Midex RPH-320WD-35AMP Ahşap Renk Strat Kasa SSS 35W Amfili Elektro Gitar Seti
  • Anasayfa
  • Marka: Midex
  • Stok Miktarı:0
  • Ürün Kodu:27130
10.390,00 TL%13
İndirim
8.990,00 TLkdv dahil
Son 0 adet ürün kaldı!
Sepette %4 Havale İndirimi
Stok Tükenmiş
Talep Oluştur
1.250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE ÜCRETSİZ KARGO
Vade Farksız 3 TAKSİT Fırsatı!
Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %4 İndirim
Son İncelenen Ürünler
Ürün Açıklaması
Ürün ve Ses Özellikleri
Gövde Tipi: Strat Kasa
Gövde Malzemesi: Basswood (Ihlamur Ağacı)
Klavye: Gül Ağacı
Perde Sayısı: 22 Perde
Ölçek: 648 mm
Manyetikler: 3 Adet Single Manyetik (SSS)
Kontroller: 1 Volüm, 2 Ton Potansı ve 5 Yollu Manyetik Switch
Köprü: Tremolo Köprüsü
Amfi Özellikleri
Paket İçeriği
1 Adet Midex RPH-320WD Elektro Gitar
1 Adet Midex MGA-35BK Elektro Gitar Amfisi
1 Adet Soft Case Gigbag Çanta
1 Adet Kapo
10 Adet Pena
1 Adet Pena Şarjörü
1 Adet 3m Jak Kablosu (TRS - 6.35mm)