399,00 TL 329,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
369,00 TL 299,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
369,00 TL 299,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
410,00 TL 326,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
630,00 TL 546,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
462,00 TL 378,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
357,00 TL 305,00 TL
Tüm Ürünlerde Sepette %5 İndirim Fiyatı

En İyi Kulaklık Modelleri 

En iyi kulaklık modelleri, Midex markasının üstün kalite performansına sahip seçenekleri kapsar. Kablolu ve kablosuz kulaklık modelleriyle stüdyo performanslarınızı bireyselleştirmenizi sağlar. Çeşitli cihazlarla entegre şekilde müzik ve ses dinlemenize yardım eder. Sesin dışarı çıkarmasını sağlayan kulaklık çeşitleri ile tamamen bireysel dinleme ve izleme deneyimleri edinebilirsiniz. 

Kişisel stüdyonuzda enstrüman performanslarınızı kimseye rahatsızlık vermeden gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat performansıyla öne çıkan Midex, farklı tasarımlarıyla stüdyo paketleri içinde ya da tek başına satın alabileceğiniz alternatifler sunar. Şimdi kullanışı rahat, ses kalitesi yüksek kulaklık modellerini Yonka Müzik Market online mağazamızdan kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Kablolu Kulaklıklar: Ses Kalitesi ve Performans

Teknoloji gelişmiş, hemen her dijital cihaz kablosuz hale gelmiş olsa da kablolu kulaklıklar hala çokça tercih edilen seçenekler arasındadır. Stüdyo ekipmanı olarak tercih edebileceğiniz kablolu kulaklık modelleri, size ses kalitesi, kullanım kolaylığı, uzun yıllar dayanıklı yapısıyla hoş bir deneyim sunar. 

Midex stüdyo kulaklığı olarak tasarlanan kablolu modelleri çok amaçlı şekilde kullanabilirsiniz. Referans, DJ, oyuncu kulaklığı gibi seçenekler için tek bir kulaklık modelinden verim alabilirsiniz. Bu sayede en kaliteli stüdyo kayıtları, video çekimleri ve müzik performansları elde edebilirsiniz. Çeşitli stüdyo ekipmanlarıyla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz kulaklık modelleri, jak çıkışı bulunan zengin seçeneklere sahiptir. Bu özelliğiyle kablolu mikrofon modellerini hem bilgisayara hem de elektrikli piyano, ses mikseri, gitar amfisi gibi cihazlara bağlayabilirsiniz. 

Midex RS-20 Stereo kulaklık üzerinde yer alan kullanışlı donanımlarla mini stüdyonuzda ya da hobi odanızda tercih edebileceğiniz ekipmanlardan biridir. Kablosu 2,2 metre uzunluğundadır. Referans kulaklığı sınıfında da yer alan kablolu kulaklık modelini, yüksek hassasiyeti, geniş tepki aralığıyla dinlemekten keyif alabilirsiniz. Müziğin her türlüsünü icra ederken ve dinlerken kullanabileceğiniz modellerden bir tanesidir. 

Müzik Prodüksiyonu İçin İdeal Referans Kulaklıklar

Müzik prodüksiyonu ve çeşitli stüdyo yapımları için referans kulaklık modellerini rahatça kullanabilirsiniz. Midex RS-30 Stereo kulaklık modeliyle DJ performanslarında kullanışlı seçeneklerden biridir. Kulaklık modeli üzerinde volüm ayarı, 3,5 mm konektör, 3,5 mm jak çıkışı bulunur. 2 metre kablo uzunluğuyla stüdyonuzda ve dış performanslarda rahat hareket edebilirsiniz. 

Stüdyo referans kulaklık modeli 6,5 mm çevirici adaptöre sahiptir. Bütün bu kullanışlı özelliklerle birlikte kaliteli kayıtlar oluşturabilirsiniz. Müzik prodüksiyonlarında kullanabileceğiniz RS-300 Stereo kulaklık modeliyle temiz sesler elde edebilirsiniz. 

Enstrümanlarınızla uyumlu kullanabileceğiniz çok sayıda kulaklık seçeneğini bireysel ve profesyonel performanslarınız için tercih edebilirsiniz. Fiyat performansıyla öne çıkan Midex kulaklık seçeneklerini, ergonomisi ve işlevselliğiyle severek kullanabilirsiniz. 

Stüdyo Referans Kulaklıkları ile Doğru Ses İzleme

Stüdyo referans kulaklıkları sayesinde vokal ve enstrüman seslerini profesyonel şekilde kaydedebilirsiniz. Vokal kayıtlarında tercih edebileceğiniz referans kulaklık modelleri arasında öne çıkan seçeneklerden bir diğeri Midex RS-10 Stereo Kulaklıktır. Çok amaçlı kulaklık modeli, stüdyonuzda kullanabileceğiniz profesyonel ekipmanlar arasında yer alır. 

Model 3.5 mm girişli bütün stüdyo cihazlarıyla uyumlu olduğu için size çok amaçlı kullanım olanağı sunar. Güvenli ve son derece rahat bir kullanım için tasarlanmış modelde yer alan kafa bandı kendinden ayarlı yapıya sahiptir. Güçlü penetrasyon ve yüksek hassasiyet sayesinde müzik keyfinizi daha da artırabilirsiniz. Geniş ses aralığına sahip olan model, yüksek performans elde etmenizi kolaylaştırır. Midex kalitesinin ürünü çok sayıda model, yenilenen ürün yelpazesi sayesinde farklı seçenekleri görme şansı bulabilirsiniz. 

Kulaklıklarla Oyun Deneyimi

Oyun deneyiminizi bireyselleştirmek ve bu süreçte çevreye rahatsızlık vermemek için kulaklıklar size gerekli konforu sağlar. Kullanımı kolay Midex GMR-X40V Üst kalite mikrofonlu 7.1 USB oyuncu kulaklığı sayesinde oyun performanslarınız daha keyifli geçebilir. Surround ses sistemi sayesinde özellikle strateji oyunlarında çoklu sesleri istediğiniz kalitede elde edebilirsiniz. Oyuncu videoları için şık led ışıklarıyla oyuncu kulaklıkları sayesinde görsel şovlar hazırlayabilirsiniz. 

Severek kullanabileceğiniz bir başka oyuncu kulaklığı modeli: Midex GMR-X100’dür. GMR-X100 kulaklık modelinin surround ses özelliği sayesinde eş zamanlı ses alabilirsiniz. Sesin sanal ortamda duyduğunuz halini sanki gerçekten yanınızdan ya da arkanızdan geliyormuş gibi duyabilirsiniz. Stereo ses özelliği sayesinde kulaklık modelini, stüdyonuzda kayıt oluşturmak ve seslerin birbirine karışmasını engellemek için kullanabilirsiniz. 

Kayıt sırasında enstrüman sesini kulaklıktan dinleyerek sadece vokal sesini kayıt altına alabilirsiniz. Kulaklık modelini, enstrüman sesini kulaklığa verip kayıtta temiz bir vokal sesi elde edebilirsiniz. Çok amaçlı kullanım sayesinde kulaklığınızı bir stüdyo içinde farklı çalışmalar yapmak için kullanabilirsiniz. 

Kulak Üstü Kulaklıklar

Kulak üstü kulaklık modelleri arasında yer alan en iyi kulaklık seçeneklerinden biri Midex GMR-X300 renkli led ışıklarıyla dikkat çeker. Play Station ve bilgisayar bağlantısı yapabileceğiniz bu model sayesinde dolu dolu oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. En güzel amatör kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. 7.1 USB surround oyuncu kulaklığıyla dilerseniz müzik dinleyebilir, film izleyebilir, enstrüman çalabilirsiniz.

Gerçek ve dolu dolu ses deneyimi için tercih edebileceğiniz kulaklık modelini, profesyonel stüdyonuzda da tercih edebilirsiniz. Yüksek hassasiyeti, gerçeğe yakın ve eşzamanlı ses iletimi sayesinde kulaklık modelinden yüksek memnuniyet sağlayabilirsiniz. 40 mm hoparlör, telefonlar için TYPE C / USB çevirici özellikleriyle kulaklığı çok sayıda cihaza entegre edebilirsiniz. 

Kulak üstü kulaklık modelleri, kulak içi kullanıma oranla çok daha yüksek konfor sağlarlar. Kulak içinde yer alan fazlalık hissini ortadan kaldırarak keyifli dinleme deneyimi sunarlar. -42 desibele kadar ses hassasiyetine sahip olan kulak üstü kulaklık modelini iki yıl garanti kapsamında sipariş verebilirsiniz. 

Müzik Dinlemek İçin İdeal Kulaklıklar

En iyi kulaklık modelleri arasında çok yönlü özelliğiyle ön plana çıkan seçenekler yer alır. Yonka Müzik Market kalitesinin ürünü olan çok sayıda kulaklık modeli, Midex RS VE GMR serileri arasında yer alan yüksek kullanışlı seçenekleri içerir.  Müzik dinleme kulaklığı olarak tercih edebileceğiniz modeller sayesinde isterseniz stüdyo kayıtlarınızı alabilirsiniz. Müzik dinlerken alacağınız net ve temiz ses performansı sayesinde onu yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. 

Midex kulaklıklar, tasarım açısından farklı modeller, kullanışlı özellikler, yüksek ses hassasiyeti, uzun süreli kullanım avantajı sunar. En iyi kulaklık modelleri, farklı birçok dinleme deneyimi açısından olanak tanıyan çok yönlü seçeneklerden oluşur. Fiyat performansıyla da avantaj sağlayan kulaklık modelleri, bütçenize uygun modelleri sipariş verme şansı sunar. Midex kulaklık modellerini, hızlı kargo olanağıyla sipariş vererek elinize ulaştığı andan itibaren keyifle kullanabilirsiniz. 

DJ Kulaklık Modelleri Nelerdir?

DJ kulaklık modelleri yine Midex kalitesinin ürünü olarak karşınıza çıkar. Bütçenize uygun DJ kulaklık fiyatları, son derece ucuzdur. Kalite açısından da yüz güldüren en iyi kulaklık modelleri, ses iletimi noktasında üstün kaliteye sahiptir. Geniş ve açık alanlarda da yüksek ses kalitesi elde etmek için kullanabilirsiniz. 

Ses yankılanmasını önleyebilirsiniz. Dinlerken dışarıdaki seslerin duyulmasının önüne geçebilirsiniz. Performansınızı yakından ve en net şekilde dinlemenize olanak tanır. Hem kapalı hem açık alanlarda kullanmanız için tasarlanmıştır. Midex RS serisi çok yönlü özellikleriyle DJ kulaklığı olarak da kullanabileceğiniz yapıya sahiptir.  Sahne performanslarınızı daha profesyonel ve keyifli hale getirecek DJ kulaklık modelleri sayesinde kitlelerin hoşuna giden müziği yapabilirsiniz. 

Stüdyo Kulaklıkları Fiyat Aralıkları

Stüdyo kulaklıkları, fiyat skalası olarak son derece uygun rakamları temsil eder. Stüdyo kulaklık fiyatları, tercih ettiğiniz paket içeriğine göre değişir. Stüdyo kulaklık fiyat aralıkları hazır stüdyo paketleriyle sadece tekli satılan kulaklık modelleri arasında değişiklik gösterir. Lastvoice ve Midex stüdyo ekipmanları paket içeriklerine göre 90 TL ile 17.000 TL arasında değişiklik gösterir. Tekli kulaklık modelleri ful paketlere oranla çok daha uygun rakamları temsil eder. 

Stüdyo kulaklık sayfamızda profesyonel stüdyo kulaklık fiyatları ve kullanıcıların önerdiği stüdyo kulaklık tavsiyeleri yer alır. En iyi stüdyo kulaklıklar en iyi fiyat garantisi ile burada!

Popüler Stüdyo Referans Kulaklık Modelleri

Stüdyolarda kullanılan kulaklık modelleri, ağırlıklı olarak kablolu ve kulak üstü seçeneklerden oluşur. Çok sayıda enstrüman, Play Station, bilgisayar bağlantısı yapabileceğiniz referans kulaklık modellerine Yonka Müzik Market güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Stüdyo referans kulaklık modelleri içinde yer alan Midex RS ve MGX serisi  ürünleri incelemek ve sipariş vermek için şimdi kategorimize göz atabilirsiniz. 

Stüdyo Kulaklık

Referans kulaklık, monitör kulaklık veya stüdyo kulaklık olarak nitelendirilen ses sitemi ekipmanı, açık, kapalı veya yarı kapalı gibi formlarda tasarım edilen ürünlerdir. Kulak içi kulaklık veya kapsül kulaklık formatında tasarım edilen ürünler, neodimyum mıknatıs tasarımları ile daha nitelikli ses akışları için özenle tasarlanıyor.

Ulusal firmalar veya uluslararası firmaların sunumlarıyla dizayn edilen stüdyo monitör kulaklıkları, frekans aralıkları ve ergonomik tasarım özelliklerine göre farklı seçkilerde sunuluyor.

Stüdyo Kulaklıklarında Genel Özellikler

Kapsüllerinde tam kapalı veya yarı kapalı format sunan stüdyo kulaklıkları, genellikle 5 Hz- 35 kHz frekans aralıkları ile tasarım ediliyor. Empedans oranlarında tek seçki veya çoklu seçki formatı sunan kulaklık modelleri, kablo yapılarına göre farklı özellikler sunar. Kablosuz kullanım, tek kısımda sarmal kablo veya değiştirilebilir kablo opsiyonlarına imal edilen kulaklık modelleri; 250 Ohms , 32 Ohms, 600 Ohms gibi farklı empedans oranlarında veya çoklu empedans dizilimlerinde tasarlanıyor.

Sarmal kablo, düz kablo gibi formlarda sunulan kulaklıklar, jak girişli adaptörleriyle sunuluyor. Kulak yapısını ve anatomik özelliklerini rahatsız etmeyen ürünler, yüksek izolasyon faktörleriyle monitöring uygulamalarında konfor kazandıran müzik sistemi ürünleridir.

Kulaklık Hakkında Soru ve Cevaplar

Kulaklık nedir?

Ses sistemleri farklı amaçlar ve alanlar için özel olarak geliştirilen ürünlerden oluşur. Genellikle stüdyo ortamlarında karşımıza çıkabilen kulaklık modelleri bir nevi mini hoparlör modelleridir. Çünkü hoparlör mantığı ile sesi aktarmak için kullanılan fark olarak da kişisel olarak seslendirme yapan elektronik ses ekipmanıdır. Öncelikle kulaklıklar oldukça geniş bir alanda kullanılmakla birlikte kullanım alan ve amaçlarına göre çeşitlenir. Oldukça kapsamlı bir konu olduğu için bu ürünleri sürücü tipleri, ses tonlamaları, açık kapalı türler, kablolu ve kablosuz modeller olmak üzere ana sınıflara ayırabiliriz. Ayrıca günümüzde sıklıkla talep edilen kulak üstü kulaklık ve kulak içi kulaklık modelleri yer almaktadır. Bu konu ile ilgili bilinmesi gereken detaylara özel bir başlık altında geçmeden önce kulaklık modellerini stüdyo ortamları başta olmak üzere birçok ses projesinde verimli bir şekilde kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Mutlaka profesyonel bir yardım alarak değerlendirmeniz gereken olmazsa olmaz ses ekipmanlarından biridir.

Kulaklık çeşitleri nelerdir?

Günümüz popüler sosyal medya uygulamaları ve platformları başta olmak üzere oyuncu kulaklıkları, stüdyo kulaklıkları ve benzeri dj kulaklıklar sıklıkla farklı amaçlar odağında kullanılır. Örneğin oyuncu kulaklıklarını youtuber ve twitch yayıncıları değerlendirir iken mikrofonlu kulaklık olarak değerlendirmektedir. Fakat sahne ve benzeri ortamlarda ise tam kapalı sürücülere sahip olan dış ortam seslerinden tamamen izole ederek kullanılabilen kayıt ve benzeri amaçlar odağında geliştirilen kulaklık modelleri bulunur. Ayrıca sıklıkla karşımıza bluetooth kulaklık modelleri başta olmak üzere telefonlarda tercih edilen kulak içi kablosuz kulaklıklar son yıllarda popüler olan ürünlerin başında gelmektedir.

Kulaklık ödeme yöntemleri nelerdir?

Kulaklık modellerimizi satın almak için sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemini kullanarak kolayca taksitler dahil satın alabilirsiniz. Ayrıca kulaklık ürünlerinin tutarlarını belirtilen banka hesaplarımıza eft veya havale olarak adı geçen ödeme yöntemlerini kullanarak ta kolayca ödeyebilirsiniz.

Kulaklık kargo süresi nedir?

Ödeme işlemi onaylanan kulaklıklar 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere kargo şirketleri aracılığı ile normal şartlar altında ulaştırılmaktadır. Mutlaka kargo şirketlerinin bizim etkimiz dışında gerçekleşen yoğunluk ve mesafe gibi unsurları dolayısı ile ürünler sizlere belirtilen sürelerden daha erken veya geç ulaşabilir.