Midex MAP-35WH-25AMP Beyaz Renk Strat Kasa SSH 25W Amfili Elektro Gitar Seti
  • Anasayfa
  • Marka: Midex
  • Stok Miktarı:0
  • Ürün Kodu:27380
10.390,00 TL%13
İndirim
8.990,00 TLkdv dahil
Son 0 adet ürün kaldı!
Sepette %4 Havale İndirimi
Stok Tükenmiş
Talep Oluştur
1.250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE ÜCRETSİZ KARGO
Vade Farksız 3 TAKSİT Fırsatı!
Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %4 İndirim
Ürün Açıklaması
Ürün Özellikleri (Midex MAP-35WH)
Gövde Tipi: Strat Kasa
Gövde Malzemesi: Basswood (Ihlamur Ağacı)
Klavye: Maple (Akçaağaç)
Perde Sayısı: 22 Perde
Manyetikler: 1 Adet Humbucker, 2 Adet Single Manyetik (SSH)
Köprü: Tremolo Köprüsü
Kontroller: 1 Volüm, 2 Ton Potansı ve 5 Yollu Manyetik Switch
Teknik Özellikler
Amfi Özellikleri (Midex MGA-25BN Elektro Amfi 25W)
Güç: 25 Watt (USB ve Bluetooth Bağlantılı)
Özellikler: Gain, Bass, Treble ve Dahili Distortion ayarları
Bağlantı: Mikrofon ve Gitar için çift giriş, 3.5 mm AUX ve Kulaklık çıkışı
Güç Yapısı: Dahili şarj edilebilir pil sayesinde kablosuz kullanım imkanı
Kulaklık Özellikleri (Midex RS-20 Referans Kulaklık)
Sürücü: 50 mm yüksek kaliteli sürücüler
Empedans: 32 Ohm (Hassas ses iletimi)