449,00 TL 349,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
529,00 TL 439,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
299,00 TL 239,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
339,00 TL 275,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
269,00 TL 199,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
119,00 TL 99,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Enstrüman Kablosu

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çoğu sektörde gelişmeler yaşanmaktadır. Tabi bunların başında ses sistemleri ve onların ekipmanları olan müzik aletleri ile kabloları gelmektedir. Bu kablolar aracılığı ile ses sistemleri ile entegre edebilir ve mükemmel bir uyum yakalayıp istediğiniz performansı alabilirsiniz. Bunların başında jak kablosu gelmektedir. Sizlerinde bildiği gibi enstrüman kablosu müzik aletleri için olmazsa olmazlardandır. Eğer performans odaklı işler yapıyorsanız bu kabloya ihtiyacınız olacaktır. Jak kablosu kullanılan alanlarına bakıldığında çok geniş sahaya sahiptir. Teknik olarak jak kablosu ürünlerinden bahsedecek olursak, birçok özellik barındırmaktadır. Tabi buna çok dikkat etmek gerekmektedir. Gerçek anlamda profesyonel performans almak istediğinizde teknik özelliklerinize odaklanmak gerekmektedir. Jak kablosu üretiminde demiri, plastiği, bakırı bunları iyi seçtiğiniz takdirde inanılmaz bir performans alabilirsiniz. Ayrıca ürün uzun ömürlü olacaktır.

Jak Kablosu Özellikleri

Enstrüman aletleri birçok kişinin geçim kaynağı olmuştur. İster amatör sokak sanatçısı ister dünyaca tanınmış sanatçılar olsun herkesin kullandığı müzik aletleri ses ve kalite açısından mükemmel olmak zorundadır. Kısaca bu aletlere bakacak olursak; elektro gitar jak kablosu, gitar kablosu, amfi jak kablosu gibi cihazlarda kullanılan kablolar performans açısından mükemmeldir. Gitar jak kablosu teknik özelliklerinde, L jak kabloları kullanıcılarına favorileri arasındadır. 6.3 mm yada 3.5 mm olarak kullanılmaktadır. Burada önemli olan erkek jak kablosu, dişi jak kablosu olarak 2 bölüme ayrılmaktadır. Dişi jak kablosu 3.5m jak kablosunun uygun olmadığı ortamlarda devreye girmek ile birlikte, sistemi ihtiyaçlara göre kullanıp kablo üzerinde kalıcı oynama yapmadan istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Jack kablolarında kablonun bakır olması çok önemlidir. Bakır tel her zaman daha iyi bir iletkendir. Dahası, jak kısmının kablo ile bağlandığı yere destek aparat kullanarak ile giriş faktörünü daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Jak Kablosu Fiyatları

Jak kablosu fiyatları noktasında önemli faktörler markası, teknik özelliği ve bol opsiyon seçeneği olmasıdır. Teknik özelliklerinde kablolar için ne daha fazla verim alabilmek için 50 metreyi geçmemesinde fayda vardır. Bakır olması çok daha iyi ses alabilmek için önemlidir. Genel olarak değerlendirdiğimizde burada hangi enstrümana kullanacağız faktör önemlidir. Enstrüman kablo seçiminde kalitesine ve bakır olup olmamasına odaklanmanız da fayda vardır.

Enstrüman Kablosu Hakkında Soru ve Cevaplar

Enstrüman kablosu nedir?
Enstrüman kablosu olarak bilinen genellikle jak uçlara sahip bir ucu amfi diğer bir ucu elektro enstrümanda sonlandırılan ses kablolarıdır. Bildiğiniz üzere müzik aletleri teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımıza elektronik ekipmanlar olarak da nüfus etmiştir. Böylece üretilen ses verileri daha geniş alanlara hoparlör ve benzeri aygıtlar aracılığı ile kolayca aktarılmaktadır. Enstrüman kablosu ise bu aktarım esnasında elektro enstrümandan elde edilen sesi kayıpsız yani en verimli haliyle diğer ses ekipmanlarına aktarmak için kullanılmaktadır.

Enstrüman kablosu nerelerde kullanılır? 
Enstrüman kablosu ürünleri sahneler, stüdyo ortamları ve daha doğrusu elektro müzik aletinin değerlendirildiği tüm alanlarda kullanılmaktadır. Gitar, keman, org, bağlama ve benzeri enstrüman modelleri için özel olarak geliştirilen genellikle Jak uçlar ile donatılmış enstrüman kablosu modelleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Enstrüman kablosu satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Enstrüman kablosu modellerini satın alırken öncelikle kablonun uzunluğu ve yapısına dikkat ediniz. Çünkü hareket mesafeniz direkt olarak kabloya bağlı olduğu için sizler için oldukça önemlidir. Ayrıca kabloların kalitesi de oldukça önemlidir. Sesi en iyi şekilde taşımak için kablolar oldukça önemlidir. Ayrıca sizlerin işini uzun vadede görebilecek dayanıklı ve kaliteli enstrüman kablosu modellerini satın almanızı şiddetle öneririm. Çünkü direkt olarak performansa yani üretilen seslerin geniş kitlelere aktarılmasında önemli rol oynayan ürünlerden biridir.

Enstrüman kablosu ödeme yöntemleri nelerdir?
Enstrüman kablosu ürünlerimizi 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi aracılığı ile taksitler dahil bir şekilde kolayca satın alabilir ya da mevcut tutarları belirtilen banka hesaplarına eft veya havale şeklinde göndererek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Enstrüman kablosu kargo süresi nedir?
Enstrüman kablosu modellerimizi ödeme onaylandığı andan itibaren 1 iş günü içerisinde özenle paketleyerek kargoya vermekte ve devamında ise kargo şirketi genellikle ülkemizin en uç noktalarına dahi 2 iş günü içerisinde ulaştırmaktadır. Maalesef ürün kargo aşamasına geçtiği andan itibaren bizim kontrolümüzden çıktığı için aktarım süresi artı ve eksi yönde etkilenen mesafe ve yoğunluk gibi unsurlardan etkilenebilir.