Midex DDX-105-70AMP 70W Amfili Dijital Davul Elektronik Bateri Seti (Davul Amfi Stand Kulaklık Baget)
  • Anasayfa
  • Marka: Midex
  • Stok Miktarı:14
  • Ürün Kodu:25390
20.250,00 TL%11
İndirim
17.990,00 TLkdv dahil
Son 14 adet ürün kaldı!
Sepette %4 Havale İndirimi
1.250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE ÜCRETSİZ KARGO
Vade Farksız 3 TAKSİT Fırsatı!
Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %4 İndirim
Ürün Açıklaması
Midex DDX-105-70AMP 70W Amfili Profesyonel Dijital Davul Şarjlı Elektronik Bateri Bluetooth (Davul Amfi Stand Kulaklık Baget)
Midex DDX-105-70AMP Paketleme İçeriği
1 x Elektronik davul
2 x Davul çubuğu (Baget)
1 x USB kablosu
2 x Ayak pedalı
1 x Kullanım kılavuzu
1 x 3.5mm ses kablosu
1 x Kulaklık
1x 70 Watt Bateri Amfisi
1 x Bateri Standı
Ölçü: 46*30*11 cm
Midex DDX-105 Diğer Özellikler
Bass Drum, Tom, Snare, Hi-Hat ve Crash Cymbal dahil 7 adede kadar pad
Kayıtlı 3 ritim ve demo şarkılar ile
Kayıt fonksiyonu
30 demo şarkı ile 16 ton hız kontrolü: 30-250 seviye
2 ayak pedallı (dahil)
Bluetooth aracılığıyla APP ile bağlantı kurabilir
Rehberlik LEC gösterge sistemi
Hacim ve tempo ayarlanabilir
Dahili hoparlörlü ve ayrıca harici kulaklık veya hoparlörü destekler
USB ile Güç 5V (adaptör dahil)