişi tarafından tercih edilebilir. Teknik özelliği ve taşınabilir olması sayesinde tercih edilmektedir. Bu ürünler ile entegreli olan aynalı modeller de satışa sunulmaktadır. En temel nitelikte bluetooth bağlantılı disko topları en çok tercih edilen modellerdir. Fiyat olarak diğerlerine göre maliyetli olsa da eğlence mekanların da olmazsa olmaz nitelikteki ışıklandırma sistemi olarak tabir edilebilir. Mekan ve büyüklüğe göre ışıklandırma sistemini satın alabilirsiniz.

Disko Topu Fiyatları

Disko topu fiyatları teknik özelliklerine ve markalarına göre değişkenlik göstermektedir. USB flash bellek ile satışa sunulan disko topu bluetooth, usb girişi bulunan minyatür ve portatif oalrak dizayn edilir. Müthiş aydınlatma etkisi sunan bluetooth disko topları, tüm alanlarda kullanıma uygundur. Renk kombinasyonlarında istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Eğlence merkezleri, gece kulüpleri, festival alanları, stüdyolar gibi mekanlarda kullanımların yanı sıra kişisel olarak da kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanılan alan ve teknik özelliklerdir.

Disko Topu Hakkında Soru ve Cevaplar

Disko topu ne amaçla ve nasıl kullanılır?

Disko topu, farklı boyutlarda üretimi olan ve sahne efekt sistemleri arasında yer alan kapalı alan etkinlik ve eğlence alanlarının vazgeçilmez ürünüdür. Detaylara inecek olursak aynalı küre olarak da adlandırılan bu ürünler, motorlu modelleri de mevut olmak üzere zengin bir kategori ismidir. Daha sonra ise, herhangi bir ek cihaza gerek duymayan bu cihazlar, tak çalıştır mantığıyla hiç bir kuruluma gerek duyamadan çalışmaktadır. Motorsuz modelleriyse daha yüzeysel olmakla beraber, doğru kullanım alanlarında devleşen ürünlerdir. Son olarak, boyut olarak her türlü mekana göre uyumlu modelleri bulabileceğiniz bu ürünlerde, aradığınız her türlü özelliklerde ürün bulabilirsiniz.

Disko topu nerelerde kullanılır?

Disko topu başta da söylediğimiz gibi kapalı alanlarda sık sık kullanılmaktadır. Detaylara inecek olursak, etkinlik alanları, kafeler, düğün salonları ve barlar gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Ancak tabi ki hayal gücünüze göre dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu cihazlar, sahne efekt sisteminin mevcut olduğu her alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Son olarak, eğer aklınızda bu kullanım alanları dışında başka bir alan var ise, satın alacağınız firmadan fikir alıp daha sonrasına alışveriş yapmanızda yarar vardır.

Disko topu satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Disko topu satın alırken boyutu, kalitesi ve kullanım alanınıza göre motorlu olup olmamasına bakmanız gereken özellikler arasında yer almaktadırlar. Fakat bunlara ek olarak, satın alacağınız firmanın kargo ve diğer tüm alanda sizlere sağladığı güvenceler de çok önemlidir. Çünkü narin olan bu tarz ürünler normalden daha fazla dikkat edilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadırlar. Son olarak, bu ürün ile beraber satın aldığınız ürünleri sabitleyebilmeniz için bir bilenden yardım almanızda yarar vardır. Çünkü doğru yerleştirmeler sonucu asıl yeteneğini ortaya koyan bu tarz ürünler, satın alma aşamasında sonra da her aşamada dikkat edilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadırlar.

Disko topu ödeme yöntemleri nelerdir?

Disko topu modellerimizi sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal pos aracılığı ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirlenen banka hesaplarına havale veya eft şeklinde de ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Disko topu kargo süresi nedir?

Disko topu ürünlerimizi ödeme işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içerisinde paketleyip kargoya vermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırmaktayız. Elbette mevcut yoğunluk ve bizim tedarik kanallarımıza olan mesafeniz bu süreleri arttırıp azaltabilmektedir.