2.310,00 TL 1.953,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.390,00 TL 4.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
8.990,00 TL 7.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.990,00 TL 4.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
12.884,00 TL 11.046,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.490,00 TL 5.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.490,00 TL 9.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.390,00 TL 4.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
6.490,00 TL 5.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
13.990,00 TL 11.990,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
11.918,00 TL 11.340,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
5.490,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Bölgeli Anfi

Bölgeli anfi, 6 bölgeli, 5 bölgeli veya 4 bölgeli anfi birden fazla bölge oluşturup ayrı ayrı kontrol edebileceğiniz ses yayın sistemini sağlamaktadır. Ses yayın sisteminin de en çok tercih edilen anfilerdir. Bu arada bölgeli anfileri hat trafolu hoparlörler ile kullanmaya dikkat etmelisiniz. Birden fazla bölgeli anfilerin olması kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 10 bölgeli, 5 bölgeli veya 2 bölgeli olması sayesinde çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bölgeli Anfi Modelleri

Bölgeli anfi modellerinde birçok marka ve model bulunmaktadır. Lastvoice bölgeli anfi, bost anfi, decon bölgeli modülleri, hepa merz anfi gibi sektöre yön veren markalar bol opsiyonlu çeşitleri ile sizlere avantajlar sağlamaktadır. Teknik özelliklerinde 6 bölgeli anfi de 150 watt olması, 6 volüm kontrolü, her kanalda 100v hat trafosu, 3 mikrofon girişi, bluetooth kontrol, usb, sd kart, mp3 girişi, bass tiz ton kontrolü gibi benzersiz özellikler barındırması kullanıcılarına kolaylıklar sağlamasının yanında zaman kazandırması da ayrı bir ayrıcalıktır. Spekon 5 bölgeli volüm kontrol dizaynları, 4 x 150 watt kombinasyonlarıyla, tüm alanlara uygun cihazlar bulunmaktadır.

6 Bölgeli Anfi Fiyatları

Birçok alan ve mekanda kullanılan bölgeli anfi modelleri sizlere avantajlar sağlamaktadır. Özellikle konferanslarda, otellerde, hastanelerde, eğlence mekanlarında, kültür merkezlerinde çok fazla kullanılmaktadır. Teknik özelliklerinde de 300 watt anfi modelleri, 200 watt anfi, lcd ekranlar, 3 mikrofon, 2 line girişi, master, tiz ve bass kontrolü, her bölge için ayrı ses ayarlama düğmesi olmak üzere birde 5 bölgeli ve 6 bölgeli anfiler geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanım alanına göre seçim yapmalı ve teknik özelliklerine göre alınmalıdır. Nerede kullanacaksanız ve hangi bölgeli anfiye ihtiyacınız varsa ona göre belirleme yapılmalıdır. 2 bölgeli anfi yerine 6 bölgeli anfi modeli aldığınızda fayda sağlamayacaktır hemde daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden iyi araştırma yapmakta fayda vardır.

Bölgeli Anfiler Hakkında Soru ve Cevaplar

Bölgeli anfi nedir?
Bölgeli anfi birden fazla kanaldan ses sinyallerini güçlendirerek yönlendiren yükselteç yani amfi modelidir. Bölgeli amfi konusunu en iyi şekilde anlamak için öncelikle amfi ürünlerinin ses sistemlerinde ki yapısı ve kullanım şeklini bilmeliyiz. Öncelikle ses sistemleri kompleks yapıda olmakla birlikte farklı görevler üstlenerek asıl gaye olarak da bizlere eşsiz ses ürünleri vermek için kullanılır. Her bir elektronik ses ekipmanının farklı amacı ve görevi bulunur. Bölgeli anfi modelleri de büyük çaplı yani üst düzey ses sistemlerinin yer aldığı ürünler ile birlikte kullanılır. Birden fazla mikrofon, enstrüman, ses efekt aracı ve benzeri ekipmanların bir araya geldiği sistemlerde birden fazla bölge sayesinde ayrı ayrı kontrol, yönetme ve yönlendirme imkânı sunan ürünler bölgeli amfi modelleridir. Ayrı ayrı ses sinyallerini yükselttiği sesleri farklı kanallar sayesinde birden fazla noktaya farklı düzenlemeler yaparak yönlendirebilir.

Bölgeli anfi nerelerde kullanılır?
Bölgeli amfi modelleri kendi içerisinde de çeşitlenmektedir. Örneğin bölgeli amfi olup da deck tipi rack tipi modeller olabilir. Rack tipleri 18 in. Evrensel kabinler içersin de yer alıp genellikle kalıcı bir alanda kullanılırken, deck tipleri uygun sehpa modelleri ile daha farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilir. Hatta bölgeli anfili mikser modelleri de işin içine girdiğinde stüdyo, sahne ve benzeri birçok alanda oldukça verimli bir şekilde kullanılabilir.

Bölgeli anfi satın alırken nerelerde kullanılır?
Amaç ve ihtiyacı karşılayan ürün sadece bölgeli amfi ise bölge yani kanal sayısına dikkat edilmelidir. Ayrıca güç kapasitesi, giriş çıkış seçenekleri, ekolayzer kontrolleri gibi unsurlar da göz önünde bulundurulur. Yani mutlaka kullanım alan ve amaçlarınız doğrultusunda değerlendirip satın almanız gereken bölgeli amfi modellerini benim sizlere tavsiyem mutlaka profesyonel tedarik noktalarından yardım alarak satın alınız.

Bölgeli anfi kargo süresi nedir?
Bölgeli anfi modellerini 1 iş günü içerisinde güvenle paketleyerek kargoya vermekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde sizlere ulaştırmayı planlıyoruz. Ayrıca bölgeli amfi modelini satın aldığınız zaman zarfında ki mevcut yoğunluk başta olmak üzere tedarik kanallarımıza olan mesafeniz bu süreyi arttıra da bilir azalta da bilir.

Bölgeli anfi ödeme yöntemleri nelerdir?
Bölgeli amfi modellerini oldukça avantajlı taksiy seçenekleri dahil olmak üzere sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemini değerlendirerek oldukça pratik bir şekilde ödeyebilir ya da mevcut tutarı banka hesaplarımıza havale veya eft şeklinde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.