7.014,00 TL 5.691,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
18.060,00 TL 15.068,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
21.672,00 TL 18.186,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
25.421,00 TL 21.252,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
8.096,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
11.340,00 TL 9.450,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
13.020,00 TL 10.931,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
Stoğu Tükenmiş Ürün
6.437,00 TL 5.366,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Cami Ezan Cihazları

Cami ezan sistemleri teknolojinin ilerlemesi ile birlikte oldukça gelişmiştir. Özellikle teknik kapasitesi yüksek olan ezanmatik çeşitleri büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ezanmatik modellerinde, ayarlanabilir program menüsü, otomatik kurulum özellikleri, cuma selası ve her vakit ezan okuma opsiyonları ile avantajlar sağlamaktadır. Bu arada çeşitli seslerden kayıt seçenekleri ile hatim, ezan, sela okuma özellikleri, kayıttan çalma ve kayıt yapma özellikleri ile tüm ibadet ve cami alanlarında kullanılmaktadır.

Ezan Çeşitleri

Ezan çeşitlerin birçok farklı marka bulunmaktadır. Bu noktada teknik özellikleri, bol opsiyon seçenekleri ile tercih edilmektedir. Teknik özelliklerine baktığımızda ses yüksekliği ayarı, imamı olmayan köyler için dizayn edilmiş olan ezanmatik, ayrıca mp3 ses kalitesi, diyanet takvimine göre otomatik olarak anfi cihazını açmak, 5 farklı ekolayzer, ramazan ayında imsak vaktinden önce sela okuma fonksiyonu, her gün kendini güncellemesi, harici hafıza kartın içerisine yüklenmiş 6 farklı imam sesi, ezan vakti gelince anfiyi otomatik açıp ezan bitince anfiyi otomatik kapatabilme, kendi sesinizi hafıza kartına kaydedip kendi sesinizi yükleyebilirsiniz, otomatik olarak her gün kendini güncellemesi gibi benzersiz özelliklere sahiptir. Genel değerlendirdiğimizde lastvoice ezanmatik sistemleri işinizi görecektir. En önemli özelliklerinden biride elektirik kesintilerinde tekrar ayar yapmanıza gerek kalmamaktadır. Ayırca güncel saatinden devam emektedir.

Ezanmatik Fiyatları

Ezanmatik fiyatları noktasında teknik kapasiteleri ve markaları önem teşkil etmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bol opsiyon seçeneğine odaklanmaktadır. Otomatik ezan okuma cihazı olması, ezan okuyan program olması, ezan saatleri içinde olması gibi özelikler çok önemlidir. Bu noktada baktığımızda ezanmatik alacağınız zaman özellikleri ve markasına odaklanıp kararı vermeniz yerinde olacaktır.

Ezanmatik Hakkında Soru ve Cevaplar

Ezanmatik nedir?

Ezanmatik cami, ev ve benzeri alanlarda Müslümanların farz görevi olarak kıldığı namaz için çağrı amacıyla kullanılan ezanı geniş alan ve kitlelere aktarmak amacıyla kullanılan teknolojik cami ekipmanıdır. Bu ekipman her ile göre özelleşen saat ve benzeri unsurlar odağında çeşitlenir. Ayrıca merkezi sistemlere bağlı hareket eden bu cihazlar birçok cami ve benzeri ibadethane alanlarında sıklıkla talep edilir. Günümüzde merkezi sisteme dayalı dini ve kurumsal alanların artması ile birlikte insan dahilinde oluşabilecek olan hataları indirgemek amacı ile teknolojinin bize sunduğu imkanlardan sıklıkla yararlanılır.

Ezanmatik nerelerde kullanılır?

Ayrıca ezanmatik ürünleri camilerde kullanılır iken, farklı boyut ve kapasitelere özel olarak şekillenen ses sistemlerine dahil edilir. Nasıl mı? Çünkü farklı nüfus, yüz ölçümü ve çeşitli alanlara hitap eden cami kapasiteleri bulunur. Böylece şehrin merkezi camisi ile kasaba ve beldelerde yer alan ses sistemleri çeşitlilik gösterir. Bu sayede cami, taziye evi ve benzeri alanalarda karşımıza çıkabilecek olan bu elektronik ekipmanlar hayatımızı kolaylaştırmakta ve din görevlilerinin hata payını en aza indirgemektedir.

Ezanmatik satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Öncelikle ses sistemine uyumlu olan ezanmatik modeli tercih edilmeli, sonrasında ezanmatik modelinin saat ve frekans ayarlamaları mevcut il müftülüğünün öngördüğü saat ve zaman zarflarına göre ayarlanmalıdır. Bu ürünlerin ulaşılamaz bir alanda muhafaza edilmesi önemlidir. Özellikle Ramazan ayı zamanında bu ürünler ekstra dikkat edilmelidir. Son olarak dijital ekran, kontrol panelleri, bağlantı giriş ve çıkışları gibi önem arz eden unsurları bu alanda profesyonel kişi ve kurumlardan yardım alarak tedarik edilip güvenilir tedarik kanallarından satın alınmalıdır.

Ezanmatik ödeme yöntemleri nelerdir?

Ezanmatik ürünleri kolayca sitemiz üzerinde yer alan 3d güvenlikli sanal pos cihazı sayesinde kredi kartınız ile ödeyebilir ya da mevcut tutarları belirtilen banka hesaplarımıza eft veya havale şeklinde ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ezanmatik kargo süresi nedir?

Ezanmatik modellerimiz 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya verilmekte ve normal şartlar altında devamında yer alan 2 iş günü içerisinde de en geç sizlere ulaştırılır. Fakat mevcut yoğunluk ve mesafe gibi unsurlar belirtilen sürelere artı ve eksi yönde etki edebilir.