399,00 TL 329,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
369,00 TL 299,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
369,00 TL 299,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
410,00 TL 326,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
630,00 TL 546,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
462,00 TL 378,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
357,00 TL 305,00 TL
Sepette %5 İndirim Fiyatı

Kulaklık

Çağımızın en çok tercih edilen elektronik ses cihazlarından birisidir. Genel kullanım amacı dijital sesleri en iyi kalitede ve konforlu halde kişiye özel duyurmaktır. Yani küçük hoparlörler de diyebilir çünkü iç düzeneği hoparlörlerle hemen hemen aynıdır. Sadece çok büyük kitlelere değil de tek bir kişiye özel üretilen cihazlar olduğu için oldukça yaygın bir biçimde üretilip ve küçültülerek farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Dünya çapında bu alanda oldukça geniş ve kapsamlı araştırma ve geliştirme yapan kulaklık markaları bulunmaktadır. Çeşitli özelliklere ve kullanım alanına göre özel üretilen birçok kulaklık türü bulunmaktadır. Büyük kulaklık modelleri genel olarak kulak üstü olarak tercih edilmekte, daha küçük ve az alan kaplayan kulak içi tipte olan kulaklık modelleri de mevcuttur. Tüm bu modellerin kablolu ve kablosuz modelleri de mevcuttur. Kablosuz kulaklık modelleri daha maliyetli olabilmekle beraber kablolu modelleri ise ucuz kulaklık olarak tedarik edilebilmektedir. Kullanım alanına göre isimlendirilen bilgisayar kulaklıkları diğer bir adıyla pc kulaklık modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller kulak üstü tipte tercih edilmekte ve elverişli ses kalitesi sunmaktadır. Bu ürünleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken en büyük unsurlardan biri ise uzun saatler boyunca kullanılacağı için ürünün kullanım esnasında kullanıcısına sunduğu konfor ve rahatlık ön planda tutulmalıdır. Konforlu ve kullanışlı bir ürün istiyorsanız eğer hava alabilen petlere sahip ve uzun saatler boyunca kullanım için oldukça hafif tasarlanmış ürünler tercih etmelisiniz. Son yıllarda teknolojinin hızla artması ve akıllı telefonların yaygınlaşarak kullanılmaya başlanmasıyla telefon kulaklığı modelleri de artmıştır. Genellikle kablosuz ve kulak içi tipte olan modeller daha maliyetli olmakla beraber en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çünkü telefon yaşadığımız her zaman kullandığımız sıkça hayatımızda yer alan çağın en popüler elektronik cihazıdır. Bu yüzden telefon kulaklığı modelleri her tarzdaki insan grubunun kullanabileceği ve uzun saatlerce hizmet sunmasını istediği elektronik cihaz türüdür. Bu muhteşem ürünleri de satın almadan önce kablosuz tercih ediyor iseniz şarj süresine dikkat ediniz kablolu tercih ediyorsanız sağlam ve dayanıklı yapıda kabloya sahip olan ve kayıpsız sesler için özel tasarlanmış girişe sahip telefon kulaklığı modellerini tercih ediniz. Elbette tüm kulaklık çeşitlerinde fiyata oranla ses kalitesi ve teknik özellikleri artmaktadır. Benim sizlere tavsiyem ise bütçenize ve kullanım amacınıza en uygun kulaklık modelini güvenilir ve bu alanda profesyonel bir firmadan talep etmenizdir.

Stüdyo Kulaklık Fiyatları

Stüdyo kulaklık sayfamızda profesyonel stüdyo kulaklık fiyatları ve kullanıcıların önerdiği stüdyo kulaklık tavsiyeleri yer alır. En iyi stüdyo kulaklıklar en iyi fiyat garantisi ile burada!

Stüdyo Kulaklık

Referans kulaklık, monitör kulaklık veya stüdyo kulaklık olarak nitelendirilen ses sitemi ekipmanı, açık, kapalı veya yarı kapalı gibi formlarda tasarım edilen ürünlerdir. Kulak içi kulaklık veya kapsül kulaklık formatında tasarım edilen ürünler, neodimyum mıknatıs tasarımları ile daha nitelikli ses akışları için özenle tasarlanıyor.

Ulusal firmalar veya uluslararası firmaların sunumlarıyla dizayn edilen stüdyo monitör kulaklıkları, frekans aralıkları ve ergonomik tasarım özelliklerine göre farklı seçkilerde sunuluyor.

Stüdyo Kulaklıklarında Genel Özellikler

Kapsüllerinde tam kapalı veya yarı kapalı format sunan stüdyo kulaklıkları, genellikle 5 Hz- 35 kHz frekans aralıkları ile tasarım ediliyor. Empedans oranlarında tek seçki veya çoklu seçki formatı sunan kulaklık modelleri, kablo yapılarına göre farklı özellikler sunar. Kablosuz kullanım, tek kısımda sarmal kablo veya değiştirilebilir kablo opsiyonlarına imal edilen kulaklık modelleri; 250 Ohms , 32 Ohms, 600 Ohms gibi farklı empedans oranlarında veya çoklu empedans dizilimlerinde tasarlanıyor.

Sarmal kablo, düz kablo gibi formlarda sunulan kulaklıklar, jak girişli adaptörleriyle sunuluyor. Kulak yapısını ve anatomik özelliklerini rahatsız etmeyen ürünler, yüksek izolasyon faktörleriyle monitöring uygulamalarında konfor kazandıran müzik sistemi ürünleridir.

Kulaklık Hakkında Soru ve Cevaplar

Kulaklık nedir?

Ses sistemleri farklı amaçlar ve alanlar için özel olarak geliştirilen ürünlerden oluşur. Genellikle stüdyo ortamlarında karşımıza çıkabilen kulaklık modelleri bir nevi mini hoparlör modelleridir. Çünkü hoparlör mantığı ile sesi aktarmak için kullanılan fark olarak da kişisel olarak seslendirme yapan elektronik ses ekipmanıdır. Öncelikle kulaklıklar oldukça geniş bir alanda kullanılmakla birlikte kullanım alan ve amaçlarına göre çeşitlenir. Oldukça kapsamlı bir konu olduğu için bu ürünleri sürücü tipleri, ses tonlamaları, açık kapalı türler, kablolu ve kablosuz modeller olmak üzere ana sınıflara ayırabiliriz. Ayrıca günümüzde sıklıkla talep edilen kulak üstü kulaklık ve kulak içi kulaklık modelleri yer almaktadır. Bu konu ile ilgili bilinmesi gereken detaylara özel bir başlık altında geçmeden önce kulaklık modellerini stüdyo ortamları başta olmak üzere birçok ses projesinde verimli bir şekilde kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Mutlaka profesyonel bir yardım alarak değerlendirmeniz gereken olmazsa olmaz ses ekipmanlarından biridir.

Kulaklık çeşitleri nelerdir?

Günümüz popüler sosyal medya uygulamaları ve platformları başta olmak üzere oyuncu kulaklıkları, stüdyo kulaklıkları ve benzeri dj kulaklıklar sıklıkla farklı amaçlar odağında kullanılır. Örneğin oyuncu kulaklıklarını youtuber ve twitch yayıncıları değerlendirir iken mikrofonlu kulaklık olarak değerlendirmektedir. Fakat sahne ve benzeri ortamlarda ise tam kapalı sürücülere sahip olan dış ortam seslerinden tamamen izole ederek kullanılabilen kayıt ve benzeri amaçlar odağında geliştirilen kulaklık modelleri bulunur. Ayrıca sıklıkla karşımıza bluetooth kulaklık modelleri başta olmak üzere telefonlarda tercih edilen kulak içi kablosuz kulaklıklar son yıllarda popüler olan ürünlerin başında gelmektedir.

Kulaklık ödeme yöntemleri nelerdir?

Kulaklık modellerimizi satın almak için sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemini kullanarak kolayca taksitler dahil satın alabilirsiniz. Ayrıca kulaklık ürünlerinin tutarlarını belirtilen banka hesaplarımıza eft veya havale olarak adı geçen ödeme yöntemlerini kullanarak ta kolayca ödeyebilirsiniz.

Kulaklık kargo süresi nedir?

Ödeme işlemi onaylanan kulaklıklar 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere kargo şirketleri aracılığı ile normal şartlar altında ulaştırılmaktadır. Mutlaka kargo şirketlerinin bizim etkimiz dışında gerçekleşen yoğunluk ve mesafe gibi unsurları dolayısı ile ürünler sizlere belirtilen sürelerden daha erken veya geç ulaşabilir.