1.490,00 TL 1.250,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
2.790,00 TL 2.390,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Stüdyo Monitör Standı

Stüdyo Monitör Standı Çeşitleri

Bu ürünler, home stüdyo sistemleri arasında yer alan profesyonel stüdyo kullanımları için farklı model veya niteliklerde üretimi sağlanan ürünlerdir. Ürün kalitesi, tasarımı, renkleri, malzemeleri, fiyatları ve esnek ödeme avantajlarıyla fiyat aralıkları değişkenlik göstermektedir. Bu ürünleri indirimli ve kampanyalı olarak lastvoice sitesi üzerinden gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.  Ürünler stüdyo ürünleridir ve stüdyo monitör kullanımını kolaylaştırdığı ifade edilebilir. Ürünler, stüdyoların vazgeçilmez ekipmanları arasında yerini almaktadır. Stüdyo monitörünün stantları ise farklı olarak ebatlar ya ad boy seçenekleri ile kullanımı sağlanabilmektedir.  Kişilerin tercihleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı kullanıcılar 100-110 cm yükseklikte kullanım yapmayı tercih ederken, bazı kullanıcılar ise bu yüksekliği daha aşağıda tercih ederek 60-75 cm olarak yükseklikte kullanmaktadırlar. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan bu ürünler, monitör seçeneklerine göre uygun üretilmektedir. Stüdyo ses kalitesine göre artı bir rahatlık sağlayarak daha fazla kalite katan ürünler, özellikle Ctt markası ile kolay kullanıma sahip olduğu ifade edilebilir. Yapı olarak çok sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Profesyonel ses sistemleri olarak satışa sunulan ürünler olarak da ifade edilmektedir.

Stüdyo Monitör Standı

Ürünlerin, referans monitör olarak dizayn ve tasarımı kabin sistemlerinin stüdyo ortamında daha rahat kullanımını amaçlar. Bunun yanı sıra rahat ve kullanışlı olarak raf ünitesi kolaylığı da sağlamaktadır. Farklı tasarımlara göre satışa sunulmaktadır. Bu da kişilerin tercihlerine göre şekillenen bir durumdur. Ürünler yükseklik ayarlı olarak ayaklı monitör stant çeşitler ve raf tipi duvar modülleri olarak tasarım edilebilmektedir. Ürünler, titreşim giderici olarak panel üzerinde tasarım edilen monitör stantları metal aksam ve elektrostatik boya kullanımı sağlanarak üretimi sağlanmaktadır.  Bunun yanı sıra hoparlör monte işlemlerini kolay yapabilmek adına yapı özelliklerinin uygun seçilmesi gerekmektedir. Beton panellere monte edilecek türler belirlenirse eğer, duvar tipi modüller tercih edilebilir. Bununla birlikte ahşap ve alçıpene uygun olarak farklı materyaller duvarlarda kullanılabilmesi için monitörlerin çok fazla ağır olmaması da şarttır. Bu nedenle genellikle ayaklı olarak satışa sunulan ürünler tercih edilmekle birlikte önerilmektedir de.

Stüdyo Monitör Standı Hakkında Soru ve Cevaplar

Stüdyo monitör standı nedir?

Stüdyo ortamlarının gelişmesi ve bu alana olan talebin artması ile birlikte ekipmanlar için üretilen ek ürünler ortaya çıkmıştır. Stüdyo monitör diğer bir adıyla referans monitörü ürünleri için özel olarak geliştirilen stant modelleri de bulunur. Bildiğiniz üzere sehpa ve stüdyo standı olarak kabul edilen birçok ürün günümüzde aktif olarak talep edilmekte ve tercih edilmektedir. Stüdyo monitör modelleri için özellikle tasarlanan stüdyo referans monitörü stantları hem sizlere güvenli bir kullanım hem de alan tasarrufu sağlamayacaktır. Günümüzde ister profesyonel düzey isterseniz de home tarzında kabul edilen stüdyo ortamları için geliştirilen farklı yapı özelliklerine sahip stüdyo monitör standı modelleri bulunmaktadır

Stüdyo monitör standı nerelerde kullanılır?

Öncelikle stüdyo adı geçen veya monitör yani referans sistemlerine ihtiyaç duyulan birçok alanda bu ürünler kullanılabilir. Bildiğiniz üzere stüdyo ortamlarında referans alabileceğiniz yani ekran adı taşıyan monitör anlamına gelen sistemler bulunur. Aslında üst seviye ses aralığına sahip sesin analizini yapmanıza imkân tanıyacak hoparlör ürünleridir. Bu hoparlör ürünleri için özel olarak tasarlanan stüdyo ana masasının veya dinleme alanına konumlandırılan stüdyo monitör standı modelleri bulunur. Bu ürünler günümüzde profesyonel stüdyo ortamları, ev stüdyolarında kullanılır. Ayrıca birçok youtuber, twitch yayıncıları dahi projelerini oluştururken analiz ve inceleme aşamasında bu ürünlere yer verir.

Stüdyo monitör standı satın alırken nelere dikkat edilir?

Stüdyo monitör standı modellerini satın alırken taşıma kapasitesi, yükseklik ayarı ve kademe gibi tercihlerinin olmasının yanı sıra ortama olan uyumu yani tasarım gibi özelliklerini son olarak maddi imkanlarınız ışığında değerlendirip, güvenilir tedarik kanallarından satın almalısınız.

Stüdyo monitör standı ödeme yöntemleri nelerdir?

Stüdyo monitör standı ürünlerimizi sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi sayesinde kolayca ödeyebilir ya da belirtilen banka hesaplarımıza ürün tutarlarını havale veya eft biçiminde göndererek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Stüdyo monitör standı kargo süresi nedir?

Stüdyo monitör sehpası modellerimiz 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de normal şartlar altında ülkemizin en uç noktalarına dahi ulaştırılır. Ayrıca mesafe ve yoğunluk gibi unsurlar bu sürelere artı ve eksi yönde etki edebilir.