539,00 TL 449,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
540,00 TL 449,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
966,00 TL 830,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
379,00 TL 329,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
935,00 TL 819,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
830,00 TL 714,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
735,00 TL 620,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
379,00 TL 329,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
449,00 TL 379,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
379,00 TL 329,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
540,00 TL 449,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
735,00 TL 615,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
599,00 TL 499,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
449,00 TL 379,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
949,00 TL 799,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
730,00 TL 610,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
620,00 TL 520,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
825,00 TL 690,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
465,00 TL 389,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
465,00 TL 389,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Stüdyo Mikrofon Sehpası

Stüdyo Mikrofon Sehpası, stüdyo ortamında ses kaydı için ya da sahne ekipmanı olarak kullanılmaktadır. Mikrofon sehpasına ayrıca, mikrofon standı da denilmektedir. Mikrofon sehpası, ayaklı ya da tripod şeklinde tasarlanmıştır. Mikrofonu aktif ve sorunsuz bir şekilde kullanmak için, mikrofon standı gerekli bir ekipmandır.  Mağazamızdaki mikrofon stantları, akrobat ve condenser mikrofon stantlarıyla rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım alanınız doğrultusunda, size uygun olan özellikteki mikrofon sehpasını, tercih edebilirsiniz. Stüdyo ekipman ürünlerimizin, her biri kalitelidir. Uygun ve ekonomik fiyat koşullarıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, stüdyo ekipmanlarından oluşan, set halindeki ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Böylece, daha ekonomik ve uygun koşullarda sahip olabilirsiniz.

Stüdyo Mikrofon Sehpası Özellikleri

Mikrofon standı olarak da bilinen, stüdyo mikrofon sehpası  kullanım alanı  açısından oldukça esnektir.Stüdyo ortamında, ses kaydı için kullanım sağlayabilirsiniz. Ya da sahne gösterilerinde ihtiyaç duyabilirsiniz. Lastvoice marka mikrofon sehpası ürünlerimiz farklı boyut ve ebatlara sahiptir. Akrobat  ve tripod ayak özelliği ile kullanımı kolaydır. Ve mikrofon kullanımınızı kolaylaştırır. Ayrıca, tüm mikrofonlar ile uyum sağlamaktadır. Lastvoice mikrofon sehpalarımızın, farklı boyutları da mevcuttur. Bu doğrultu da sizin için, en uygun boyuttaki ürünü tercih edebilirsiniz. Stüdyo ekipmanları ürünlerimizi, inceledikten sonra online sipariş verebilirsiniz. Böylece, kaliteli mikrofon standı ürünümüze, kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Stüdyo Mikrofon Sehpası Fiyatı

Lastvoice marka ürünlerimiz, kaliteden ödün vermeden tasarlanmıştır. Kullanılışlı ve uzun ömürlü ürünlerimize, kolay ödeme yöntemleriyle ulaşabilirsiniz. Stüdyo mikrofon sehpası, ürünümüzün fiyat seçenekleri  özellikleri kapsamında değişkenlik gösterir. Sitemiz üzerinden, mikrofon sehpası ürünlerimizi, görsel olarak ve teknik özellikleri kapsamında inceleme şansına sahipsiniz. Böylece, beklentilerinize en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Stüdyo ürünlerimizin fiyatları, oldukça makul ve ekonomiktir. Lastvoice marka, kaliteli ürünlerini, hizmetinize daima uygun koşullar ile sunmaktadır. Sizlerde kaliteli ve birinci sınıf stüdyo ekipmanları için, bizi seçebilirsiniz. Ses donanımları alanında, oldukça geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Kolaylıkla online sipariş verebilir ve hızlı bir şekilde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı teslimatımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Günün her saati sipariş verebilir ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Stüdyo Mikrofon Sehpaları Hakkında Soru ve Cevaplar

Stüdyo mikrofon sehpaları nelerdir?

Stüdyo mikrofon sehpaları sistemler kurulurken en son göz önüne alınan ürünler olsa da direkt olarak ses projelerine etki edebilen eşsiz ek ekipmanlardır. Mikrofonun mevcut kaynağa olan mesafesi, açısı ve pozisyonunu en iyi şekilde konumlandıra bilmeniz için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Ayrıca bu ürünler üzerine sabitlenen mikrofon ayı, shock mount, pop filter ve benzeri ürünler yer almaktadır. Elbette bu ürünler mevcut mikrofon modeline uygun olarak değerlendirilmektedir. Günümüzde ise stüdyo mantığının çeşitlenmesi ile birlikte birçok alanda çeşitlenen birçok mikrofon sehpası modelleri ortaya çıkmıştır. Yani stüdyo mikrofon sehpaları her geçen gün daha kullanışlı, dayanıklı ve şık tasarıma sahip bir şekilde üretilmektedir. Stüdyo mikrofon sehpaları ise son zamanlarda farklı alanlarda da özelleşmektedir. Nasıl mı? Günümüzde başta youtuber, twitch tayıncı gibi sosyal medya içerik üreticilerinin artması ile birlikte birçok kişi için home stüdyoları oluşturulmuştur. Farklı amaçlar yani içerikler odağında çeşitlenen bu stüdyo ortamları için son zamanların en popüler olanı bilgisayar başında oluşturulan üst düzey ses ve ışık sistemleridir. Yani böylece masa yüzeyine ve bir parçasına tutturularak kullanılan oynar eklemlere sahip masa mikrofon sehpaları da üretilmekte ve geliştirilmektedir.

Stüdyo mikrofon sehpalarını satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Stüdyo mikrofon sehpalarını satın alırken öncelikle yapmanız gereken inceleme mikrofon modeliniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz yapısıdır. Eğer mikrofon modelinize uyumlu bir yapıya sahip ise eğer sonrasında shock mount, pop filter gibi ek ekipmanların kullanım şeklinde ki durumu söz konusu olur. Sonrasında boy tipi, masa tipi yarı boy gibi seçenekleri bulunan bu ekipman sınıfı kullanım alan, amaç, düzeyine göre değerlendirilerek satın alınabilir. Elbette satın alma işlemi tamamlanmadan önce son olarak mutlaka güvenilir tedarik noktalarından ihtiyaçlarınıza uzun vadede hizmet verebilecek sağlam, dayanıklı ve kullanışlı stüdyo mikrofon standı modelleri güvenilir tedarik noktalarından maddi imkanlarınız odağında satın alınmalıdır.

Stüdyo mikrofon sehpaları ödeme yöntemleri nelerdir?

Stüdyo mikrofon sehpaları sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli kredi kartı ödeme biçimi sayesinde oldukça kolay bir şekilde satın alınabilir. Taksit seçenekleri bulunan bu ödeme yöntemi dışında mevcut tutarları banka hesaplarımıza havale veya eft şeklinde de ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.

Stüdyo mikrofon sehpaları kargo süresi nedir?

Stüdyo mikrofon sehpaları sipariş verildiği andan itibaren normal şartlar altında devamında yer alan 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilmekte ve devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaştırılmaktadır. Elbette stüdyo mikrofon standı modellerini satın aldığınız an ki mevcut yoğunluk ve tedarik kanallarımıza olan mesafeniz bu sürelere artı ve eksi yönde etki edebilir.