Midex RPH-320BK-35AMP Siyah Renk Super Strat Kasa HSS 35W Amfili Elektro Gitar Seti
  • Anasayfa
  • Marka: Midex
  • Stok Miktarı:0
  • Ürün Kodu:27134
10.390,00 TL%13
İndirim
8.990,00 TLkdv dahil
Son 0 adet ürün kaldı!
Sepette %4 Havale İndirimi
Stok Tükenmiş
Talep Oluştur
1.250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE ÜCRETSİZ KARGO
Vade Farksız 3 TAKSİT Fırsatı!
Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %4 İndirim
Son İncelenen Ürünler
Ürün Açıklaması
Ürün ve Ses Özellikleri
Gövde Tipi: Super Strat Kasa
Gövde Malzemesi: Basswood (Ihlamur Ağacı)
Klavye: Gül Ağacı
Perde Sayısı: 22 Perde
Ölçek: 648 mm
Manyetikler: 1 Adet Humbucker, 2 Adet Single Manyetik (HSS)
Kontroller: 1 Volüm, 2 Ton Potansı ve 5 Yollu Manyetik Switch
Köprü: Tremolo Köprüsü
Amfi, Kulaklık ve Stand Özellikleri
Paket İçeriği
1 Adet Midex RPH-320BK Elektro Gitar
1 Adet Midex MGA-35BK Elektro Gitar Amfisi
1 Adet Lastvoice GTR-01 Gitar Standı
1 Adet Midex RS-30 Stereo Stüdyo Referans Kulaklık
1 Adet Soft Case Gigbag Çanta
1 Adet Kapo
4 Adet Pena
1 Adet Pena Şarjörü
1 Adet 3m Jak Kablosu (TRS - 6.35mm)