16.695,00 TL 14.175,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
16.695,00 TL 14.175,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
19.898,00 TL 16.590,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
19.898,00 TL 16.590,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
1.218,00 TL 1.071,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı
14.595,00 TL 12.075,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyatı

Su Geçirmez Hoparlör

Su geçirmez hoparlör, normal hoparlör modellerinde farklı olarak 4 mevsim çalışabilen bu cihazlar, açık alan ses sistemleri için en ideal hoparlör modelleridir. Bu hoparlör modelleri kasa olarak özel bir tasarıma sahip olsa da, içerik olarak hemen hemen benzeri hoparlörle aynıdır. Zaten bu noktada önemli olan kasanın özelliğidir. Yani, su geçirmez hoparlör satın alacağınız zaman özellik veya içerikte bir farklılık bekleyemezsiniz. Bu kategoride, ürünlerin kasa özellikleri ön planda tutulur. Ancak, diğer bir yandan, su geçirmez hoparlöründe çeşitli kullanım alanları için farklı markalar tarafında birçok modelinin üretildiğini düşünecek olursak, kasa farklılaştıkça içerik olarak da detaylı göz atmanız gerekmektedir. Bunun için neler gerekli diye soracak olursanız, kendi kullanım alanınızı belirleyip, nerelerde ve ne kadar gerekli bir güçte hoparlör ihtiyacınız kendiniz belirleyip ya da bir bilenden bu konuda yardım aldıktan sonra, gerekli olan kasa yapısını seçip sadece metrekareye göre watt veya adet seçimi yapmanız olacaktır. İşte tüm bunlara dikkat ederek adım adım ilerleyecek olursanız, doğru seçim ve kaliteli bir ses sistemine sahip olmak tamamen sizlere kalmaktadır.

Su Geçirmez Hoparlör Tavsiye

Su geçirmez hoparlör tavsiye veya ürün önerilerinde bulunacağımız bu başlık adı altında, öncelikle ürün seçerken nelere dikkat ettiğimiz söyleyerek sizlere tavsiye vermeye çalışmak istiyorum. Su geçirmez hoparlör satın alırken dört mevsim dayanıklı olduğunu ve garanti sürecinin iyi işlediğine emin olmanız gerekmektedir. Bunun içinde, satın alacağınız firmanın güveni ve markanın tanınmış olmasında fayda vardır. Nedeniyse, her teknolojik cihazda mevcut olduğu gibi bu cihazlarda da fabrikasyon hatalar oldukça normal bir şekilde gözlemlenebilir. İşte bu noktada, sırtınızı duvara dayayıp sağlama almanız için güvenilir bir platformdan ve tanınmış bir firmadan alışveriş yapmanızda yarar olacaktır. Şimdiyse, su geçirmez hoparlör ile ilgili tavsiyelere gelecek olursak, şu şekildedir;
Lastvoice Lh-200 Su geçirmez horn hoparlör
Lastvoice Lv-15100 Su geçirmez duvar hoparlörü
Lastvoice Lh-150 Su geçirmez horn hoparlör
Lastvoice Lh-75 Su geçirmez horn hoparlör

Su Geçirmez Hoparlör Fiyatları

Su geçirmez hoparlör fiyatları için açtığımız bu başlık adı altında ve makalenin öncesinde olduğu gibi kategorimizde mevcut olan kafe hoparlörü, okul hoparlörü ve minare hoparlörüne önem vermeye çalıştık. Ancak, piyasada su geçirmez bluetooth hoparlör olarak satılan çeşitli markaların birbirinden farklı özelliklerde cihazları da mevcuttur, fakat bizim ilgi alanımız daha çok profesyonel ses sistemleri olduğu için bu makalemizde daha önemli ürünlere önem vermeye çalıştık. Konumuza dönecek olursak, su geçirmez hoparlör fiyatları kaliteli kasa tasarımından dolayı normal hoparlöre göre bir tık daha pahalıdır. Ancak, bu pahalılık hak edilen bir pahalılık olduğundan dolayı, bu kategoriyi normal düz hoparlör ile karşılaştırma yapmadan alışveriş işlemi yapmanız gerekmektedir. Fiyatları hakkında bilgiye gelecek olursak, herhangi bir standart fiyat grafiği olmayan bu cihazlarda, sürekli değişen kur olayından dolayı kesin bir aralık verememekteyiz. Ancak, tavsiyemize gelecek olursak, uygun bir alışveriş için toplu alımları yaparak tek bir çatı altında alışveriş yapmanızda yarar vardır. Ekstra olarak, bu cihazlarda tahmin edersiniz ki kablonun yeri oldukça önemlidir. Bunun için, yine dört mevsim uyumlu hoparlör kablosuz almanızda yarar vardır.

 

Su Geçirmez Hoparlör Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Su Geçirmez Hoparlör Nedir?

 

Su geçirmez hoparlör, kasa açısından detaylı bir işleme tabi tutulan ve her türlü hava koşullarında çalışabilen hoparlör modellerine denir. Özel tasarımı sayesinde su geçirmez özelliğe sahip olan bu hoparlör modeli, özellik açısından birçok yönden normal hoparlörle aynı olsa da, açık alanlarda kullanıma özel olarak üretildiklerinden dolayı kendine has bir müşteri portföyüne sahiptir. Cihazların detayına inecek olursak, pasif olarak amfi yardımıyla çalışan bu hoparlör modelleri, büyük bir sisteme ait özel bir parçadır. Daha fazla detaya inmek gerekirse, alt yan başlıklara geçmenizi tavsiye ederim.

 

Su Geçirmez Hoparlör Kullanım Alanları Nerelerdir?

 

Su geçirmez hoparlör için kullanım alanları sağlam kasası ve fiziksel özelliklerinden dolayı açık alan olarak belirtilmektedir. Daha fazla açacak olursak, açık alanda nereyi isterseniz oraya uygundur diyebiliriz. Ancak, kapalı alanda da kullanımı olan bu cihazların, eğer kesin ve net bir belirli kullanım alanı aklınızda yoksa, bu cihazları almanızı öneririz. Nedeniyse, diğer hoparlöre istinaden açık veya kapalı alan fark etmeksizin her yerde kullanılan bu ürünler, daha özgür olduklarından dolayı daha fazla revaçta olmaktadırlar.

 

Su Geçirmez Hoparlör Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Su geçirmez hoparlör alırken en dikkat etmeniz gereken özellik kasa yapısının 4 mevsim uyumlu olmasıdır. Daha sonra ise, diğer hoparlör modellerinde olduğu gibi watt ve benzeri donanımsal özelliklere bakmanızda yarar vardır. Ancak, genellikle bu hoparlör için en çok dikkat edeceğiniz şey, hangi konularda garantisi ve ne şartlar altında olduğudur. Çünkü su geçirmez her cihazda olduğu gibi hoparlörlerde de, kullanıcı hakkı kimi zaman kısıtlanabilmektedir. Bunun için, marka, model ve satın alacağınız firma hakkında gerekli tüm araştırmaları yapmanızda yarar vardır.

 

Su Geçirmez Hoparlör İçin Ödeme Yöntemleri Nedir?

 

Su geçirmez hoparlör için ödeme seçenekleri kredi kartına ve peşin ödemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Özetlemek gerekirse, kredi kartıyla yaptığınız alışverişlere vade farksız taksit imkanı ve EFT veya havale ile yaptığınız ödemelere indirimli fiyata ek indirimler sizleri beklemektedir.

 

Su Geçirmez Hoparlör İçin Kargo Süresi Nedir?

 

Su geçirmez hoparlör için kargo süremiz çalışma saatleri içerisinde yaptığınız alışverişlerde aynı gün kargoya verme sözü olarak geçmektedir. Buna ek olarak, çalışma saatleri dışında yaptığınız alışverişler de ilk iş günü kargoya verme sözü de yer almaktadır.