4.190,00 TL 3.665,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
996,00 TL 830,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
20.895,00 TL 17.745,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
4.190,00 TL 3.665,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Led Par Işık

Görsellik denilince akla ilk gelen ışık gösterileridir. Işık gösterilerinde de geçmişten günümüze insanlar sürekli farklı türde görsellik arayışı içinde olmuştur. Teknolojinin hızlı gelişmesi ile birlikte de çeşitli türde ışık sistemleri oluşmuştur. Havai fişekleri, lazerli hava gösterileri gibi cihazlar üretilmiştir.

Daha sonra da bu cihazlar profesyonel şekilde bütün mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. 

Işık sistemleri görsellik adına muhteşem görsel şölen oluşturmaktadır. Bu sebeple de bütün sektörlerde kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle eğlence mekanlarında, diskolarda, düğünlerde kullanılan cihazlar muhteşem görsel şölenler sunmaktadır.

Bu cihazlardan en çok kullanılan ürünlerden biride led par ışık sistemleridir. Yüksek enerji verimlilikleri ve güç gereksinimleriyle profesyonel anlamda dizayn edilen led par ışık tasarımları, müthiş kombinasyonlar sunmaktadır. 

Led Par Işıkların Teknik Özellikleri

Led par ışıkların teknik özellikleri noktasında yaklaşık olarak 18 x 10 watt gücünde ve düz renkli veya çoklu renk seçkilerinde dizayn ediliyor. Alüminyum materyalden üretilen selektör kullanımlarında %100 kombinasyonu sunmaktadır.

Görsel renk sunumları ile 3200- 7000 K renk sıcaklıkları sağlayan led par sistemleri, 4 kanallı olarak tasarlanmaktadır. 

Ip oranlarına göre çeşitli niteliklerde tasarlanan sistemler, genellikle ıp 22 kombinasyonlarında üretilmektedir. Kablosuz yada kablolu şekillerde üretilen led ışıklar, par modülleriyle her mekanda ve istenilen sayıda kullanım sağlamaktadır. 

Genel tasarımı portatif sistem özelliklerinde üretilen ve hafif gramajları ile rahat taşınabilir sistemler, çoklu kablosuz opsiyonları ile müthiş kombinasyon sağlamaktadır. Ürün yerleşik stant sisteminde yada taşınabilir bol opsiyonlarında kullanılan par modülleri, 360 derece dönme ile istediğiniz açıda kullanabilirsiniz.

Ayrıca dahili deşarj koruması ile uzun ömürlü pil kullanım opsiyonlarıyla dizayn edilen sistemler DMX kontrol opsiyonları ile de mükemmel sunum sunmaktadır.

Led Par Işıklar Hakkında Soru ve Cevaplar

Led par ışık nedir?
Led par ışık, sahne ışık sistemlerinde oldukça fazla tercih edilen cihazlardır. Moving head yani robot ışık sisteminin yanı sıra sabit bir şekilde çalışma prensibine sahip olan bu cihazlar, birbirinden farklı çalışma programları ve ışık mikseri sayesinde dilediğiniz şekilde programlayabilir ve ışık şöleni yapabilirsiniz. Buna ek olarak, ışık mikseri sayesinde bir den fazla led pat kolayca yönetebilir, adete bağlı olarak profesyonel ve geniş bir ışık sistemi kurabilirsiniz. Kendi aralarında modelden modele göre değişen özellikleri sayesinde, her türlü ihtiyaca uygu led par ışığı kolayca bulabilir, en amatörden en profesyonele olacak şekilde dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

Led par ışık nerelerde kullanılır?
lEd par ışık genellikle kapalı alanlarda tavandan asma aparatı veya sahneye ışık standı yardımıyla monte edilerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Buna ek olarak açık alanlarda da kullanılan bu cihazlar, bağlanabilmesi yani monte edilebilmesi için birçok yerde stand yardımı alması gerekmektedir. Sonuç olarak, açık alan veya kapalı alan fark etmeksizin, doğru bağladığınız zaman dilediğiniz gibi her yerde kullanabilirsiniz diyebilirim.

Led par ışık satın alırken nelere dikkat edilmelidir?
Led par ışık satın alırken donanımsal özelliklere tabi ki dikkat edilmesi gerekmektedir. Ancak bu ışıklarda en çok dikkat edilmesi gereken özellik kaç gözlü olduğudur. Buna ek olarak güç açısından watt değerleri ve sizlere ekstra avantaj sağlaması açısından programlama çeşitliliğidir. Tüm bunlara dikkat ettikten sonra ise, tek yapmanız gereken şey satın alacağınız firma hakkına gerekli güven araştırması ve ürünün markası hakkında detaylı bir araştırma yapmak kalmaktadır. Tüm bunlara dikkat ederseniz, doğru bir alışveriş yapma olasılığınız oldukça fazladır.

Led par ışık sistemlerinin ödeme yöntemleri nelerdir?
Led par ışık modellerimizi taksit seçenekleri dahil olmak üzere 3d güvenlikli sitemiz üzerinde yer alan kredi kartı ödeme yöntemini değerlendirerek kolayca satın alabilir ya da mevcut tutarları belirttiğimiz banka hesaplarına havale veya eft şeklinde de ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Led par ışık sistemlerinin kargo süresi nedir?
Led par ışık sistemlerimiz ödeme işlemi onaylandığı andan itibaren özenle paketlenerek 1 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve devamın9da yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılır. Elbette yoğunluk başta olmak üzere led par ışık modellerinin size ulaşmasına mesafe gibi unsurlar artı ve eksi yönde etki edebilir.